Co dla dziewczynki?

Wiadomość
Autor
Bajka

#91 Post autor: Bajka »

Nie chciałabym kupować kota w worku, a nie mogę sobie pozwolić na to, żeby się tam wybrać. :cry:
Mogę zdać się na kogoś kto sprowadza sprzęt, ale mam cykora, że człowiek przywiezie, a ja będę rozczarowana. :(
Dlatego szukam przede wszystkim blisko Łodzi.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#92 Post autor: Dukii »

No to drodzy klubowicze.. szukamy moto dla Bajki.... wklejać linki z propozycjami...


Bajka

#94 Post autor: Bajka »

Bardzo dziękuję, allegro, otomoto i motogratkę mam w jednym palcu. :lol: 500-tka mi się nie podoba, tak jak i nowy Transalp.
I jak już powiedział Duki, kolor jest bardzo ważny :twisted: , a czarny to nie kolor tylko czarny :lol: :lol: :lol:
Znalazłam taką z 2004 r z Częstochowy, ładniusia, nawet jej się rury świecą :wink: , podjadę obejrzeć.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#95 Post autor: Przemek »

Koleżanki i Koledzy!
Ponownie ruszyła akcja poszukiwania moto dla mojej motocyklistki :D
Po obejżeniu stu tysięcy motorków, oczekiwania się skrystalizowały i poszukiwania zawęzilismy do Honda CBF lub BMW F 650

w necie znaleźliśmy takie otomoto:
http://otomoto.pl/honda-cbf500-M609673.html
Jutro dowiem się czy ogłoszenie jest aktualne. Mam prośbę do chętnego kolegi z Warszawy w sprawie wstępnego obejżenia ww. moto.
pzdr
nieaktualne

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#96 Post autor: Zimny »

Przemek pisze:Koleżanki i Koledzy!
Ponownie ruszyła akcja poszukiwania moto dla mojej motocyklistki :D
Po obejżeniu stu tysięcy motorków, oczekiwania się skrystalizowały i poszukiwania zawęzilismy do Honda CBF lub BMW F 650

w necie znaleźliśmy takie otomoto:
http://otomoto.pl/honda-cbf500-M609673.html
Jutro dowiem się czy ogłoszenie jest aktualne. Mam prośbę do chętnego kolegi z Warszawy w sprawie wstępnego obejżenia ww. moto.
pzdr
Szkoda że nie wiedziałem byłem tam dzisiaj

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#97 Post autor: Dukii »

Przemek pisze:Koleżanki i Koledzy!
Ponownie ruszyła akcja poszukiwania moto dla mojej motocyklistki :D
Po obejżeniu stu tysięcy motorków, oczekiwania się skrystalizowały i poszukiwania zawęzilismy do Honda CBF lub BMW F 650

w necie znaleźliśmy takie otomoto:
http://otomoto.pl/honda-cbf500-M609673.html
Jutro dowiem się czy ogłoszenie jest aktualne. Mam prośbę do chętnego kolegi z Warszawy w sprawie wstępnego obejżenia ww. moto.
pzdr
jeżeli są czynni w sobote to mogę tam podjechać i obejrzeć :roll:

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#98 Post autor: Przemek »

Dukii pisze:
Przemek pisze:Koleżanki i Koledzy!
Ponownie ruszyła akcja poszukiwania moto dla mojej motocyklistki :D
Po obejżeniu stu tysięcy motorków, oczekiwania się skrystalizowały i poszukiwania zawęzilismy do Honda CBF lub BMW F 650

w necie znaleźliśmy takie otomoto:
http://otomoto.pl/honda-cbf500-M609673.html
Jutro dowiem się czy ogłoszenie jest aktualne. Mam prośbę do chętnego kolegi z Warszawy w sprawie wstępnego obejżenia ww. moto.
pzdr
jeżeli są czynni w sobote to mogę tam podjechać i obejrzeć :roll:
Dzięki Dukii za ofertę pomocy, ale ww. CBF-ka już poszła :cry:
Szukamy dalej. Jeżeli znajdziemy coś w Wa-wie to jeszcze raz zwrócę się o pomoc.
pzdr
nieaktualne

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#99 Post autor: Dukii »

szkoda ze poszła.. ale szukaj.. jak coś bedzie dawaj znać :wink:

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#100 Post autor: Grzesiek »

Przemek podałem Bajce na forum kilka dni temu parę namiarów , nic ją nie interesowało .
Była tam ta 500 która właśnie poszła i piękna 600 demo Hondy Poland w dobrej cenie ale z tego co się orientuję to też już po wszystkim :cry:
Wiem od kolegi z salonu Suzuki i BMW , że ma być 500 rok 2005 , przebieg nie całe 15000 km , cena około 12 000 zł .
Jak chcesz , to mogę trzymać rekę na pulsie i dowiedzieć się więcej szczegółów .

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#101 Post autor: Przemek »

Grzesiek pisze:Przemek podałem Bajce na forum kilka dni temu parę namiarów , nic ją nie interesowało .
Była tam ta 500 która właśnie poszła i piękna 600 demo Hondy Poland w dobrej cenie ale z tego co się orientuję to też już po wszystkim :cry:
Wiem od kolegi z salonu Suzuki i BMW , że ma być 500 rok 2005 , przebieg nie całe 15000 km , cena około 12 000 zł .
Jak chcesz , to mogę trzymać rekę na pulsie i dowiedzieć się więcej szczegółów .
Dzieki. trzymaj rękę na pulsie i daj znać jak temat będzie aktualny.
Problem jest w tym też że moto ma być koniecznie czarne :roll: :shock:
Allegro i otomoto mamy dosyć dobrze spenetrowane.
pozdr
nieaktualne

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#102 Post autor: Pretor »

BMW F 650 ma Konrad do sprzednia za ok 21 000 full opcja.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#103 Post autor: Grzesiek »

Przemek kontakt do salonu motocyklowego RIDER w Krakowie - Rafał Czarnecki szef sprzedaży- 608810636 , powołaj się na mnie Grzesiek Łabędź .
Jak zapewne wiesz to jeden z najstarszych salonów SUZUKI w Polsce , ateraz też BMW , coś na pewno się znajdzie , tymbardziej że dopuszczasz też możliwość zakupu SUZUKI .
Szkoda że nie wiedziałem wcześniej , niedawno poszedł piekny i wycackany GS500 mojego kuzyna - 3 letni za 11 000 zł

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#104 Post autor: Przemek »

Grzesiek pisze:Przemek kontakt do salonu motocyklowego RIDER w Krakowie - Rafał Czarnecki szef sprzedaży- 608810636 , powołaj się na mnie Grzesiek Łabędź .
Jak zapewne wiesz to jeden z najstarszych salonów SUZUKI w Polsce , ateraz też BMW , coś na pewno się znajdzie , tymbardziej że dopuszczasz też możliwość zakupu SUZUKI .
Szkoda że nie wiedziałem wcześniej , niedawno poszedł piekny i wycackany GS500 mojego kuzyna - 3 letni za 11 000 zł
Dopiero teraz rozbiliśmy świnkę-skarbonkę, więc pojawiły się możliwości :D
do Salonu na pewno zadzwonię.
Dzięki za kontakt
nieaktualne

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#105 Post autor: Grzesiek »

Sprzedają ponad 100 motocykli rocznie ,wiekszość klientów wraca i kupuje nastepny , serwisują sprzety u nich więc wiele motocykli znają bardzo dobrze .
Jak pojawi się coś ciekawego dam znać a odnośnie CBF dzwoń do Rafała

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”