Honda Varadero Xl 1000 byłem ogladać

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gebels
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 479
Rejestracja: pn wrz 14, 2009 11:59 pm
Lokalizacja: Chotomów
Kontakt:

#16 Post autor: Gebels »

jaki ten Smutek rozrzutny się zrobił...
Nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
mirek
Udaje motocyklistę
Posty: 103
Rejestracja: śr gru 14, 2011 10:53 pm
Lokalizacja: Pszczyna/ Paris

#17 Post autor: mirek »

heheh ale sie usmialem :lol: Pojechales ogladac 10 letni motocykl turystyczny i oczekiwales ze nikt nigdy nic nie rozkrecal i nie posiada rys??? :shock: :shock: :shock: To jak szukanie 30 letniej dziewicy hehe Znam takich jak ty proponuje udac sie do salonu :wink: Podobni klienci sa na golfy passaty i octavie :mrgreen: Nawet przypiecie bagstera robi ryse, suwak od kurtki, kurz panujacy na jezdni. Ale jak ci ktos odpicuje i calego wylakieruje to pewnie bedziesz zadowolony? Czy powiesz ze byl bity?

Proponuje :

http://www.youtube.com/watch?v=BTDQEPKKW5I
Pozdrawiam - mirek
Viaderko 2004
Junak 350 z wózkiem bocznym- polska tradycja
Jawa 250 po dziadku
BMW R50/2 side car
BMW R60/5 żandarm

Awatar użytkownika
Dawidosss
Uczy się jeździć
Posty: 94
Rejestracja: pt mar 30, 2012 11:28 am
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

#18 Post autor: Dawidosss »

Co racja to racja. cudów nie ma. Albo starszy porysowany w rozsądnej cenie albo nowy piękny i bez skaz. Ja osobiście kupiłem starszego porysowanego tu i ówdzie. Ale pamiętaj o jednym. Plastiki idzie zrobić na cudo zawsze, liczy się to co jest głębiej.

ps. Na pewno moje Viaderko piękne nie jest, ważne że mnie zawiezie tam gdzie potrzebuje.
Ja, moja Honda,i te wszystkie szosy, którymi jeszcze nie jechałem...

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#19 Post autor: Przemek »

tekst utajniono dla dobra śledztwa
Ostatnio zmieniony śr mar 06, 2013 9:25 pm przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
nieaktualne

Awatar użytkownika
goodhonda85
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 25, 2012 9:32 am
Lokalizacja: Głogów

#20 Post autor: goodhonda85 »

:D Panowie, Panowie schodzimy z tematu, miało być o zakupie Varada, a tu robi nam się roksa.pl :lol: :lol:

Awatar użytkownika
mirek
Udaje motocyklistę
Posty: 103
Rejestracja: śr gru 14, 2011 10:53 pm
Lokalizacja: Pszczyna/ Paris

#21 Post autor: mirek »

ile mozna ciagnac bez sensu temat,.. :shock:
Pozdrawiam - mirek
Viaderko 2004
Junak 350 z wózkiem bocznym- polska tradycja
Jawa 250 po dziadku
BMW R50/2 side car
BMW R60/5 żandarm

Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

#22 Post autor: przemooo0614 »

mirek powiedz mi co Cie tak ubawiło?? Jak stać Cie na salony to sobie sam w nich kupuj :) Ja dlugo odkładałęm żeby kupic sobie wymarzony motocykl i powiem Ci że po długich poszukiwaniach właśnie go znalazłem i jest taki jak chciałem a nawet lepszy :P Po drugie opisałem motocykl który byłem oglądać po to żeby ktoś z tego skorzystał a nie czepiał sie tak jak Ty :P Motor na zdjęciach jest ładny facet przez tel mowi że wszystko jest super nowy napęd nowe opony i wogole wszystko świetnie a w rzeczywistości całkiem inaczej nawet kierownica była krzywo ustawiona i przy mnie wzioł klucz i ja poprawiał mowie gościowi że łańcuch zajechany a on do mnie " łańcuchów mam do Hu... to Ci jakiś dam" i poszedł z wieszaka mi ściąga zwalony od innego motocykla bo też sie juz do niczego nie nadawał, kufer miał mieścić dwa kaski szkoda tylko że sie nie zamykał nawet śrubek od dekli w silniku brakowało opony 50% chciałbyś to kupić ???? Przypominam że jak ja u niego byłem motocykl był wystawiony za 12,900 za te pieniadze można kupić naprawde fajne viadro w dobrym stanie i nie mowie że nie bedzie ono miało rys bo czasem nawet nowe ma... Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”