trochę ........... bardzo............ dalej .........

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

trochę ........... bardzo............ dalej .........

#1 Post autor: adziu »

To jest dział w którym chciałbym bardziej zaznaczyć swoją obecność i pokazać iż będąc posiadaczem XL1000V zobowiązuję się nie jeździć dookoła komina i ruszyć szanowne 4 litery kolegów ( na ile jest to możliwe ) na dalszy wyjazd. O ile w tym roku mam już zaplanowaną Czarnogórę z Albanią i Grecją ( kto chce się dołączyć zapraszam na prv) to w przyszłym roku marzy Mi się wyprawa życia gdzie minimum to dookoła morza czarnego, ideałem to wyprawa dookoła morza kaspijskiego lub wyprawa jedwabnym szlakiem. Maksimum równie piękne to Mongolia z Bajkałem w całości na kołach. Jestem na etapie kupna AT (africa twin),lub sd01 jako kolejne moto, mam zamiar przez zimę rozebrać ja do naga i przygotować do wyprawy. Moze jest ktoś wśród forumowiczów kto równie chciałby coś takiego przeżyć. Chętnych zapraszam do rozmowy
Bo życie jest po to by śmigać na moto

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#2 Post autor: james »

Kiedy lecisz do Albanii? :)

Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#3 Post autor: adziu »

james pisze:Kiedy lecisz do Albanii? :)
A więc startujemy 4 sierpnia z Sosnowca Ja na viaderku, kolega na "jamaszku" x.. coś tam, w Bielsku zbieramy kolegę pecioka z forum " trochę mało aktywny" i lecimy do szeged " tam mam dalszą rodzine, ważne ze robią paalinke i swojsko tokaj". Następnie centralnie przez Bosnie do Czarnogóry nad zatoke kotorską, do Chorwacji jedynie do Dubrownika coby zobaczyć. Nad zatoką kotorską 2 lub 3 dni, potem do Albanii i chyba bardziej Macedonia ( niż grecja) i jezioro ochrydzkie. Tu znów degustacja przez 2 lub 3 dni, potem jak się da to prżez Kosowo Serbia i do domu. Całość jakieś 14 dni bez napinki co zobaczymy to zobaczymy, jedziemy pełen spntan spanko na łonie natury tam gdzie się nam zachce, może być kamping lub gdzieś w lesie, pytać o szczegóły chętnych zapraszam
Bo życie jest po to by śmigać na moto

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#4 Post autor: james »

Ja też wybieram się do Albanii, ale 25 sierpnia - 4 motocykle. Planu jeszcze dokładnie nie znam, bo to nie ja organizuję. Wiem, że mamy dotrzeć do Grecji [:DD]

Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#5 Post autor: adziu »

ale chodziło mi tu głównie o coś dalej, Panowie zastanówcie może zrobimy coś wspólnie jest ponad rok czasu, poszukajcie na youtube i innych takich, może zrealizujemy temat np:
Pamir 2014
Mongolia 2014
Dookoła morza kaspijskiego 2014
minimum Gruzja 2014
może jest chętny na przygodę życia jest czas to zorganizować, ja jadę napewno
Bo życie jest po to by śmigać na moto

radzio740
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 592
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 4:20 pm
Imię: Radek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: okolice Grojca

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#6 Post autor: radzio740 »

Europa zjezdzona wzdluz i wszerz no ale Mongolia to super pomysl no i czas jest zeby sie przygotowac

Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#7 Post autor: adziu »

radzio740 pisze:Europa zjezdzona wzdluz i wszerz no ale Mongolia to super pomysl no i czas jest zeby sie przygotowac
to myśl coś radzio, na razie jestem po rozmowie wstępnej telefonicznej z kolegą na africe, a sam jade takową oglągać w piątek, szykuje sie na poważnie :isok:
Bo życie jest po to by śmigać na moto

radzio740
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 592
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 4:20 pm
Imię: Radek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: okolice Grojca

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#8 Post autor: radzio740 »

Ja niestety moto nie zmienie ,chyba ze 6 w totka wpadnie ,ale mysle ze wiaderko da rade trzeba bedzie tylko dopiescic skarba , trzymaj reke na pulsie nie bylem w takiej dziczy i nie jestem w temacie takiej wyprawy oczywiscie pomoge w miare mozliwosci

Awatar użytkownika
Kris070
Udaje motocyklistę
Posty: 101
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 1:45 am
Imię: Krzysztof
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Żarów

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#9 Post autor: Kris070 »

adziu pisze:
james pisze:Kiedy lecisz do Albanii? :)
A więc startujemy 4 sierpnia z Sosnowca Ja na viaderku, kolega na "jamaszku" x.. coś tam, w Bielsku zbieramy kolegę pecioka z forum " trochę mało aktywny" i lecimy do szeged " tam mam dalszą rodzine, ważne ze robią paalinke i swojsko tokaj". Następnie centralnie przez Bosnie do Czarnogóry nad zatoke kotorską, do Chorwacji jedynie do Dubrownika coby zobaczyć. Nad zatoką kotorską 2 lub 3 dni, potem do Albanii i chyba bardziej Macedonia ( niż grecja) i jezioro ochrydzkie. Tu znów degustacja przez 2 lub 3 dni, potem jak się da to prżez Kosowo Serbia i do domu. Całość jakieś 14 dni bez napinki co zobaczymy to zobaczymy, jedziemy pełen spntan spanko na łonie natury tam gdzie się nam zachce, może być kamping lub gdzieś w lesie, pytać o szczegóły chętnych zapraszam
ja bym się chętnie z wami wybrał ale nie wiem czy w tym terminie urlop dostanę bo szefostwo strasznie "chumorzaste" ostatnio

Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#10 Post autor: adziu »

Kris070 pisze:
adziu pisze:
james pisze:Kiedy lecisz do Albanii? :)
A więc startujemy 4 sierpnia z Sosnowca Ja na viaderku, kolega na "jamaszku" x.. coś tam, w Bielsku zbieramy kolegę pecioka z forum " trochę mało aktywny" i lecimy do szeged " tam mam dalszą rodzine, ważne ze robią paalinke i swojsko tokaj". Następnie centralnie przez Bosnie do Czarnogóry nad zatoke kotorską, do Chorwacji jedynie do Dubrownika coby zobaczyć. Nad zatoką kotorską 2 lub 3 dni, potem do Albanii i chyba bardziej Macedonia ( niż grecja) i jezioro ochrydzkie. Tu znów degustacja przez 2 lub 3 dni, potem jak się da to prżez Kosowo Serbia i do domu. Całość jakieś 14 dni bez napinki co zobaczymy to zobaczymy, jedziemy pełen spntan spanko na łonie natury tam gdzie się nam zachce, może być kamping lub gdzieś w lesie, pytać o szczegóły chętnych zapraszam
ja bym się chętnie z wami wybrał ale nie wiem czy w tym terminie urlop dostanę bo szefostwo strasznie "chumorzaste" ostatnio
Atakuj szefa po świętach, urlop się należy , daj znać będzie fajnie
Bo życie jest po to by śmigać na moto

Awatar użytkownika
Kris070
Udaje motocyklistę
Posty: 101
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 1:45 am
Imię: Krzysztof
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Żarów

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#11 Post autor: Kris070 »

ok. zoriętuję się w temacie urlopu i dam znać na priv.

Darek70
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 18
Rejestracja: sob cze 29, 2013 8:03 am
Marka motocykla: KTM
Model: 1190 Adv
Rocznik: 2015

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#12 Post autor: Darek70 »

Adziu ja się piszę na 2014. Znowu koledzy mi się wykruszyli a miałem jechać do Mongolii. Kupiłem specjalnie na tą okazję tramka. Może być też dookoła morza Kaspijskiego. Trasa wokół morza Czarnego nie bardzo mnie interesuje, byłem z synem w zeszłym roku.

Awatar użytkownika
Adamko
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 8:42 pm
Imię: Adam
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Łódź

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#13 Post autor: Adamko »

Ja za nim zdecydowałem się na Maroko też planowałem Mongolię ale trudność i mnogość uzyskania pozwoleń wiz itd skutecznie mnie zniechęciła. Na wyjazd się piszę jakby co. U mnie w grę wchodzi jedynie termin lipiec-sierpień. Ja planuję powol UKR i generalnie Kaukaz ale się chętnie podłącze.
Nic nie jest takim jakim być się wydaje

Lysy
Udaje motocyklistę
Posty: 130
Rejestracja: pn maja 13, 2013 7:11 pm
Marka motocykla: Honda KTM
Model: Varan1000XL 990 adv
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#14 Post autor: Lysy »

No to panowie może nam się uda podnieść lewą rączkę gdzieś za miedzą. My planujemy Czerwiec ale to jeszcze nie na 100%

http://www.hondavaradero.pl/phpBB3/view ... =15&t=5730

Darek70
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 18
Rejestracja: sob cze 29, 2013 8:03 am
Marka motocykla: KTM
Model: 1190 Adv
Rocznik: 2015

Re: trochę ........... bardzo............ dalej .........

#15 Post autor: Darek70 »

Lysy a w ilu jedziecie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”