Viadro w Warszawie - dobry komis?

Wiadomość
Autor
binio

Viadro w Warszawie - dobry komis?

#1 Post autor: binio »

Witam
Jako ze jestem zdecydowany na zakup uzywanego Viadra, prosze o pomoc. Widze ze jest tu sporo ludzi ze stolicy - i do nich glownie kieruje pytanie: ktore komisy w Warszawie moglibyscie polecic, a moze znacie jakiegos handlarza godnego zaufania, ktory sprowadza motory z zagranicy?
Chce kupic motocykl do ok 15tys zl.
Narazie etap decyzyjny mam za soba, finanse tez ogarniete, wstepnie jestem tez dogadany przez kolege z jego kolega ktory w serwisie motocyklowym w Warszawie pracuje, zeby mi pomogl w kupnie, bo to co wyczytalem w necie nt zakupu uzywki troche mnie przerazilo.

Z gory dzieki za pomoc :)

binio

#2 Post autor: binio »

Po rozeznaniu - co powiecie o tym sprzecie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M501971 ?
To co prawda nie 15 tylko 19tys ale ma kufry na ktore i tak musialbym wylozyc, no i rocznik 2003...

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#3 Post autor: smutek »

binio pisze:Po rozeznaniu - co powiecie o tym sprzecie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M501971 ?
To co prawda nie 15 tylko 19tys ale ma kufry na ktore i tak musialbym wylozyc, no i rocznik 2003...
Jedz oglądaj zrób rundkę i kupuj, wygląda ok :wink:
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Hary
Udaje motocyklistę
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 02, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

#4 Post autor: Hary »

Witaj,
masz na celowniku motocykl który miałem kupić,jednak wybrałem młodsze Varadero o rok za tę samą cenę.Jezeli nic się nie zmieniło to stoi w komisie przed wjazdem na Tworki-światła przed Pruszkowem w lewo.Nie chcę na forum robić reklamy ani krypto reklamy :oops:
Więcej informacji na priwa lub zadzwoń.
Pozdrawiam.

binio

#5 Post autor: binio »

Czy ktos moze mi cos powiedziec i tych motocyklach, mozen ktos tez chcial kupic i ogladal te modele, moze zauwazy jakies nieoryginalne czesc, jednym slowem prosze o wszelkie uwagi. Wiem ze ze zdjec duzo sie nie wyczyta ale moze zaoszczedzi mi czasu na jezdzenie i ogladania.
Dwa pierwsze z Jarocina, trzeci z warszawy
1. http://allegro.pl/show_item.php?item=588341928
2. http://otomoto.pl/honda-xl-1000v-varadero-M1197449.html
3. http://otomoto.pl/honda-varadero-1000-M1171084.html

dzieki i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#6 Post autor: Pretor »

Ja nie znam żadnego. Większość sprowadzonych. Najlepiej jakbyś do oglądania wziął kogoś z naszych varaderowców. Ci co mają lub mieli viadra wiedzą na co spojrzeć:)

A co z tym z Podkowy Leśnej? Sprzedany?

Ten z Warszawy dobrze wygląda. Przebieg też w miarę ok. Ja sprzedawałem z 45 000 przebiegiem i moto latało jak nowe:)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

binio

#7 Post autor: binio »

O tym z Podkowy nie wiem, do soboty jestem na szkoleniu w Poznaniu i dopiero w poniedzialek wracam do Warszawy. Podobal mi sie ten model za 19300 z Jarocina, no i koles co sprzedaja bardzo pewny siebie ze bezwypadkowy tylko nie mam czasu zeby tam podjechac :( I ten z Wawy 2000 tanszy, mam juz komplet kufrow za ok 1000zl zamowiony wiec nie kieruje sie wyposazeniem chociaz gmole sa milym dodatkiem.
W Warszawie mam znajomego znajomego ;) ktory w serwisie Kawasaki pracuje i z nim chyba pojade ogladac, jak nie da rady poprosze o pomoc na forum :)

binio

#8 Post autor: binio »

dzieki za odpowiedzi :)
Z racji ze wlasnie wrocilem do Warszawy ze szkolenia, wybiore sie najpierw na Bakalarska obejrzec tamten motocykl, przemawia tez za tym cena, bo jednak 2tys zl tanszy od pierwszego no i ma gmole, zostanie na kask i kpl. kufrow :) No i uda mi sie zamknac w 22tys zlotych. Jak z nim bedzie cos nie tak, jade do Jarocina.
pozdrawiam

kris

#9 Post autor: kris »

prawdopodobnie bedzie SUPER viadro 2004 ABS na sprzedaz z racji zmiany pracy i braku urlopu w nadchodzacym sezonie. wiecej info w najblizszy piątek , pozdrawiam !!!

binio

#10 Post autor: binio »

No i juz :)
Bylem na Bakalarskiej (Warszawa), obejrzalem, znajomy spec ocenil ze jest ok, zaliczka wplacona :) w poniedzialek zabieram moto na serwis na dokladniejszy przeglad ale wyglada na to ze bedzie dobrze wiec mozna powiedziec ze jesten juz posiadaczem pieknego Viadereczka :)

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#11 Post autor: Przemek »

gratuluję :)
Musisz teraz przytelepać się na otwarcie sezonu do zakopca i postawić pare flaszek, co by się Viadro nie rozeschło.
Podpowiem że większość lubi Jacka Danielsa :lol:
nieaktualne

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#12 Post autor: Czarny »

Ostatecznie od Ballantines`a też sie nie rozsycha!

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#13 Post autor: Pretor »

binio pisze:.. wiec mozna powiedziec ze jesten juz posiadaczem pieknego Viadereczka :)
To teraz ucz się hymnu. Jest na pierwszej stronie www.:):)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

binio

#14 Post autor: binio »

Wiedzialem ze motocykle to droga zabawa ale nie myslalem ze az tak ;)
Jackie Daniels, Ballantinese... kurcze chlopaki, moze Wyborowa wystarczy :) A powaznie moze byc i whisky, zwlaszcza jakby ktos w brydza gral ;)
W miedzyczasie jak bede rejestrowal moto i wymienial w serwisie naped musze zalatwic pare rzeczy:
- nauczyc sie Viadereczka - instrukcja obslugi, ksiazka serwisowa
- kupic ubranie i kask
Kask i ubranie mam mniej wiecej upatrzone, ale o instrukcje obslugi i ksiazke serwisowa mam do was prosbe ;)

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#15 Post autor: Pretor »

Ja tam mam fun club Tequili. Nie mam zamiaru tyż go zmieniać.
Tak więc złota tequila + pomarańcze + cynamon są na stole.
Nowi klubowicze mile widziani:) :wink:
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”