Numer kluczyka PILNE

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
jelon1030
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 09, 2016 10:55 pm
Imię: Seb
Marka motocykla: Honda
Model: XL Varadero 125
Rocznik: 2007

Numer kluczyka PILNE

#1 Post autor: jelon1030 »

Potrzebuje szybkiej pomocy. Już przestałem jeździć z 2 tygodnie temu. Odstawiłem motor pod dom. Ukradli dziś w nocy. Tylko kluczyk który do niego miałem zostawiłem w aucie, którym brat pojechał do Polski, wraca za prawie 2 tygodnie.
Do zrobienia claim w ubezpieczalni będą pytać o kluczyk. Chciałem dorobić jakikolwiek na szybko. Możecie powiedzieć mi ile cyfr powinienem mieć ten numer na kluczyku? Są to tylko cyfry czy litery też?

Awatar użytkownika
syku
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 166
Rejestracja: pt sty 23, 2015 7:06 pm
Imię: Sylwek
Marka motocykla: suzuki
Model: gsx-1250fa
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Warszawa

Re: Numer kluczyka PILNE

#2 Post autor: syku »

jelon1030 pisze:Potrzebuje szybkiej pomocy. Już przestałem jeździć z 2 tygodnie temu. Odstawiłem motor pod dom. Ukradli dziś w nocy. Tylko kluczyk który do niego miałem zostawiłem w aucie, którym brat pojechał do Polski, wraca za prawie 2 tygodnie.
Do zrobienia claim w ubezpieczalni będą pytać o kluczyk. Chciałem dorobić jakikolwiek na szybko. Możecie powiedzieć mi ile cyfr powinienem mieć ten numer na kluczyku? Są to tylko cyfry czy litery też?
może głupie - ale ja bym zadzwonił do brata

Awatar użytkownika
Merlin
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 752
Rejestracja: wt sie 06, 2013 7:37 am
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Racibórz

Re: Numer kluczyka PILNE

#3 Post autor: Merlin »

Pożycz kluczyk.

jelon1030
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 09, 2016 10:55 pm
Imię: Seb
Marka motocykla: Honda
Model: XL Varadero 125
Rocznik: 2007

Re: Numer kluczyka PILNE

#4 Post autor: jelon1030 »

Zadzwoniłbym jak będę wiedział czego szukać, gdzie ten numer jest? Na kluczyku? Widziałem w internecie jakieś płytki z nabitym numerem na niej. Nie sądzę że miałem taką dołączona do kluczyka.

Próbowałem dzwonić do hondy. Mam kartę klienta od nowości z numerem silnika i ramy ale mówili że nie przechowuja takich danych

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”