Zna Ktoś komis, lub to varadero ?

Wiadomość
Autor
luzMarija
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 16
Rejestracja: wt gru 08, 2009 9:47 pm
Lokalizacja: Guildford

#16 Post autor: luzMarija »

No moze nie tak do konca - klimat ciut bardziej wilgotny, ale chyba przede wszystkim tutaj motoory smigaja okragly rok. Drogowcy sypia sol, wiec glownym skutkiem ubocznym przy jezdzie w niskich temperaturach sa skorodowane sruby a nie polamane plastiki czy przytarte gmole.
Moj Varan pomimo tego iz dwoch poprzednich wlascicieli trzymalo go w garazach tez ma troche skorodowanych elementow, no coz, to motor a nie puchar na kominku.
Od konca pazdziernika machnalem na nim ponad 2k mil, teraz stoi bo za oknem ponad 3 cale sniegi i wciaz przybywa.

A z Jawa poznalismy sie pod H Cafe ;p

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#17 Post autor: Przemek »

ot i wyjaśniło się
u nas sezon ma max 9 miesięcy i bez soli
nieaktualne

jawa
Rekrut
Posty: 46
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 7:02 pm
Lokalizacja: Birmingham - UK
Kontakt:

#18 Post autor: jawa »

[quote="luzMarija"]No moze nie tak do konca - klimat ciut bardziej wilgotny, ale chyba przede wszystkim tutaj motoory smigaja okragly rok. Drogowcy sypia sol, wiec glownym skutkiem ubocznym przy jezdzie w niskich temperaturach sa skorodowane sruby a nie polamane plastiki czy przytarte gmole.
Moj Varan pomimo tego iz dwoch poprzednich wlascicieli trzymalo go w garazach tez ma troche skorodowanych elementow, no coz, to motor a nie puchar na kominku.
Od konca pazdziernika machnalem na nim ponad 2k mil, teraz stoi bo za oknem ponad 3 cale sniegi i wciaz przybywa.

A z Jawa poznalismy sie pod H Cafe ;p[/quote]

Nie mialem takiego wyobrazenia o uzytkowaniu motocykli w UK. Moze jakbym mieszkal w Londynie to byloby mi bardziej do tego blisko z powodu wiekszej ilosci jednosladow.
Dodam tylko ze testowalem BMW GS'a i tydzien pozniej Varadero i bardziej mi to drugie przypadlo do gustu. Teraz czekam na jakas okazje w gazecie.

O no jaki swiat maly.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”