Wolne obroty

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
q100sz
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 16, 2016 7:17 am
Imię: Adam
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2003

Wolne obroty

#1 Post autor: q100sz »

Witam
Mam mały problem z moją hondą varadero 125. Odrazu zaznacze ze jest to nowy wabytek posiadam ją 3 dni i nie wiem co było robione i co jest do zrobienia,
Problem polega na gasnięciu na wolnych obrotach tzn odpalam chwile pochodzi zaczyna spadać z obrotów gdzieś koło 900/1000 i gaśnie wiem ze powinno byc około 1200/1300
niby wystarczy podkrecić wolne obroty, bo jak trzymam go manetką na 1300 to jest wszysko ok.
Ale właśnie mam problem z pokrętłem od regulacji Tzn. pancerz od linki pokrętła pękł i dostała sie woda i złapała rdza. i teraz pokrętło sie nie obraca w ogóle. gdzieś wyczytałem że ma wyjść na 1cm i dopiero wtedy można kręcić, ale wysówać też sie nie wysówa.

I teraz moje pytanie jak wymienić tą linkę z pokrętłem, jak ona jest mocowana? wchodzi gdzieś do środka do gaźnika i trzeba rozbierać gaźniki czy wpina sie je gdzieś z zewnątrz. a moze występuje to z całym gaźnikiem /?

messix
Udaje motocyklistę
Posty: 137
Rejestracja: śr mar 30, 2016 5:40 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Husaberg-Honda
Model: FE 450-Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Łódź

Re: Wolne obroty

#2 Post autor: messix »

W kazdym motocyklu jaki mialem byla ona przypieta do obudowy gaznika i byla to sruba podnoszaca przepustnice. Tutaj zapewne jest podobnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”