Kupno varadero

Wiadomość
Autor
kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kupno varadero

#1 Post autor: kolim »

No i teraz daliscie mi do myslenia:) w sensie ze strona ktora znalzlem:)

Pierwsze pytanie... Czy warto odlozyc wiecej i kupic nowsze varadero?? (chodzi mi o te od 2003 roku) Czy lepiej zaczac od starszego modelu....

Podejrzewam ze wiekszosc miala do czynienia wczesniej ze starszym modelem wiec powie cos ciekawego:)

Pozdrawiam

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#2 Post autor: Dukii »

ja miałem od razu 2003 rocznik, czyli moto z wtryskiem. zdecydowałem się dołożyć pare złotych wiecej ze względu na:
- lepszy wyglą :wink:
- mniejsze spalanie :lol:
- no i ten co kupiłem był jedynym czarnym egzeplarzem dostępnym wtedy na rynku wtórnym :lol: :lol:

borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

#3 Post autor: borys »

Dukii pisze:ja miałem od razu 2003 rocznik, czyli moto z wtryskiem. zdecydowałem się dołożyć pare złotych wiecej ze względu na:
- lepszy wyglą :wink:
- mniejsze spalanie :lol:
- no i ten co kupiłem był jedynym czarnym egzeplarzem dostępnym wtedy na rynku wtórnym :lol: :lol:
Też mi się marzy model od 2003 ale:
-wydląga podobnie nowy wcale nie jest ładniejszy sory chłopaki
-parę złotych dołożyc nie tak do końca bo to jakieś 7000-8000
-spalanie fakt nowy model ma 6 biegów i wtrysk ale stary przy turystycznej jezdzie (a do takiej służy viadro) pali 6,5literka
Miałem swojego sprzedac juz w zeszłym sezonie ale wycofałem się bo nie warto Pozdro

Awatar użytkownika
Leszek
Uczy się jeździć
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 7:56 pm
Lokalizacja: Kęty

#4 Post autor: Leszek »

Przeczytaj opis techniczny Hondy Varadero modelu 99-03 a modelu z 2003 .Myślę że znajdziesz odpowiedz.Pozdrawiam

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#5 Post autor: smutek »

Leszek pisze:Przeczytaj opis techniczny Hondy Varadero modelu 99-03 a modelu z 2003 .Myślę że znajdziesz odpowiedz.Pozdrawiam
Ja tam mam stare i sobie chwalę :D
A spalanie na ostatniej wycieczce było wyższe od nowego viaderka o 1,5 litra na 200 km 8)
Ps.Oczywiście że starsze jest ładniejsze :roll: :D :D :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#6 Post autor: kolim »

No wlasnie starsze tez mi sie chyba bardiej podoba:)

No doszlo pare usprawnien... skrzynia i wtrysk.... ale czy warto wlasnie za to dokladac 10 tys...

Jedyne co mi sie naprawde bardziej podoba to zegary w nowej:) jakies takie ladniejsze... ale to oczywiscie rzecz gustu:)

Motor jest dla mnie dodatkowym srodkiem trasportu:) oczywiscie najlepszym:) Ale spalanie nie jest dla mnie glownym wyznacznikiem modelu :)

Pozatym tak naprawde co za roznica czy wydasz 4 zl mniej czy wiecej na 100km jadac motorem:) Bo samochodem to tak juz zupelnie inaczej:P

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#7 Post autor: smutek »

kolim pisze:No wlasnie starsze tez mi sie chyba bardiej podoba:)

No doszlo pare usprawnien... skrzynia i wtrysk.... ale czy warto wlasnie za to dokladac 10 tys...

Jedyne co mi sie naprawde bardziej podoba to zegary w nowej:) jakies takie ladniejsze... ale to oczywiscie rzecz gustu:)

Motor jest dla mnie dodatkowym srodkiem trasportu:) oczywiscie najlepszym:) Ale spalanie nie jest dla mnie glownym wyznacznikiem modelu :)

Pozatym tak naprawde co za roznica czy wydasz 4 zl mniej czy wiecej na 100km jadac motorem:) Bo samochodem to tak juz zupelnie inaczej:P
Zegary nie są niestety tylko ładniejsze ale i mają więcej przydatnych funkcji jak np dystans do tankowania
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#8 Post autor: kolim »

A jeszcze patrzac na te zegary widze ze jest kontrolka F1?? Od czego ona jest??

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#9 Post autor: smutek »

jak naciśniesz to zamienia się w bolid :wink: :D :D :D
a tak serio to nie mam pojęcia , ale napewno koledzy ci wytłumaczą :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#10 Post autor: Dukii »

F1 to taki ukłon w stronę Kubicy, żeby każdy z nas się mógł tak poczuć :wink:

tak na poważnie to jest chyba FI pokazuje kiedy wyłącza się pompa paliwa, dopiero po zgaśnięciu tej kontrolki można wciskać czerwony przycisk... starter :wink:

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#11 Post autor: kolim »

i wtedy startuje sie w kosmos bolidem formuly jeden:))))))

Dzieki wielkie za rozwiazanie zagadki:)

Adaśko
Udaje motocyklistę
Posty: 188
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 11:33 pm
Lokalizacja: RP

#12 Post autor: Adaśko »

smutek pisze:
Leszek pisze:
Ps.Oczywiście że starsze jest ładniejsze :roll: :D :D :D
No pewnie , że tak ;-)

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#13 Post autor: kolim »

To jeszcze techniczne pytanie... patrzylem/szukalem ale nie znalazlem...

Mowa jest ze padaja pompy paliwa i rozrzad trzeba wymienic przy przebiegu okolo 50tys... wiadomo ze dokladnie zalezy od konkretnego motory... jesli natomiast trafia mi sie do wymiany te elementy jaki to bedzie koszt?? nie chce kupic motorku a pozniej bedzie musial czekac miesiac zanim zbiore kaske na naprawe czy cos w tym stylu:):D

Adaśko
Udaje motocyklistę
Posty: 188
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 11:33 pm
Lokalizacja: RP

#14 Post autor: Adaśko »

co do pompy to na forum było cos o regeneracji....ale jak mnie taka przypadłość złapie...kupię sobie pompę MIKUNI http://holan.pl/pl/product/1/10/41/1410 ... a_Varadero za 210 pln. Na pewno to wyjdzie dużo taniej niż regeneracja...a na 100 % o niebo taniej niż oryginalna.
Napinacze rozrządu to w hondzie 220 zł / sztuka.

Viktor

#15 Post autor: Viktor »

Dukii pisze:ja miałem od razu 2003 rocznik, czyli moto z wtryskiem. zdecydowałem się dołożyć pare złotych wiecej ze względu na:
- lepszy wyglą :wink:
- mniejsze spalanie :lol:
- no i ten co kupiłem był jedynym czarnym egzeplarzem dostępnym wtedy na rynku wtórnym :lol: :lol:
podpisuje sie pod tym :Wiktor :twisted:(tylko ja wstrzeliłem sie w 2004rok)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”