28.10.2007 Niedziela

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

28.10.2007 Niedziela

#1 Post autor: Zimny »

Może jakaś mała traska jakby nie padało :lol: :cry: jest ktoś chętny to zapraszam :lol: :lol:

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#2 Post autor: Dobry »

Bardzo chętnie. Ale mam problem ze swoim sprzętem.Co pewien czas mam problem z jego uruchomieniem (np. dziś rano). W poniedziałek idzie do serwisu poraz 2 w ciągu 2 tygodni (diagnoza ALBO PRZEBICIE >>>>ALBO POMPA PALIWA) . Objawy : zapala i po 3 sekundach gaśnie.
Myślałem że tylko ja jeszczę nawijam kilometry w tym tygodniu zrobiłem ok.150km. Jeżeli pogoda pozwoli (i oczywiście serwis) to za tydzień bardzo chętnie z plecaczkiem byśmy się przejechali. :cry: :cry: :evil: cry: :oops:
troszeczkę już jeżdzę

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#3 Post autor: Zimny »

Bardzo chętnie. (diagnoza ALBO PRZEBICIE >>>>ALBO POMPA PALIWA) . Objawy : zapala i po 3 sekundach gaśnie.

Dzięki za szczere chęci właśnie dotarłem do domu zrodiłem 180 km było super i deszcz nie padał :lol: :lol:

Co do twoiego moto to może nalałeś złego paliwka :cry: :cry: :cry:

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#4 Post autor: Dobry »

Co do paliwa to raczej nie jest to.Za pierwszym razem (w sobotę był to już 3 raz gdy mi nie odpaliła) całe paliwo ze zbiornika było usuniete , wyczyszczony zbiornik, przewody.Odebrałem z serwisu pojeżdziłem 4 dni i rano znów nie odpaliłem. Holowanie do serwisu sprawdzenie (znów rozebranie zbiornik,wyczyszczenie pompy).Odebrałem w poniedziałek pojeżdziłem do piątku. W sobotę rano zrywam się do pracy, ubieram się ,zakładam kask a tu SZOK. :shock: :shock: Objawy powróciły. Jutro znów holowanie do serwisu. Nie ukrywam że ciśnienie miałem w sobotę 450/350. We wtorek powinienem wiedzieć więcej. :( :(
troszeczkę już jeżdzę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”