Porada Pilne prosze

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Zander
Rekrut
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 6:12 pm
Lokalizacja: Szczecin

#16 Post autor: Zander »

Koledzy,weźcie pod uwagę wiek w jakim jest tomekx10 !
Ma dopiero 16 lat i żadnego doświadczenia.Sami wiecie jadąc, ile krzyży stoi przy drogach...
A motocykl i tak kupi taki jaki jemu będzie odpowiadał,ja mu sugerowałem "coś" mniejszego od Varadero.Marka? Zbyt dużo ich na rynku by wymieniać
:)
Jeden CEL jedna MYŚL-WOLNOŚĆ

łapa
Uczy się jeździć
Posty: 76
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 9:06 pm
Lokalizacja: Podlasie

#17 Post autor: łapa »

Kolego Zender nie zgodzę sie, mój syn ma varadero 125 , co prawde miał karte motorowerową i zaczynał wszystko po kolei, ale varedero 125 na pierwsze moto jest idealne - jest stosunkowo elastyczny , nie tak zrywny jak inne 125 w przedziale 0-50 km/h , hamulce ok , pozycja idealna do nauki jazdy i gabaratywo dobry wstęp na przyszłe większe moto. A 16 lat nie oszukujmy się to już prawie chłop . Rowerami 13 latkowie zasuwają nie raz 40/45 km/h po ulicy i nikt się nie zastanawia nad bezpieczeństwem.

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#18 Post autor: jaromc »

Zander pisze:Koledzy,weźcie pod uwagę wiek w jakim jest tomekx10 !
Ma dopiero 16 lat i żadnego doświadczenia.Sami wiecie jadąc, ile krzyży stoi przy drogach...
A motocykl i tak kupi taki jaki jemu będzie odpowiadał,ja mu sugerowałem "coś" mniejszego od Varadero.Marka? Zbyt dużo ich na rynku by wymieniać
:)
To jakie moto byś chłopakowi zaproponował… poketa 50? nawet ETZ150 ma więcej werwy i jest bardziej niebezpieczna na szosie… jeśli twierdzisz że viadro125 się nie nadaje to daj chłopakowi sensowną alternatywę… chyba nie zaproponujesz mu żeby na początek pojeździł skuterem… ale to porada typu, żeby przed zrobieniem prawka i kupieniem auta pojeździł meleksem… jak na mój rozum chłopak młody 16 lat ok. ale pyta mądrze o 125 a nie o polecenie na pierwszy motocykl: „lepsza cebra600 czy gsxr600?”
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

#19 Post autor: zzbig1 »

Po mojemu to Zander nie doczytał że tu mowa o małym viaderku 125ccm. a jego opinia jest bardzo zasadna jeśli miał na myśli XL1000.
:D NO! To napisałem se co chciałem
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

Awatar użytkownika
Zander
Rekrut
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 6:12 pm
Lokalizacja: Szczecin

#20 Post autor: Zander »

kolego "łapa",Twój syn ma ojca ,który jeździ motocyklem,ma doswiadczenie i nie musi pytać i radzić się na forach internetowych w przeciwieństwie do swojego rówieśnika.Czym prócz silnika i ciężaru rózni się varadero duże od małego?Oba są tak samo wysokie a wiadomo że wysoki motocykl wymaga jakiegoś doswiadczenia .Od czego zacząć? A np.Hyosung 125,albo Romet 125 ,tanie w zakupie i łatwe w odsprzedaży.Sezon pojeździ i wtedy nabędzie większy motocykl.
Takie moje zdanie. :)
Jeden CEL jedna MYŚL-WOLNOŚĆ

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#21 Post autor: smutek »

Bierz chłopie to viadro i nie słuchaj tych pierdół.
Nabijanie postów o lepszości małego rometa nad małym viadrem to tylko nadmiar wolnego czasu u kolegów motocyklistów.
różnią się tylko tym ,że viadro nie rozleci ci sie pod dupą a romet czy inny chujsjung nie wiadomo .
Poza tą różnicą obydwa to pierdzipędy które sie toczą i na pewno zaraz jak dostaniesz kat.A będziesz chciał się szybko pozbyć .
I tutaj pojawia się problem , bo jak mniemam według nowych przepisów będziesz musiał jeździć nimi trzy lata . honda napewno da radę a chujsjung ....

aaaaa i sprzedaj później to gówno . Powodzenia :wink: :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#22 Post autor: jaromc »

smutek pisze:Bierz chłopie to viadro i nie słuchaj tych pierdół.
Nabijanie postów o lepszości małego rometa nad małym viadrem to tylko nadmiar wolnego czasu u kolegów motocyklistów.
różnią się tylko tym ,że viadro nie rozleci ci sie pod dupą a romet czy inny chujsjung nie wiadomo .
Poza tą różnicą obydwa to pierdzipędy które sie toczą i na pewno zaraz jak dostaniesz kat.A będziesz chciał się szybko pozbyć .
I tutaj pojawia się problem , bo jak mniemam według nowych przepisów będziesz musiał jeździć nimi trzy lata . honda napewno da radę a chujsjung ....

aaaaa i sprzedaj później to gówno . Powodzenia :wink: :D
ty jak zawsze subtelny :wink: :D masz 1600 postów to daj se też ponabijać żeby nie wyglądać jak lamer :twisted:
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

Awatar użytkownika
Jezier
Udaje motocyklistę
Posty: 128
Rejestracja: wt lis 06, 2007 10:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

#23 Post autor: Jezier »

smutek pisze:....chujsjung ....

aaaaa i sprzedaj później to gówno . Powodzenia :wink: :D
faktycznie chujsjunga może być trudniej sprzedać ;)
Ride Eat Sleep - Repeat!

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#24 Post autor: JAQB »

Jezier pisze:
smutek pisze:....chujsjung ....

aaaaa i sprzedaj później to gówno . Powodzenia :wink: :D
faktycznie chujsjunga może być trudniej sprzedać ;)
Ale za to jak staje... na koło, no i pewnie dwutakt :lol:





Tomaszu, bierz Viaderko. Laski będą szczały, a za chujsjungiem to c*uj wie.

tomekx10
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 03, 2012 12:19 pm
Lokalizacja: wrocław

dziekuje za odpowiedzi

#25 Post autor: tomekx10 »

witam po rozmowie tel zwłascicielem (moze juz 10 rozmowie ;) ) powiedział ze wymieniony byłset i plastik a ze motor stał zime w garazu to go odpali i sprawdzi czy wszystko ok i odzwoni i mi go przywiezie co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#26 Post autor: jaromc »

W opisie jest jako bezwypadkowy… wymienił plastik… ok. mógł się przewrócić na bok… ale seta po upadku raczej się nie wymienia… poza tym ja swój motocykl mam też 1sezon a nie muszę go odpalać żeby powiedzieć czy wszystko z nim ok. czy nie… zima raczej mu nie zaszkodziła
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#27 Post autor: smutek »

Panowie. Nie macie kogoś z okolic Wrocka żeby podjechać i sprawdzić chłopakowi ten motur :?: :!: :!: :!:
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”