Co myślicie?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pawel01
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: sob sie 20, 2016 10:30 pm
Imię: Paweł
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Radlin

Co myślicie?

#1 Post autor: Pawel01 »

Cześć! Chciałem się Was zapytać co myślicie o tym ogłoszeniu http://www.olx.pl/oferta/honda-varadero ... 5a3c5a71bc? Warto? Jeżeli tak to czy ktoś z okolic Rybnika da radę podjechać ze mną zobaczyć? A modę ktoś natknął się na jakieś inne, warte uwagi ogłoszenie? Zależy mi na wtrysku i w miarę możliwości na jakichś akcesoriach. Z góry dzięki za pomoc!

KOBI
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 21
Rejestracja: czw mar 17, 2016 9:47 pm
Imię: Łukasz
Marka motocykla: honda
Model: varadero XL125
Rocznik: 2003

Re: Co myślicie?

#2 Post autor: KOBI »

Fajny ale prawie 14000 to cena kosmos ja dałem połowę tej ceny za wiadro z 2003 i z mniejszym przebiegiem, jeszcze ma napend oryginalny. Wiec zastanów się czy warto tyle wydać....

Awatar użytkownika
Pawel01
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: sob sie 20, 2016 10:30 pm
Imię: Paweł
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Radlin

Re: Co myślicie?

#3 Post autor: Pawel01 »

No tak, dużo. Mam nadzieję, że uda się trochę zbić z ceny. Za dodatki i tak będę musiał zapłacić, a zależy mi na w miarę świeżym roczniku, na pewno 2007 wzwyż. Bo z tego co się orientuję pierwsza wersja była bez wtrysku.

Frydas83
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 09, 2016 1:03 pm
Imię: Fryderyk
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Przeźmierowo/Poznań

Re: Co myślicie?

#4 Post autor: Frydas83 »

Witam,
dobrze się orientujesz pierwsza wersja na gaźnikach - wiem, bo mam :-) 1999 rok. Trochę więcej to to żłopie i trzeba czasem ssanie zapodać.. Co do rocznika - rozumiem wygodę z wtryskiem, ale co do rocznika - jak znajdziesz naprawdę zadbany starszy egzemplarz to też bym rozważył. To nie tak jak w samochodach, w moto rocznik ma mniejsze znaczenie... No i faktycznie dodatki - im bardziej ubrany, tym lepiej (pomijam stan standardowego wyposażenia - opony, napęd itp) - kufry, centralna stopka, deflektor itp. parę złotych kosztują...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”