Varadero SD01

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Akar
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 274
Rejestracja: czw lis 07, 2013 11:27 am
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 1000 XL
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Racibórz

Varadero SD01

#1 Post autor: Akar »

Panowie, kolejny raz potrzebuję Waszej pomocy. Braciszek po przejażdżce na moim Viaderku postanowił, że sprzeda Virago i kupi Varadero. Virago już sprzedane i rozpoczęły się poszukiwania Hondy.

Co powiecie na to Varaderko:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3768860443

Co prawda aukcja już zakończona, ale brat jest w kontakcie z gościem i jak na razie jest zarezerwowana dla niego.

Wiadomo - trzeba jechać i posłuchać jak chodzi, ale zanim się tam wybierzemy chcielibyśmy znać waszą opinię :)

Awatar użytkownika
eneron
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 750
Rejestracja: czw lis 03, 2011 8:46 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Varadero SD01

#2 Post autor: eneron »

W końcu - prawdziwy przebieg Varadero z tych lat!! Na allegro wszystkie czy to 1999 czy 2009 mają od 18 do 30 tys km przelotu :) (taki przebieg w crossie czy wyczynowym sporcie jest do przyjęcia ale w dużym turystyku... :) )

Co deo tego egzemplarza, zdjęcia są malutkie, brak osobnych zdjęć poszczególnych części motocykla, robione pobieżnie ale ogólnie na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, na oko nie jest zmęczony życiem jak niektóre z tego rocznika z przebiegiem 18 tys km :whatup: Nie jest to też typowy golas, 3 kufry, gmole, szyba akcesoryjna, akcesoryjne kominy. Nie wiem czy się nei mylę ale na moje oko napęd chyba do wymiany na dzień dobry. Ktoś próbowal polerować kolanka wydechowe tuż przed tłumikami - wypolerowane tylko tam gdzie są widoczne, od "tyłu" już nie - takie tylko spostrzeżenie.
Czy w SD01 fabrycznie nad korkiem wlewu paliwa też była umieszczana naklejka HISS ? W tym egzemplarzu jej nie ma.

Na tych lichych zdjęciach wygląda ładnie, przebieg wydawać się może realny no i ma trochę z wyposażenia. Moim zdaniem warto pojechać osobiście i obejrzeć z bliska, odpalić, przejechać się... i jak wszystko ok bez zastrzeżeń - pisać umowę i na wiosnę w drogę ku przygodzie :oczy:
Honda Varadero XL1000VA - 2006r - sprzedana
Jest:
Suzuki DRZ 400S - 2002r
Kawasaki Z650 B - 1978r
SHL 175 M11 S32 - 1964r
SHL 175 M11 S32 - 1961r

Awatar użytkownika
jedras
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 259
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 7:31 am
Imię: Jędrzej
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000V Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Warszawa

Re: Varadero SD01

#3 Post autor: jedras »

Moim zdaniem cena adekwatna do stanu technicznego i wyposażenia. Przebieg wygląda na oryginalny. Jeżeli pasuje Ci oferta to jechać i oglądać z bliska.
Odnośnie starych wiader z niskimi przebiegami, to uważam, że nadal jest to możliwe. Sam kupiłem 99 z przebiegiem 26kkm. Wszystko w oryginale, nawet klocki hamulcowe. Niestety cena była adekwatna do takiego stanu i znacząco przewyższała średnia rynkową ;P
Honda XL1000V Varadero
Honda XL600V Transalp
Italjet Formula 125
Suzuki GT80L
Romet Ogar 200
Romet Pony M2

Awatar użytkownika
zielonecki
Udaje motocyklistę
Posty: 162
Rejestracja: pt paź 05, 2012 10:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000
Rocznik: 2000
Lokalizacja: okolice Parczewa

Re: Varadero SD01

#4 Post autor: zielonecki »

jedras pisze:Moim zdaniem cena adekwatna do stanu technicznego i wyposażenia. Przebieg wygląda na oryginalny. Jeżeli pasuje Ci oferta to jechać i oglądać z bliska.
Odnośnie starych wiader z niskimi przebiegami, to uważam, że nadal jest to możliwe. Sam kupiłem 99 z przebiegiem 26kkm. Wszystko w oryginale, nawet klocki hamulcowe. Niestety cena była adekwatna do takiego stanu i znacząco przewyższała średnia rynkową ;P
Tak samo jak u mnie :cool1:
Varadero XL 1000 SD01
mz etz 250
wsk 125
shl 150
ogar 205

makapaka
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 01, 2014 12:00 am
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000
Rocznik: 2000

Re: Varadero SD01

#5 Post autor: makapaka »

Już stoi u mnie w garażu i cieszy moje oko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”