prośba o lookniecie na Moto

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Biały
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 9
Rejestracja: ndz kwie 19, 2009 12:47 pm
Lokalizacja: lubelskie/Warszawa

prośba o lookniecie na Moto

#1 Post autor: Biały »

Witajcie,

pożegnałem się z małym V-Stromem i powoli aczkolwiek sukcesywnie zaczynam mysleć o tym co mi się zawsze podobało :wink:
Jeszcze co prawda mnie gabaryty onieśmielają ale może się przełamię :)

W związku z tym mam prośbę o ocenę tego egzemplarza:
http://otomoto.pl/honda-xl-1000-va-vara ... 65302.html

Widzę, że handlarz i trawa zielona a i ja zielony :wink: dlatego prośba o fachowe uwagi co tam widać...o ile z tych fot widać cokolwiek

Z góry dzięki
Afri RD07...dość udany prototyp viadra

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#2 Post autor: Przemek »

:?
Ostatnio zmieniony sob mar 09, 2013 1:31 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
nieaktualne

vipkojot
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 204
Rejestracja: wt mar 23, 2010 4:01 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Lokalizacja: Nowy Sącz

#3 Post autor: vipkojot »

Dziwne malowanie - jak dla mnie .
handbary srebrne, bak tez .
Ale ogólnie ładny :)

Awatar użytkownika
szuler
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 290
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:29 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Suzuki
Model: DL650A Ruda Suzia
Rocznik: 2011
Lokalizacja: okolice Słupska

#4 Post autor: szuler »

W 2007 Varadero miało lifting - ten na zdjęciu to model poprzedni - ma pług z tworzywa,żółte klosze kierunkowskazów i zbiornik w kolorze moto. Roczniki 2007 w górę niezależnie od koloru mają czarny zbiornik i czarne handbary. Poproś o VIN to bedziesz wiedzieć czy moto jest z produkcji 2007 czy pierwszej rejestracji 2007. U mnie w modelu 2007 nr VIN zaczyna się VTMSD02C07 .... 07 po C to rok produkcji

Awatar użytkownika
Bieniu
Uczy się jeździć
Posty: 82
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 12:23 pm
Lokalizacja: Leżajsk

#5 Post autor: Bieniu »

Co prawda to moto widzę już na necie od września, ale mi się wydaje że warto je obejrzeć.
Co zaszkodziło, to nauczyło :D

Awatar użytkownika
zalmen3
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 563
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 9:21 am
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

#6 Post autor: zalmen3 »

Rocznik jest conajwyżej 2006, a i nie starszy - 2007 jak wyżej pisał Szuler było już po lifcie, a 2005 w tym malowaniu nie miało jeszcze wypukłych napisów, więc pasuje tylko na 2006. Handbary zawsze były czarne - niezależnie od koloru reszty i rocznika, więc może ktoś sobie przemalował, albo może są od Transalpa 650, gdzie były szare w niektórych malowaniach i rocznikach. Coś dziwnego jest nakombinowane przy mocowaniu płyty pod kufer do bagażnika - ale to pierdoła. Zdjęcia są dość kiepskie, więc nie będę się upierał ale jakoś za bardzo błyszczą się dekle boczne silnika - moim zdaniem powinny mieć ciemniejszy kolor, ale jak wspomniałem nie jest to pewna informacja - trzeba by zobaczyć z bliska i na żywo.

Pozdrawiam

lotnik
Udaje motocyklistę
Posty: 167
Rejestracja: sob paź 03, 2009 8:09 pm
Lokalizacja: Lublin

#7 Post autor: lotnik »


Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

#8 Post autor: zzbig1 »

Wizualnie - cacko . Mając na uwadze powyższe uwagi i spostrzeżenia warto by było,byś na te ewentualne oględziny wybrał się z kimś kto między innymi przejrzy ramę. Pomijając wszystko to te kilka rurek pod boczne kufry to 5-6stówek w kieszeni. Co do nadmiernego połysku pokrywy bocznej silnika to motoludziska poddają je czasem intensywnej polerce dla poprawy wyglądu.
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”