Varadero do oceny

Wiadomość
Autor
lap.lukasz
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 09, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Hajnówka

Varadero do oceny

#1 Post autor: lap.lukasz »

Witam

Czy ktoś zna może sprzedawcę z tego ogłoszenia ? Ma wystawionych kilka motocykli.
http://otomoto.pl/honda-xl-1000-varader ... 87838.html

Jestem własnie na etapie poszukiwań Varadero i wpadło mi to ogłoszenie w oko, cz ktoś może coś powiedzieć ze zdjęć o stanie ? albo mieszka gdzieś w okolic i miałby ochotę obejrzeć ten egzemplarz ? Teoretycznie jest to moje województwo ale praktycznie narzazie przebywam w innym dość odległym miejscu.

Awatar użytkownika
eneron
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 750
Rejestracja: czw lis 03, 2011 8:46 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Hajnówka

#2 Post autor: eneron »

Hej, byłem u tego handlarza kilka razy ogladać moto, moto ściąga z Belgii w stanie powiedzmy to średnim. Sam we wrześniu oglądałem u niego Varadero SD02 z 2003r i stan wizualny jaki zastałem na miejscu w porównaniu do fotek po prostu mnie zadziwił negatywnie.

Opis z ogłoszenia nie pokrywał się ze stanem faktycznym motocykla !!!

Na miejscu pracuje dwóch mechaników, w części tuż przy wejściu stoją już odpicowane maszynki do sprzedaży natomiast na końcu hali mechaniory zlepiają moto do kupy, moto, które przyjechały nie w jednym kawałku. Nie twierdzę, że wszystkie moto są po wypadku itp ale też widać, że takie sprzęty tam się pojawiają i nie stoją tam raczej dla ozdoby tylko pewnie zrobi z wraków "bezwypadkowe" maszyny a taki widok nie wzbudza zaufania do sprzedającego bo akurat nie wiadomo czy motocykl, którym się interesujemy akurat nie był złożony z 3 innych.... Sam widziałem mocno rozebraną VFR800 na podnośniku... (przecież moto nie picuje i nie naprawia - jak twierdzi)

Najlepsze jest to, że niby moto sprzedaje tak jak przyjechały, bez żadnego picowania, czyszczenia czy jakichś serwisów... no to po co kuźwa zatrudnia dwóch mechaników i dlaczego widać tam też moto po dzwonach ?

Może napisałem stronniczo bo ten człowiek wychu...ał mnie z zamianą mego moto na Varadero, które posiadał, zmarnowałem tylko swój czas, pieniądze na podróż aby po ówczesnym dogadaniu się nie zastać sprzedającego na miejscu :evil: Była dogadana data i dokładna godzina. Zjawiłem się 5 min przed czasem, faceta nie było pomimo, że się dzień przed umawialiśmy telefonicznie, że przyjadę się oglądać i się z nim dogadywać ewentualnie.
Poprosiłem mechanika aby do niego zadzwonił (ode mnei tel nie odebrał) i przekazał, że czekam tu aby się dogadać co do zamiany. Odpowiedź była taka: "przekaż mu, że się nie zamieniam i nie ma takiej opcji" Po takiej informacji nie jednemu by ciśnienie podskoczyło

Gościu leci ostro w chu...a, skoro się umawia ze mną, że mam przyjechać, obejrzy mój motocykl i że zamiana wchodzi w grę a później Wać Pan nie raczy nawet odebrać ode mnie tel już nie mówiąc o obecności w umówionym miejscu.... nie można tego nazwać inaczej jak walenie w chu..a!

Jeśli chodzi o moje zdanie to odradzam zakup moto od tego handlarza. Szkoda czasu, nerwów i rozczarowania co się na miejscu zobaczy no chyba, ze te Viadro jest och i ach w co raczej wątpię...

Adres podany w ogłoszeniu jest nieprawidłowy. Siedziba nie mieści się na ul. słowiczyńskiej a na ciechanowieckiej chyba 24


Odnośnie samego mot - brak lewego podnóżka pasażera i prawego lusterka oraz brak handbarów. Ma też wymieniony tylny amortyzator tylko, że nie widać pokrętła od niego. Tylne kierunki są nie oryginalne (ori mogły się nie podbać właścicielowi np :) ) kanapa jest chyba klejona na górze
Honda Varadero XL1000VA - 2006r - sprzedana
Jest:
Suzuki DRZ 400S - 2002r
Kawasaki Z650 B - 1978r
SHL 175 M11 S32 - 1964r
SHL 175 M11 S32 - 1961r

Ali
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 11:32 pm
Lokalizacja: Hrubieszów

#3 Post autor: Ali »

mała korekta brakuje nie handle barów (kierownicy) a hand guard (osłon dłoni). Malowane golenie i chyba nie tylko

lap.lukasz
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 09, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Hajnówka

#4 Post autor: lap.lukasz »

dzięki za informacje.

Tak myślałem ze to będzie zbyt piękne kupić Varadero gdzieś w okolicy.
Widzę ze kolega jest z tej samej miejscowości co ja :> myślałem ze sam tu będę :>

Awatar użytkownika
eneron
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 750
Rejestracja: czw lis 03, 2011 8:46 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Hajnówka

#5 Post autor: eneron »

nie no, sam nie będziesz 8)

Tu jest ładne wiaderko http://allegro.pl/honda-varadero-xl-100 ... 93524.html
Honda Varadero XL1000VA - 2006r - sprzedana
Jest:
Suzuki DRZ 400S - 2002r
Kawasaki Z650 B - 1978r
SHL 175 M11 S32 - 1964r
SHL 175 M11 S32 - 1961r

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”