Uszczelnienie tłumika varadero 125

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Jachu
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 24, 2013 2:25 am
Lokalizacja: Piechcin

Uszczelnienie tłumika varadero 125

#1 Post autor: Jachu »

Witam:D
Słuchajcie chce pomalować sobie kolektorki wydechowe, bo zrobiły się już żółtawe, chyba w jak każdym małym wiaderku, i tu rodzi się pytanie, jakie jest tam uszczelnienie tłumika do cylindrów, czy muszę kupować uszczelki jak będę demontował, czy może jest coś w rodzaju metalowych krążków, z góry dzięki za pomoc :D
Pozdrawiam Jachu :)

Awatar użytkownika
eneron
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 750
Rejestracja: czw lis 03, 2011 8:46 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Uszczelnienie tłumika varadero 125

#2 Post autor: eneron »

W dużym Viaderku są metalowe jak to określasz - pierścionki. Obstawiam, że zapewne też masz podobnie w XL125. Poszukaj w google lub sprawdź osobiście rozłączając kolektor od cylindra
Honda Varadero XL1000VA - 2006r - sprzedana
Jest:
Suzuki DRZ 400S - 2002r
Kawasaki Z650 B - 1978r
SHL 175 M11 S32 - 1964r
SHL 175 M11 S32 - 1961r

Jachu
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 24, 2013 2:25 am
Lokalizacja: Piechcin

Re: Uszczelnienie tłumika varadero 125

#3 Post autor: Jachu »

no no :) każdy wie o co chodzi :) no właśnie wolę najpierw spytać, żebym czasem nie uziemił viaderka na kilka dni bezsensownie bo będę musiał uszczelnienia zamówić, o ile jakieś są... fajnie by było jakby były te matalowe pierścionki, szukałem trochę u wujka google, ale zbytnio tam nic nie wygrzebałem, poczekam może ktoś inny się jeszcze wypowie, ale myślę, że w rodzinie liczy się tradycja, więc będzie tak jak w dużym viaderku :) dzięki!

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: Uszczelnienie tłumika varadero 125

#4 Post autor: james »

Jakbyś potrzebował nowych uszczelek (a wypada wymienić, jeżeli moto jest leciwe) to:
Wchodzisz na http://www.larsson.pl/ i szukasz swojego moto. Nie wiem jaki masz rocznik i czy konstrukcyjnie było coś zmieniane od początku produckji, ale dla rocznika 2008 wygląda to tak:
http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no= ... bid=114439
http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no= ... bid=114439

Jachu
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 24, 2013 2:25 am
Lokalizacja: Piechcin

Re: Uszczelnienie tłumika i pytanie w sprawie napędu varader

#5 Post autor: Jachu »

oo dzięki dzięki :D moja honda jest z 2005r. zobaczymy. Mam jeszcze jedno pytanie, może nie związane z tematem (albo zmienię też temat żeby był porządek). Kupiłem dziś łańcuch D.I.D vx2 mam tam 114 ogniw, seryjnie jest 110, trzeba będzie skrócić damy radę, no i oczywiście dwie zębatki, ale mam takie pytanie, bo np. kiedy wepnę sobie piątkę jadę równo, puszczę gaz czuć takie szarpnięcie, kiedy otworzę przepustnicę jest to samo, czy to może być wina zabieraków ? czy raczej zużytego łańcucha?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”