Falujace obroty

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
bart971
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 12, 2017 9:30 pm
Imię: Bartek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2005

Falujace obroty

#1 Post autor: bart971 »

Witam wszystkich ponownie.


Jakiś czas temu pisałem na forum o problemie w mojej varadero dotyczącego problemów z luzem oraz problemów z nagrzewaniem. Problemy te zostały wyeliminowane przez serwis od którego kupiłem motocykl.
[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]niestety tydzień po odebraniu z tak zwanego serwisu polityka prywatności wrócił problem falujacych obrotów. Mam małe podejrzenia co do regulacji gaźnika (wydaje mi się że nie zostało to zrobione aby nie generować dodatkowych kosztów dla serwisu ponieważ za usługę nic nie płaciłem) dodaje filmik z falujacych obrotów . Czy waszym zdaniem jest to wina gaźnika czy może coś innego?. Mam w planach udać się już do zupełnie niezależnego serwisu ale chciałbym wiedzieć czy poprzedni serwis zrobił coś z tym gaźnikem. http://cloud.tapatalk.com/s/58d563fdbfd ... 184316.mp4



Mam małe dodatkowe pytanko . Miałem wcześniej też problemy z temperatura silnika. Nie chciał się grzać. Dzisiaj po powrocie z pracy złapał chyba trochę za duża temperaturę. Czy to poprawna temp dla tego modelu?
P70324-184515.jpg
P70324-184515.jpg (41.14 KiB) Przejrzano 3830 razy

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
michalwnuk4
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 726
Rejestracja: śr paź 29, 2014 10:58 pm
Imię: michal
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2004
Lokalizacja: wołomin

Re: Falujace obroty

#2 Post autor: michalwnuk4 »

temperatura prawidlowa.czasem zapala sie piata kreska,co do falujacych obrotow to tylko poprawna regulacja i synchronizacja wyeliminuje ten problem.niestety nie ma na to twardych danych,kazdy gaznik jest inny.przyzwoity serwis powinien sobie z tym poradzic.jak nie to zapraszam do siebie.jutro podesle filmik jak powinno pracowac poprawnie ustawione viaderko.akurat serwisuje pare sztuk przed sezonem :)

bart971
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 12, 2017 9:30 pm
Imię: Bartek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2005

Re: Falujace obroty

#3 Post autor: bart971 »

Wyślij mi numer do siebie na PW to się umówimy podjadę do Ciebie [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
michalwnuk4
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 726
Rejestracja: śr paź 29, 2014 10:58 pm
Imię: michal
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2004
Lokalizacja: wołomin

Re: Falujace obroty

#4 Post autor: michalwnuk4 »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”