Porada Pilne prosze

Wiadomość
Autor
tomekx10
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 03, 2012 12:19 pm
Lokalizacja: wrocław

Porada Pilne prosze

#1 Post autor: tomekx10 »

Witam jestem na forum nowy wiec jezeli zły działto prosze o zmiane:)
Mam na imie Tomek 16lat za 2tyg bede miał a1 i szkuam jakiegos motoru na jazde myslałem o scigaczu(yzf r125) ale jest za drogi :( inie wygodny dlategotez chce kupic varadero125 i tu jest moja prozba czy mogli byscie mi powiedziec czy opłaca sie kupic ten motocykl http://tablica.pl/oferta/honda-varadero-125-IDLmlT.html w rozmowie tel sprzedajacy powiedział iz sprowadził dlasiebie rok jezdził (zarejstrowany juz jest w polsce) i po zdjeciu plastikow jest prosty nie ma sladow wypadku a moto znajduje sie blisko mnie bo w jeleniej górze a ja we wrocku ;) prosze o porade i wyrozumiałosc

Awatar użytkownika
moto__dawca
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 208
Rejestracja: czw sty 12, 2012 8:06 pm
Lokalizacja: śląsk

#2 Post autor: moto__dawca »

viadro wygodne i jak na 125 duze moto :) jak tak mowil przez tel to nic tylko podjechac i przejechac sie czy nie sciaga itd i brac :) cena tez dobra
Wsiadasz na motocykl, zakładasz kask i widzisz całkiem inny świat =)

Honda XL 1000 SD02 Varadero :)

werholt
Uczy się jeździć
Posty: 57
Rejestracja: pt gru 23, 2011 2:22 pm
Lokalizacja: Kielce

#3 Post autor: werholt »

Sam bym takie wiaderko kupił - na miasto albo do sklepu ..hmm? .Ęch jakby to miało z 250 cm to bym się nie zastanawiał ..

tomekx10
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 03, 2012 12:19 pm
Lokalizacja: wrocław

#4 Post autor: tomekx10 »

super dzieki za odpowiedz a mogli byscie mi powiedziec co sprawdzac przy kupnie?

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#5 Post autor: smutek »

tomekx10 pisze:super dzieki za odpowiedz a mogli byscie mi powiedziec co sprawdzac przy kupnie?
Czy wstaje na gumę :wink: :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Kuba-car
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 567
Rejestracja: sob lut 05, 2011 3:41 pm

#6 Post autor: Kuba-car »

smutek pisze:
tomekx10 pisze:super dzieki za odpowiedz a mogli byscie mi powiedziec co sprawdzac przy kupnie?
Czy wstaje na gumę :wink: :D
A co?Nie da się?? :wink: :lol:

tomekx10
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 03, 2012 12:19 pm
Lokalizacja: wrocław

#7 Post autor: tomekx10 »

haha dobry dowcip a naprawde to co sprawdzac? aby wiedziec czy motocykl jest ok technicznie

Kuba-car
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 567
Rejestracja: sob lut 05, 2011 3:41 pm

#8 Post autor: Kuba-car »

No stronie głównej masz w poradniku artykuł "zakup viadra". 8)

Awatar użytkownika
moto__dawca
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 208
Rejestracja: czw sty 12, 2012 8:06 pm
Lokalizacja: śląsk

#9 Post autor: moto__dawca »

przede wszytkim czy dobrze odpala i rowno chodzi na luzie
potem wiadomo trzeba sie przejeach czy nie sciaga na boki po puszczeniu kierownicy, czy wszystkie biegu dobrze wchodza, hamulce itd
dokumenty nr ramy i tabliczki no i czy ma wszystko w orginale..
jesli sie to wszystko zgadza to bedzie oki :) pozdro
Wsiadasz na motocykl, zakładasz kask i widzisz całkiem inny świat =)

Honda XL 1000 SD02 Varadero :)

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#10 Post autor: jaromc »

Kuba-car pisze:
smutek pisze:
tomekx10 pisze:super dzieki za odpowiedz a mogli byscie mi powiedziec co sprawdzac przy kupnie?
Czy wstaje na gumę :wink: :D
A co?Nie da się?? :wink: :lol:
jak się nie da jak się da :D :D :D
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#11 Post autor: Czarny »

Jaro 125-kę stawia na gume bez odpalania silnika, poprostu sie odchyla do tyłu...........
:twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Zander
Rekrut
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 6:12 pm
Lokalizacja: Szczecin

#12 Post autor: Zander »

kolego na pierwsze moto odradzam Tobie Varadero.Wszak to bardzo dobry motocykl lecz wysoki,ciężki i nie łatwy w opanowaniu.Nie sluchaj takich którzy twierdzą ze silnik musi miec co najmniej 500 ccm i z 40KM,tu nie chodzi o moc czy szybkość tylko o opanowanie jazdy motocyklem.Rozpędzić każde moto to nie problem ale zatrzymać to juz "wyzwanie".Na drodze bywa różnie,zawsze ktoś wyjedzie,zajedzie,wylezie jakaś gapa.Pomyśl o tym .
Moja rada to zacznij od motocykla takiego którego opanujesz,małego,niskiego.Z czasem jak nabierzesz doświadczenia kupisz większe moto.
Kolegów rówieśników NIE SŁUCHAJ !!
Pozdrawiam
Jeden CEL jedna MYŚL-WOLNOŚĆ

tomekx10
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 03, 2012 12:19 pm
Lokalizacja: wrocław

#13 Post autor: tomekx10 »

o to nowa opinia :) a jaki bys polecał?

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#14 Post autor: jaromc »

Czarny pisze:Jaro 125-kę stawia na gume bez odpalania silnika, poprostu sie odchyla do tyłu...........
:twisted: :twisted: :twisted:
125 jak koń... staje na gume jak mnie tylko zobaczy :wink: :D ale ma tą przewage że się jej nogi nie uginają pode mną :D
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#15 Post autor: jaromc »

Zander pisze:kolego na pierwsze moto odradzam Tobie Varadero.Wszak to bardzo dobry motocykl lecz wysoki,ciężki i nie łatwy w opanowaniu.Nie sluchaj takich którzy twierdzą ze silnik musi miec co najmniej 500 ccm i z 40KM,tu nie chodzi o moc czy szybkość tylko o opanowanie jazdy motocyklem.Rozpędzić każde moto to nie problem ale zatrzymać to juz "wyzwanie".Na drodze bywa różnie,zawsze ktoś wyjedzie,zajedzie,wylezie jakaś gapa.Pomyśl o tym .
Moja rada to zacznij od motocykla takiego którego opanujesz,małego,niskiego.Z czasem jak nabierzesz doświadczenia kupisz większe moto.
Kolegów rówieśników NIE SŁUCHAJ !!
Pozdrawiam

125 nadaje się na pierwszy motocykl jak najbardziej pod warunkiem że jeździec jest na tyle wysoki że siedząc będzie dotykał pełnymi stopami ziemi… mocy niewiele 15KM i 20sekund do setki to jak na moto żaden wynik, hamulce ogarniają, a co do wagi to wcale nie jest ciężki tak jak piszesz bo 187kg gotowy do jazdy to waga zbliżona wszystkich 250-tek w 4T. Myślę że Varadero125 to motocykl idealny na stawianie pierwszych kroków dla kogoś kto nie chce CBF250 lub nie chce lub go nie stać na wywalanie kupy kasy na VTR250 lub Yamahe YBR250… chyba i tak więcej alternatywy nie ma
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”