Kupię Wiadro '06-'08

Wiadomość
Autor
kosamaxi
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 16, 2010 10:09 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Kupię Wiadro '06-'08

#1 Post autor: kosamaxi »

Na Otomoto/Allegro posucha i wciąż te same, zmęczone życiem maszyny, które przewijają się przez ogłoszenia od wielu miesięcy... Normalnie, nie ma na czym oka zawiesić w tych ogłoszeniach.

Może ktoś z Was chce, albo jeszcze nie chce ale wkrótce będzie chciał, sprzedać swoje moto? Szukam jakiegoś zdrowego, najlepiej dobrze wyposażonego, egzemplarza z lat 2006-2008. Jakby co, to pisać na maila: kosamaxi@gmail.com. Bedziem się dogadywać. :)

Pozdrawiam,

--
kos

Awatar użytkownika
kotyo
Uczy się jeździć
Posty: 62
Rejestracja: wt lip 28, 2009 12:42 pm
Lokalizacja: Koło/Poznan

Vara 2007

#2 Post autor: kotyo »

Witam

Czy kolega juz kupil Viaderko..?

bedzie jutro w Kole do obejtrzenia 2007...

na otomoto jest za 26900 niebieska..

naprawde sliczna,robilem test w UK tydz temu..

Pozdrawiam

bartosz
Auta z "charakterem"

BMW,ALPINA inne na zamówienie

www.bm-cars.com

kosamaxi
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 16, 2010 10:09 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

#3 Post autor: kosamaxi »

Nie, jeszcze nie kupiłem. Widziałem zdjęcia tej Twojej sztuki. Prawdę mówiąc jakoś mnie nie przekonuje, choć nie twierdzę, że to złe moto. Przede wszystkim nie chcę mieć anglika, więc chyba sobie ściągnę coś z Niemiec. Cenowo to wcale za fajnie nie wychodzi, ale przynajmniej jakiś wybór jest.

Baza
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 237
Rejestracja: śr lip 30, 2008 5:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

#4 Post autor: Baza »

Pewnie moto od niemca to zawsze moto od niemca z najbardziej wymagającego rynku zaszanowane wychuchane porządnie serwisowane a z anglikami to różnie bywa. I pewnie zaraz będzie riposta że to nie prawda ale ja tylko odpowiem że skądś się te dużo niższe ceny anglików jednak biorą.

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#5 Post autor: Czarny »

Baza pisze:Pewnie moto od niemca to zawsze moto od niemca z najbardziej wymagającego rynku zaszanowane wychuchane porządnie serwisowane a z anglikami to różnie bywa. I pewnie zaraz będzie riposta że to nie prawda ale ja tylko odpowiem że skądś się te dużo niższe ceny anglików jednak biorą.
Może dlatego, że cały osprzęt jest na odwrót tzn biegi z prawej, haulec z lewej itp................... :D

Ali
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 11:32 pm
Lokalizacja: Hrubieszów

#6 Post autor: Ali »

Powiem tylko że jakby wyłozyć tą samą kase co za moto z Niemiec, kupisz w takim stanie z UK

Baza
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 237
Rejestracja: śr lip 30, 2008 5:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

#7 Post autor: Baza »

Ali pisze:Powiem tylko że jakby wyłozyć tą samą kase co za moto z Niemiec, kupisz w takim stanie z UK
Za bardzo tego nie rozumiem.

Ali
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 11:32 pm
Lokalizacja: Hrubieszów

#8 Post autor: Ali »

Mam na myśli to że przewaznie z niemiec moto są dopieszczone... itp, itd. ale ich cena jest wysoka. Ty napisałes że te z UK sa tanie nie bez powodu i masz racje są tańsze ale przeważnie te w średnim stanie i przywożą je żeby konkurować z cenami z kontynentu, ale jezeli wyłożysz większą kase to w UK kupisz moto w takim stanie jak z Niemiec bo i tam są ludzie co dbają o sprzęty.

Baza
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 237
Rejestracja: śr lip 30, 2008 5:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

#9 Post autor: Baza »

Ali pisze:Mam na myśli to że przewaznie z niemiec moto są dopieszczone... itp, itd. ale ich cena jest wysoka. Ty napisałes że te z UK sa tanie nie bez powodu i masz racje są tańsze ale przeważnie te w średnim stanie i przywożą je żeby konkurować z cenami z kontynentu, ale jezeli wyłożysz większą kase to w UK kupisz moto w takim stanie jak z Niemiec bo i tam są ludzie co dbają o sprzęty.
Z Angli moto się ściąga tylko temu że są tanie. Jeśli miałbym zapłacić za moto z angli tyle co za moto z niemiec to po co płacić za licznik w Milach, korozje i nie raz źle świecące światła. Tak więc podsumowanie jest takie.Że jak chcesz kupić konkret to niemcownia a jak tanio to szukać na wyspach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”