Honda Varadero Xl 1000 byłem ogladać

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

Honda Varadero Xl 1000 byłem ogladać

#1 Post autor: przemooo0614 »

http://otomoto.pl/honda-varadero-M3183280.html Pisze tutaj bo jestem na kupnie i byłem oglądac ten motocykl ale nistety wyglada ładnie tylko na zdjęciach. Porysowany i był caly rozkrecany szkoda jechac koleś mnie tylko wkurzyl i powinien mi oddac 200 zl za paliwo i stracony dzien bo przez tel zapewnial mnie ze motocykl jest w idealnym stanie a to kłamstwo do ideału daleko tak ze szkoda jechac, moim zdaniem 9 tyś to max. Szukam teraz nowszego modelu SD02 do 17 tyś max jeśli by ktos coś wiedział o fajnej sztuce to prosze pisać pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Wild Hog
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 484
Rejestracja: pn maja 24, 2010 1:22 am
Imię: Sylwek
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000V
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Londek

#2 Post autor: Wild Hog »

Dzień dobry.
Bond. James Bond.

Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

#3 Post autor: przemooo0614 »

Czy był ktoś z was może oglądać to wiadereczko?? http://moto.allegro.pl/honda-varadero-x ... 36837.html Na zdjęciach wyglada super ale mam kawał drogi zeby go zobaczyc i ciekawi mnie czy na zywo tez jest taka igiełka:) Z góry dziekuje za odp.

Awatar użytkownika
Wild Hog
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 484
Rejestracja: pn maja 24, 2010 1:22 am
Imię: Sylwek
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000V
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Londek

#4 Post autor: Wild Hog »

Napisałem Dzień Dobry. Jak się nie przywitasz w dziale do tego przeznaczonym, tylko tak z grubej rury to nikt Ci nie odpowie. Brak szacunku działa w obie strony 8)
Bond. James Bond.

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5 Post autor: kolim »

Fajny bo czarny :)
Obrazek

Awatar użytkownika
goodhonda85
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 25, 2012 9:32 am
Lokalizacja: Głogów

#6 Post autor: goodhonda85 »

Siemanko :D no trzeba przyznać ta czarna śliczna, ale właśnie tak jak mówisz, na zdjęciach pikabela, zajeżdżasz na miejsce a zastajesz zupełnie inny obraz :evil: miałem to samo przy zakupie swojego "potwora" :D , ale wyszedłem z założenia, że nie ma co jeździć po całej Polsce w poszukiwaniu " księcia z bajki" :D , delikatne rysy na zbiorniku, lekko poprzecierane owiewki, da sie z tym jeździć, najważniejsze że tłoki pracują jak ksiązka pisze, sprawny tech., a w przerwie zimowej, można zająć sie przy piwku, poprawkami kosmetycznymi :D pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

#7 Post autor: przemooo0614 »

Wild Hog mam dużo szacunku szczególnie do WAS motocyklistów i przepraszam że zapomniałem się przywitać tym bardziej ze jestem nowy na tym forum i to jest mój pierwszy temat wiec WITAM wszystkich:)
goodhonda85 masz racje za daleko nie ma co jechać kilka wycieczek już sobie zrobiłem i nic dlatego postanowiłem ze odpuszczę sobie to moto i czekam dalej na coś ciekawego bliżej ale powiem Ci ze już chwile szukam Viaderka i w swojej okolicy nie znalazłem nic fajnego. A co do delikatnych rys i otarć tez się zgadzam da się z tym śmigać poza tym ten motor służy do grubszej jazdy wiec takie coś nie jest nic dziwnym i na to że będzie jak nowy tez nie licze ale wiadomo każdy chciałby kupić jak najlepszy tym bardziej ze ja jak już kupie to będe miał go kilka dobrych lat bo na kupno innego nie będzie mnie pewnie stać:)

Awatar użytkownika
goodhonda85
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 25, 2012 9:32 am
Lokalizacja: Głogów

#8 Post autor: goodhonda85 »

No dokładnie, ja miałem ograniczony budżet zakupu Viadra, a mianowicie 10 500, więc szalu nie było :D , a miałem niesamowicie wielka chrapkę na ten motor i nie odpuściłem :evil: każdy dzień zaczynał się od przeglądu allegro i tym podobnych stron w poszukiwaniu okazji do max 150 km dolotu, aż wreszcie los się do mnie uśmiechnął , i z dniem wystawienia obecnie mojego szczęścia zaraz na drugi zjawiłem się na oględzinach :D i jestem dumny :D usiąść i poczuć ten motocykl w trasie coś niesamowitego, to jest lepsze od sexu :D :D

Awatar użytkownika
Tomekm
Udaje motocyklistę
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 29, 2008 5:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

#9 Post autor: Tomekm »

goodhonda85 pisze: to jest lepsze od sexu :D :D
No nie zapędzaj się.
Pośpiech na motocyklu nie jest wskazany.

Awatar użytkownika
goodhonda85
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 25, 2012 9:32 am
Lokalizacja: Głogów

#10 Post autor: goodhonda85 »

he he :D no faktycznie za mocno przekręciłem manetke :D :D

Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

#11 Post autor: przemooo0614 »

Mam pytanie odnośnie tego czarnego viaderka którego link podałem na samej górze dlaczego pokrętło od ustawiania amorka ma po lewej stronie a inne które oglądałem maja po prawej??

Awatar użytkownika
eneron
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 750
Rejestracja: czw lis 03, 2011 8:46 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Hajnówka

#12 Post autor: eneron »

przemooo0614 pisze:Mam pytanie odnośnie tego czarnego viaderka którego link podałem na samej górze dlaczego pokrętło od ustawiania amorka ma po lewej stronie a inne które oglądałem maja po prawej??
Bo to jest wersja z ABS :wink:

Wersje bez ABSu miały po prawej, z ABSem po lewej. Po prawej stronie w wersji z ABS są zamontowane właśnie pierdoły od ABSu i dlatego pokrętło powędrowało na lewą str :)

Wersję z ABSem poznasz z daleka po jaskrawo żółtych zaciskach hamulcowych
Honda Varadero XL1000VA - 2006r - sprzedana
Jest:
Suzuki DRZ 400S - 2002r
Kawasaki Z650 B - 1978r
SHL 175 M11 S32 - 1964r
SHL 175 M11 S32 - 1961r

Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

#13 Post autor: przemooo0614 »

Witam:) Po długich poszukiwaniach na początku tygodnia wkońcu zostałem posiadaczem Wiaderka SD02,zostało kupione w komisie MOTODAR w rzeszowie i chciałem polecić ten komis osoba które są na kupnie moto bo naprawde widziałem tam same ładne i zadbane sztuki jest w czym powybierać i z gościem też idzie sie normalnie dogadać :P Pozdrawiam wszystkich

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#14 Post autor: smutek »

Tomekm pisze:
goodhonda85 pisze: to jest lepsze od sexu :D :D
No nie zapędzaj się.
Jeśli viadro daje Ci lepsze doznania od sexu to powiedz tylko słowo a podeślę Ci kilka numerów bo widzę że bidulek z Ciebie :wink: :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#15 Post autor: kolim »

smutek pisze: Jeśli viadro daje Ci lepsze doznania od sexu to powiedz tylko słowo a podeślę Ci kilka numerów bo widzę że bidulek z Ciebie :wink: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”