Chorwacja i może Czarnogóra 2 połowa czerwca

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

Chorwacja i może Czarnogóra 2 połowa czerwca

#1 Post autor: borys »

Witam w drugiej połowie czerwca wybieram się z żoną do Chorwacji mam zamiar zachaczyc o Dubrovnik i Czarnogórę. Czas trwania ok 2 tygodnie. Zabieram namiot i celuję na kempingi, jeśli trafią się pokoje za porównywalną cene to spimy w pokojach. Co do trasy jeszcze nie wiem można się dogadac. CHĘTNYCH ZAPRASZAM :!:

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#2 Post autor: Dobry »

Kiedy chcielibyście wyjechać. :lol:
troszeczkę już jeżdzę

borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

#3 Post autor: borys »

16 czerwca wyjeżdżamy tzn.takie są plany
pojedziemy przez austrię najpierw plivitzkie jeziora , potem wybrzeżem w dół dubrovnik i montenegro z czego montenegro na 1 góra 2 dni

kris

#4 Post autor: kris »

planowalem troszke pozniej taka przejarzdzke :lol: ale mysle ze sie da urlopik przesunac... ps. niestety w zwiazku ze bede jechal prosto z NI w gre wchodzi tylko spotkanie po drodze 8)

borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

#5 Post autor: borys »

kris pisze:planowalem troszke pozniej taka przejarzdzke :lol: ale mysle ze sie da urlopik przesunac... ps. niestety w zwiazku ze bede jechal prosto z NI w gre wchodzi tylko spotkanie po drodze 8)

Dla mnie nie ma problemu możemy spotkać się po drodze.Skąd dokładnie będziesz jechał bo ja z Torunia, ale mogę przenocować u rodziny na Śląsku. Napisz gdzie najlepiej byłoby spotkać się na trasie. Pozdrawiam

Neshi

#6 Post autor: Neshi »

2 tygodnie to jednak sporo czasu. Zamierzasz być w ciągłym ruchu, czy też zabawić dłużej w jakims jednym miejscu? Może warto rozrysować jakąś mapkę ?
Zaczyna mnie interesować ten pomysł :)

kris

#7 Post autor: kris »

sensownie byloby zrobic jakis plan... :wink: ps. jesli chodzi o spotkanie to najlepiej w Wenecji na kawie :lol: .(wszystko do uzgodnienia) :mrgreen:

borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

CHORWACJA

#8 Post autor: borys »

Z Krisem wstępnie jesteśmy umówieni spotkamy się po drodze. W Słowenii lub Wenecji. Zwiedzamy też Plivitzkie Jeziora i walimy na południe. Po drodze Dubrovnik i Czarnogóra. Mamy nadzieję że ktoś się do nas dołączy i polecimy w kilka motorków. Sugestie co do atrakcji i rad , od kolegów którzy tam byli bardzo mile widziane :D myśleliśmy aby wracac przez Bośnię. Trasę ustalimy dokładnie z wszystkimi tuż przed wyjazdem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”