Moto sprowadzone z wloch czy UK

Wiadomość
Autor
biedrona
Uczy się jeździć
Posty: 95
Rejestracja: pn lis 06, 2006 12:54 am
Lokalizacja: Knurów

Moto sprowadzone z wloch czy UK

#1 Post autor: biedrona »

Jedni mowia ze moto z uk,, za pol roku zje rdza,, drudzy moto z itali ,,silniki dostaja w dupe i sie rozpadaja,, wiec jak to jest z motorkami z tych krajow.Jesli mozecie to odpiszcie cos od siebie bo mam na oku viadro z uk i niewiem co mam zrobic.

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#2 Post autor: Konrad »

jak znasz prawdziwa historie sprzęta to łatwo podjąć decyzję, nie ma róznicy czy z uk, italiano czy czy byłe nrd :wink:
znam Włochów co dbaja o sprzęty bardziej niz o żony, w uk moto przecież mogło stac w garażu i jest zadbane (a o tej rdzy w uk to pierwszy raz słyszę, w Polsce jak ktos trzyma pod chmurka to też będzie rdza).

Awatar użytkownika
arcias
Uczy się jeździć
Posty: 71
Rejestracja: wt gru 15, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

#3 Post autor: arcias »

Niestety jest w tym coś prawdy. Mam kolegę który kiedyś sprowadzał motorki z UK i w 70% były mocno skorodowane ze względu na klimat tam panujący. Ramy, śruby, wydechy itp. Np. w Londynie mało kto ma własny garaż, tam każdy ma dobre ubezpieczenie i stawia sprzęt byle gdzie. Zależy też od rocznika. Do 5 lat spoko kupuj w ciemno. Starsze trzeba dobrze oblukać, bo się sporo napracujesz a o kasie nie wspomnę.
Włochy to ciepły kraj i wydaje mi się, że jak w miarę realny przebieg ma to kupić warto. Tylko kto się z nimi dogada :lol:
a nie lepiej coś poszukać w Francji, Belgi czy jak ja w Holandi :?:
arcias motoholik amator
Honda Wiaderko SD01
Yamcia xj 600 Diversion
Honda x8rs 50

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#4 Post autor: Przemek »

Włosi dbają o motocykle, są przeważnie nieźle doposażone akcesoryjnym i tuningowym szajsem, natomisat samochody zażynają, ale oczywiście nie ma co generalizować. Tak jak napisał Konrad, trzeba poznać historię sprzęta i sprzedającego.
nieaktualne

Awatar użytkownika
bourne
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 268
Rejestracja: śr paź 14, 2009 11:23 am
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Katowice

#5 Post autor: bourne »

ja mam wlasnie sprowadzone z wloch, przebieg mial 19,5kkm, rocznik 99. oryginalny przebieg, bo w kufrze byla fv z kwietnia tego roku, na wymiane czesci, w serwisie i mial przebieg 18,5kkm. pozniej ogladal go mechanik a v-motor'a z bielska - stan idealny. widac, ze ktos o niego dbal
Marcin
vs750 '87 -> sd01 '99
50.286309,18.966692
--
kobiety dzielimy na te na sciane i te na zycie...
http://www.bykom-stop.avx.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”