Saksonia Szwajcarska

Opisy, zdjęcia, linki z podróży w 2015 roku
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Roblew1985
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 560
Rejestracja: pt sie 08, 2014 12:06 pm
Imię: Robert
Marka motocykla: Honda
Model: VFR1200X
Rocznik: 2012
Lokalizacja: DE14979 Birkenhain

Saksonia Szwajcarska

#1 Post autor: Roblew1985 »

https://youtu.be/lTl0Q1l_9rw

HD relacja z mojego wylotu do Saksonii Szwajcarskiej. Okolice przebajeczne. Licze na konstruktywne komentarze na co zwrócić uwagę w tworzeniu kolejnych filmów.

next22
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 462
Rejestracja: pn mar 18, 2013 7:49 pm
Marka motocykla: honda
Model: sd01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Polichno

Re: Saksonia Szwajcarska

#2 Post autor: next22 »

nie wiem czy konstruktywnie ale:
-nudne
-za długie -jak na ytuba
A w sercu zawsze XL600V :)

Awatar użytkownika
Roblew1985
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 560
Rejestracja: pt sie 08, 2014 12:06 pm
Imię: Robert
Marka motocykla: Honda
Model: VFR1200X
Rocznik: 2012
Lokalizacja: DE14979 Birkenhain

Re: Saksonia Szwajcarska

#3 Post autor: Roblew1985 »

dzieki za komentarz!
hmm - nie ukrywam, ze chcialem na dlugie zimowe wieczory uwiecznic miejsca, oddac ich uroki ... Dzieki za uwage!

Awatar użytkownika
zalmen3
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 563
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 9:21 am
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

Re: Saksonia Szwajcarska

#4 Post autor: zalmen3 »

To jest generalnie tak, że jak Ty to oglądasz to na nowo przeżywasz każdy cm trasy i budzi to w Tobie emocje, natomiast osoba postronna (nawet inny motocyklista) widzi w tym tylko nudną jazdę na moto.
Mam tak samo ze zdjęciami i filmikami z ostatniego wyjazdu - każdy kto mnie poprosi o ich pokazanie szybko się nudzi, natomiast dla mnie są super pamiątką i przypomnieniem tych przyjemnych chwil, a filmiki z odcinków górskich w Czarnogórze to już w ogóle przenoszą mnie w tamto miejsce - dla innych to tylko drzewa i skały. Potem pada jeszcze zawsze pytanie: A w ogóle zwiedzaliście coś? I nikt nie rozumie że można przejechać 9 krajów i nie zwiedzić żadnego miasta i mieć z tego frajdę. Ludzie mają jakieś chore wyobrażenia, że jak się gdzieś jedzie to trzeba się ciągać po kościołach i innych starych budynkach, a ja wolę sobie jechać i się rozglądać podziwiając widoczki,a potem mam "mało ciekawe fotki i filmiki" :rotfl2: .
Ale się rozpisałem, więc w temacie - dla mnie też Twój filmik nudny, nawet nie obejrzałem całego, ale w pełni rozumiem, że dla Ciebie to full wypas ;)
Internetowy sklep komputerowy - http://mirwit.com.pl

Awatar użytkownika
vaaks
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 679
Rejestracja: śr maja 21, 2014 12:23 pm
Imię: Władysław
Marka motocykla: SUZUKI
Model: DL 650
Rocznik: 2017
Lokalizacja: PWL

Re: Saksonia Szwajcarska

#5 Post autor: vaaks »

No dobra, miałem nie wyrażać opinii, ale dyskusja sprowokowała mnie i mam nadzieję, że nie poczujesz się urażony moimi spostrzeżeniami.
Zgadzam się z wszystkimi uwagami wyrażonymi wyżej.
Tak Robercie, dla Ciebie każdy moment utrwalony na filmie jest ważny, ale już nie koniecznie dla postronnych oglądaczy. Nawet po Twoim pierwszym filmiku z jazdy, w której też miałem swój udział miałem te same spostrzeżenia - za długi i za nudny. Ponieważ mam jakieś pojęcie o filmowaniu, pozwolę sobie podpowiedzieć rozwiązanie. Proponuję z tych kilkudziesięciu minut zrobić minut max. 15, montując najciekawsze sceny, widoki, ujęcia przedzielone separatorem jak np. przy projekcji zdjęć. Najlepiej jak ujęcia dynamiczne przedzielone są statycznymi. To zajęcie czasochłonne i dlatego moich 6 g. nagrań z Chorwacji z których chcę zrobić max 20-30 min. zostawiam sobie na zimę. I największy problem jest w tym, które ujęcia wybrać do filmu, a które zarchiwizować. Życzę cierpliwości przy tym zajęciu. ;D
Młodość przychodzi z wiekiem. S. Tym
Wiek to tylko liczba
------------------------------------------------------------------------

Były:
Varadero 1000
Drag Star 1100
Drag Star 650
Jawa 250

next22
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 462
Rejestracja: pn mar 18, 2013 7:49 pm
Marka motocykla: honda
Model: sd01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Polichno

Re: Saksonia Szwajcarska

#6 Post autor: next22 »

Skoro temat się rozwija :)
Czym edytować ? jaki program ? oczywiście darmowy windows mowi maker nie widzi moich filmików z JCam-a (może coś zmienić w ustawieniach?)
jakieś triale wywalają plansze na cały monitor gopro studio nie śmiga na viście.
A w sercu zawsze XL600V :)

Awatar użytkownika
Roblew1985
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 560
Rejestracja: pt sie 08, 2014 12:06 pm
Imię: Robert
Marka motocykla: Honda
Model: VFR1200X
Rocznik: 2012
Lokalizacja: DE14979 Birkenhain

Re: Saksonia Szwajcarska

#7 Post autor: Roblew1985 »

Dziekuje serdecznie za cenne uwagi!!

Przyznam sie, ze wrzucilam cale filmy na YT ze wzgledu na to, iz kazdy mogl pozniej je sciagnac i wlasnie dzieki tym cennym uwagom dalej wg osobistych uznan obrabiac :) Filmy zostaly delikatnie przyciete, dorzucalem muzyke, zdjecia dzieki Windows Movie Maker a nagrywane sekwencje zapisywane sa w formacie *.mp4 kamerka Sony HDR-AS100V. Ponizej zalaczam takze liste formatow, ktore obsluguje standardowy Windows Movie Maker - dostarczony z Win7. Jest to co najmniej zastanawiajace, ze sekwencji z GoPro nie widzi. Byl to m.in. powod dla ktorego nie zdecydowalem sie na ten wylansowany produkt :)
Załączniki
Dateien.jpg
Dateien.jpg (96.26 KiB) Przejrzano 13995 razy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z podróży - 2015”