Varadero 2004 r. Poznań

Wiadomość
Autor
liberty47
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 09, 2016 12:50 pm
Imię: Przemysław
Marka motocykla: Honda
Model: XJ6
Rocznik: 2009

Varadero 2004 r. Poznań

#1 Post autor: liberty47 »

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-var ... xtor=SEC-8

Witam serdecznie forumowiczów.
Po raz drugi zwracam się z prośbą o informacje nt. w/w moto. Może ktoś zna lub hobbistycznie mógłby podjechać i zobaczyć?

Kris
Udaje motocyklistę
Posty: 103
Rejestracja: pt sie 23, 2013 4:31 pm
Imię: Krzysztof
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000v
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Śrem

Re: Varadero 2004 r. Poznań

#2 Post autor: Kris »

Czesć kolego :) słuchaj jeśli to Viaderko można obejrzeć jutro tzn.w niedziele to moge podskoczyć do gościa bo i tak będe jutro w Poznaniu :))mam rzut beretem 20 km , zapytaj faceta i odpisz mi na priva :)

Barnabas
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 12, 2017 10:46 pm
Imię: Marcin
Marka motocykla: BMW
Model: R1200GS
Rocznik: 2005

Re: Varadero 2004 r. Poznań

#3 Post autor: Barnabas »

Oglądałem to żelazo w sobotę i przyjechałem nawet z gotówką, ale właściciel nie chciał sprzedać ponieważ miał na niego już jakiegoś mocno napalonego kupca i obiecał że do niedzieli go nie sprzeda. Honorowy człowiek więc nie naciskałem słowo rzecz święta.
Ogólnie Viaderko zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, ale się nim nie przejechałem bo nie było sensu. W sumie takiego Viadra szukałem. Jak na ironie jeździłem za Viaderkiem po polsce pociągami i samochodami a tu pod nosem znalazłem i kupić nie mogłem...

liberty47
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 09, 2016 12:50 pm
Imię: Przemysław
Marka motocykla: Honda
Model: XJ6
Rocznik: 2009

Re: Varadero 2004 r. Poznań

#4 Post autor: liberty47 »

no właśnie jak dzwoniłem to sprzedający mówił że ma kogoś umówionego na niedziele ze Słupska. Kolega Kris był w niedziele w Poznaniu i potwierdził że moto poszło w kierunku morza. Szukamy dalej ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”