Zapytanie o aukcje

Wiadomość
Autor
kadia
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 14, 2015 4:19 pm
Imię: Katarzyna
Marka motocykla: Honda Varadero
Model: 125xl
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Kraków

Zapytanie o aukcje

#1 Post autor: kadia »

Cześć,

od jakiegoś czasu rozgladam się za kupnem Hondy Varadero 125 - jak zapewne wszyscy wiedzą, kupno używanego pojazdu to nie lada wyzwanie... Szczególnie, dla kogoś początkującego.
Chciałabym prosić bardziej doświadczone i chętne do komentarza osoby o rzucenie okiem na te dwie aukcje: http://otomoto.pl/oferta/honda-varadero ... c76f95fc6b oraz http://allegro.pl/honda-varadero-przebi ... 92734.html . Te dwie lokalizacje są w miarę rozsądnej odległości ode mnie, więc chętnie przejechałabym się oglądnąć na żywo, jeśli tylko "wszystko w ogłoszeniu trzyma się kupy". Btw - gdyby ktoś z Krakowa lub okolic chciał sprzedać małe Varadero to oczywiście jestem zainteresowana - niestety nie udaje mi się znaleźć za wielu ogłoszeń w okolicy...

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie opinie.
Kasia

Awatar użytkownika
imnariel
Udaje motocyklistę
Posty: 104
Rejestracja: śr cze 11, 2014 3:30 pm
Imię: Maria
Marka motocykla: BMW
Model: F650GS
Rocznik: 2001
Lokalizacja: Czaniec

Re: Zapytanie o aukcje

#2 Post autor: imnariel »

Ja się tam nie znam, ale obejrzyj ten niebieski - cena jest bardzo atrakcyjna (takie modele teraz sa ok 6-7 tys w ogłoszeniach). jeśli pojedziesz z kimś kto się zna i problemem jest rzeczywiście tylko rozrusznik, to nawet jak dołożysz na naprawę to z będziesz miała wciąż w fajnej cenie. Prawa strona tył - malowana.
Jest to jedyna aukcja tej osoby - więc moto z rąk prywatnych. Do tego niebieskie się nie psują ;-)

Wg mnie przebieg, przebiegiem, ale co honda to honda ;-) wiec nie musi być najniższy.

Zostaw sobie trochę kasy na naprawy - np napęd może być do wymiany, mimo, że przy kupnie wygląda ok (ja tak mialam jak kupiłam moto po dzwonie co swoje odstało) no i oczywiście na ciuchy ;-)
Przychodzisz do domu, otwierasz piwo, siadasz na fotelu, a wokół cisza...
I wtedy sam wybierasz co to jest: samotność czy wolność.

sliwa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 347
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 12:04 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2002
Lokalizacja: knurów

Re: Zapytanie o aukcje

#3 Post autor: sliwa »

oddam ci moją z 2002 r za 8 tyś . mechaników nie używam sam wszystko robie , Hania do jeżdżenia nic nie musisz robić , i nie jestem handlarzem .

kadia
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 14, 2015 4:19 pm
Imię: Katarzyna
Marka motocykla: Honda Varadero
Model: 125xl
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Kraków

Re: Zapytanie o aukcje

#4 Post autor: kadia »

Nieaktualne - temat do zamknięcia.

Zablokowany

Wróć do „Szukam opinii”