1-4 maj Praga

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Viktor

1-4 maj Praga

#1 Post autor: Viktor »

Mam takie małe pytanko.Jeszcze nie wiem dokładnie wszystkiego, ale tu od nas z Łodzi klaruje sie mała ekipka na wylocik do Pragi (przez Wrocław-Karpacz-Harrachov-Praga).Wyjazd w dniach 1-4 maj.Dokładnie wszystko bedzie wiadomo w poniedziałek.A tak teraz pytam czy ktoś ewentualnie by sie pisał na taki mały spontanik :?: :?: :?:

Viktor

#2 Post autor: Viktor »

ZALICZONA :lol: :lol: :lol:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#3 Post autor: Dukii »

no to dawaj jakieś zdjecia i opis... :wink:

Viktor

#4 Post autor: Viktor »

Dukii pisze:no to dawaj jakieś zdjecia i opis... :wink:
oki, to zbiore tylko zdjatka jeszcze od reszty ekipy (spotkanie w srode)i wybiore najciekawsze i krótko opisze...

Viktor

#5 Post autor: Viktor »

A WIĘC... nasz spontanik został wymyślony moze z tydzień przed samym wylotem :D .Miał on polegać na tym,ze czy deszcz czy śnieg :wink: lecimy na południe naszego uroczego kraju,oraz jak sie wszystko powiedzie to docieramy również do Pragi :shock: .Cztery dni miały starczyć na wszystko co ewentualnie mieliśmy zobaczyć.I STARCZYŁY nawet na wiecej.. :lol: . Z Łodzi mielismy leciec na Wrocła i do pierwszego celu z noclewgiem-Szklarskiej,ale polecieliśmy najpierw do Dąbrowy Górniczej (tam spotkaliśmy sie z człowiekiem który jest cześcia duzego projektu-Gość zaplanował ze przeniesie z Dąbrowy do Łodzi figurke i postawi na jednym z wiekszych placy,do przekazania nastepcy który zaniesie ja dajej..... dokładnie nie wiem jak to ma byc ale cos w tym stylu, coś ala przekazywanie ognia olimpijskiego).Dni drugiego postanowilismy zaliczyc Śnieżke,no ale nie udało sie z powodu ogromnych kolejek zarówno do wyciagu jak i na szlak.Dnia trzeciego wyruszyliśmy do Pragi.Tam małe zwiedzanko zakątków i powrót do uroczego kraju,a mianowicie Kudowa Zdrój.Rano wylocik i zwiedzanie Błednych Skał (serdecznie polecam-mimo to ze kasuja za wiazd 10pln + wejscie na skały 5pln).... i to by było na tyle,dodam tylko tyle ze pogoda dopisała nam prawie w na całej wycieczce ,jedynie jak juz wróciliśmy do granic Łódzkich Ziem zebrały sie czarne chmury i zanim załozylismy kombi-przciwdeszczowe byliśmy cali mokrzy,no ale ..... było SUPER.nastepny spontan juz niedługo.
A Tu troszke zdjeć z kolekcji http://picasaweb.google.com/gosowka/SudetyPraga
POZDRAWIAM
a i dodam jeszcze tylko ze mimo iz w miedzy czasie(do sierpnia)bedzie kilka takich wypadów to najdłuższy(Grecja czy Chorwacja czy.......) planujemy na pierwsza lub drugą połowe sierpnia ,wiec jak by ktoś cos wiedział-planował to prosze dajcie znać w miare wczesniej .......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”