czy widział ktoś ten motocykl??

Wiadomość
Autor
tomaj

czy widział ktoś ten motocykl??

#1 Post autor: tomaj »

witam,
jak już pisałem w powitaniu jestem zdesperowany kupić xl'kę, mam jednak bardzo jak na ten motocykl ograniczony budżet, dlatego moją uwagę zwrócił ten motocykl??

http://allegro.pl/item703784561_honda_x ... remus.html

może ktoś go widział na żywo , albo może mi doradzić, czy warto, czy będzie to tylko niekończący się problem.

z góry dziękuję,
tomaj

ps. a może znacie kogoś, kto chce sprzedać xl'kę w podobnej cenie??

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#2 Post autor: Przemek »

W podobnej cenie raczej nic w jedym kawałku nie znajdziesz. Za dobry motocykl trzeba zapłacić.
W przedstawionym ogłoszeniu nie ma zbyt wielu informacji typu rocznik czy przebieg. Na fotkach widać znacznie więcej elementów do wymiany niż te o kórych pisze sprzedający. Nie wiadomo czego na fotkach nie widać :? Odradzam taki zakup. Poczekaj na koniec sezonu, ceny trochę spadną.
nieaktualne

tomaj

#3 Post autor: tomaj »

z tego co mówi właściciel, to rocznik 2000 i 75tyś przebiegu. w chwili obecnej (zdjęcia są półaktualne) do wymiany została tylko lampa, wszystkie inne już wymienił.
tak czy inaczej bardziej niż plastików boję się uszkodzeń wew. typu rama i lagi.
właściciel twierdzi że rama jest według jego oględzin nie tknięta, ale wszyscy wiemy jak widzi właściciel.
sam bym to sprawdził ale odległość z wawy mnie trochę zniechęca.

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: Pretor »

Nie ma tanio a dobrze. Biedny płaci dwa razy.
Przemek dobrze mówi abyś poczekał do końca sezonu. Lepiej dołożyć trochę i przez zimę spłacić ale kupić z dobrego źródła.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#5 Post autor: Dukii »

oj dużo uszkodzeń ma ten motocykl.. poważnego dzwona zaliczył... szczerze odradzałbym bo może mieć coś krzywego a na miejscu tego nie sprawdzisz...
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”