zna ktoś to moto lub słyszał coś o sprzedającym ?

Wiadomość
Autor
jacu
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 05, 2011 7:28 am
Lokalizacja: kielce

zna ktoś to moto lub słyszał coś o sprzedającym ?

#1 Post autor: jacu »

Witam
na początek witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum ponieważ chcę się przesiąść na Varadero no i jak zwykle pojawia się odwieczny problem " który kupić"

znalazłem ciekawe ogłoszenie na allegro
http://moto.allegro.pl/honda-varadero-1 ... 56180.html

po rozmowie telefonicznej dowiedziałem się że brak owiewki pod silnikiem ale pan nie wie dlaczego bo taką przywiózł a poza tym wszystko jest ok

i teraz mam pytanie czy zna ktoś ten moto lub oglądał go już albo zna ktoś sprzedającego bo trochę znalazłem złych opinii na temat handlarzy z Ostrowa W. i trochę się obawiam jestem z kielc i mam troche km do przejechania a patrząc choćby na przebieg motocykla to się dziwię

może jest ktoś z okolic kto mógłby zrobić dla mnie wstępne rozeznanie a ja w miarę możliwości odwdzięczę się jakoś albo może mógłby ktoś ze mną obejrzeć ten moto w jakimś umówionym terminie?

Pozdrawiam i proszę o wasz opinie na temat tego moto

vipkojot
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 204
Rejestracja: wt mar 23, 2010 4:01 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Lokalizacja: Nowy Sącz

#2 Post autor: vipkojot »

Dziwi i niepokoi mnie wpis:
"MOTOCYKL DO ZAREJESTROWANIA W KRAJU.
BRAK DOWODU Z FRANCJI"

Co to przebiegu to tez jest dziwny ...

2006 rok za taka kase... to tez dziwne ...
że brak owiewki pod silnikiem ale pan nie wie dlaczego bo taką przywiózł
100 % handlarz .... nie cierpie takich ...

JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#3 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »


JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#4 Post autor: JAQB »

Ten motor modelowo jest jeszcze z 2005r. 2006 to już model po lifcie. Może pierwsza rejestracja była w 2006 a rok produkcji jest z 2005. No chyba że produkcja była jeszcze na początku 2006 :?: :idea:

jacu
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 05, 2011 7:28 am
Lokalizacja: kielce

#5 Post autor: jacu »

na roczniku bardzo mi nie zależy chodzi mi tylko o to żeby był po 2003 roku
trzeba będzie jechać go obejrzeć i na spokojnie temat przemyśleć

co do dowodu gość twierdzi że wszystko jest ok i moto jest do zarejestrowania najbardziej to się obawiam tego żeby nie był składany z 8 innych może być pobijany itd. i tak go poobijam no i żeby silnik był sprawny

dzięki wszystkim za zainteresowanie jakby ktoś miał jeszcze jakieś uwagi to chętnie przeczytam

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#6 Post autor: Dukii »

niech się ktoś przyjży na komputerze temu prawem plastikowi koło zegarów. Według mnie jest bardzo źle spasowany co by oznaczało ze motor miał przygody. Niestety oglądam to przez komorkę i mało co widać.
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#7 Post autor: Dukii »

Dopadłem komputer i obejrzałem zdjęcia. Moim zdaniem moto jest po przejciach i był malowany. Ale po kolei:
1. Tak jak pisałem wcześniej prawy plastik przy zegarze jest źle spasowany. Odchodzi na górze (przy górnym mocowaniu), jak i na dole. Od samej dolnej zapinki już odchodzi. To może oznaczać ze prawy boczek jest lekko przekoszony i wypycha ten plastik.
2. Pod leflektorem brak plastiku.
3. Albo mam zwidy albo brak jest wypełnienia prawego boczka.
4. Lewy boczek prawdopodobnie był malowany. Zwróć uwagę na naklejkę która jest krzywo naklejona (druga góra litery V wchodzi na załamanie plastiku - naklejka jest krzywo naklejona, inaczej niz na prawym boczku)

Może się czepiam... trzeba na żywo motor obejrzeć :wink:
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Awatar użytkownika
Bieniu
Uczy się jeździć
Posty: 82
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 12:23 pm
Lokalizacja: Leżajsk

#8 Post autor: Bieniu »

Mi się wydaje że jest to motocykl z francuskiego parkingu policyjnego.Ktoś spowodował wypadek po czym moto zostało zatrzymane przez policję jako dowód.Parkingi policyjne są drogie więc jeśli właściciel nie odbierze motocykla po zakończonej rozprawie, motocykl po roku czasu jest złomowany lub sprzedawany za grosze polskim handlarzom oczywiście bez dowodu rejestracyjnego tylko z zaświadczeniem z policji.Mój sąsiad sprowadza właśnie rozbite skutery z takich francuskich parkingów policyjnych i dosłownie za dwu, trzy a nawet roczne skutery firmowe płaci kilkaset euro a potem na allegro pcha to z kilkukrotnym przebicie. Oczywiście po wcześniejszym poskladaniu ich do kupy :shock:
Co zaszkodziło, to nauczyło :D

vipkojot
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 204
Rejestracja: wt mar 23, 2010 4:01 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Lokalizacja: Nowy Sącz

#9 Post autor: vipkojot »

zgadzam sie z przedmówcami...
Proponuje Ci kupic klubowe varadero,
lub od jakiegoś gościa co nim jeździ na codzień.

Oczywiscie cena bedzie wyższa ale weź pod uwagę ze jak kupisz taki motor mozesz miec (lub nie) niezle przygody....
plastik 200 zł + mala czesc ktorej nie ma 100 zł + napęd + inne drobiazgi
(a częsci są okropnie drogie ...)
okaże się iż wyjdzie drożej ...

jacu
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 05, 2011 7:28 am
Lokalizacja: kielce

#10 Post autor: jacu »

dziekuje wszystkim za podpowiedzi dam sobie spokuj z tym motorkiem i poszukam innego
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”