Proszę o pomoc w ocenie, jestem zainteresowany kupnem .

Wiadomość
Autor
Yanek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 427
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 10:51 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Leżajsk

Proszę o pomoc w ocenie, jestem zainteresowany kupnem .

#1 Post autor: Yanek »


Awatar użytkownika
lewlub
Uczy się jeździć
Posty: 50
Rejestracja: śr paź 24, 2012 11:57 pm
Lokalizacja: LUBLIN

#2 Post autor: lewlub »

otarcia na deklu z prawej normalne, od obuwia, obejrzyj główkę, sprawdź grubość tarcz, za nowe gmole (dołożone chyba całkiem niedawno, normalnie leżałby przynajmniej raz, ja nie widzę żadnej ryski, ale zastanawia mie przetłoczenie? na prawej dolnej krawędzi zbiornika, jakies nieregularne, wywrotka?, szlif?, obejrzyj z miernikiem grubości lakieru - może śmieszne, ale może wykluczy malowanko zbiornika)...
po zakupie widzimy sie nad zalewem w Lublinie
poszukujący zdecydowany na zakup Varadero SD02
obecnie Pannonia TLF 250 '62 (remont kpt)
spawacz, mechanik, elektryk, zwyczajny hobbysta

Yanek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 427
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 10:51 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Leżajsk

#3 Post autor: Yanek »

lewlub pisze:otarcia na deklu z prawej normalne, od obuwia, obejrzyj główkę, sprawdź grubość tarcz, za nowe gmole (dołożone chyba całkiem niedawno, normalnie leżałby przynajmniej raz, ja nie widzę żadnej ryski, ale zastanawia mie przetłoczenie? na prawej dolnej krawędzi zbiornika, jakies nieregularne, wywrotka?, szlif?, obejrzyj z miernikiem grubości lakieru - może śmieszne, ale może wykluczy malowanko zbiornika)...
po zakupie widzimy sie nad zalewem w Lublinie
dzięki za cenne wskazówki,

Yanek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 427
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 10:51 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Leżajsk

#4 Post autor: Yanek »

lewlub pisze:otarcia na deklu z prawej normalne, od obuwia, obejrzyj główkę, sprawdź grubość tarcz, za nowe gmole (dołożone chyba całkiem niedawno, normalnie leżałby przynajmniej raz, ja nie widzę żadnej ryski, ale zastanawia mie przetłoczenie? na prawej dolnej krawędzi zbiornika, jakies nieregularne, wywrotka?, szlif?, obejrzyj z miernikiem grubości lakieru - może śmieszne, ale może wykluczy malowanko zbiornika)...
po zakupie widzimy sie nad zalewem w Lublinie
ogłaszam wszem ze zakup został sfinalizowany, mam Varadero 1000 !!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”