Krwawa prośba !!!

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Krwawa prośba !!!

#1 Post autor: zzbig1 »

Prośba o oddanie krwi na rzecz mojego ojca 2.04.2011sobota Warszawa i okolica
Ok dwa lata temu u mego ojca wykryto nowotwór układu pokarmowego oraz powiązane z tym problemy ze szpikiem kostnym i stawami kolanowymi. Po operacjach i chemioterapii w Centrum Onkologii Warszawa-Ursynów ojciec został wyleczony (tj. brak śladów komórek nowotworowych we krwi). Obecnie na dniach ojciec będzie poddany operacji mającej na celu przywrócenie go do normalnego stanu funkcjonowania tj. pozbycie się wężyków woreczków przepasek szelek oraz krępujących dźwięków z tym związanych. Lekarz zwrócił się do mnie by oddać krew na rzecz mojego ojca w Centrum Krwiodawstwa W-wa ul. Saska. Na osoby które mogą ją oddawać,ewentualnych chętnych i :wink: odważnych będę czekał wraz z plecaczkiem na Pl. Bankowym od 9.40 do 10.00 ,a następnie jadę do RCKiK ul. Saska 63/75 Upuścić sobie odrobinę krwi. Pozdrawiam
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: zzbig1 »

Dodam tylko że będę czekał Pl. Bankowy na parkingu przy urzędzie miasta(pomarańczowo srebrne viadro). Mi a zwłaszcza mojemu ojcu będzie b.miło jak choć jedna osoba do mnie dołączy. Pozdrawiam
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

aslanpl
Udaje motocyklistę
Posty: 169
Rejestracja: śr sie 18, 2010 8:46 pm
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

#3 Post autor: aslanpl »

Ale jaka grupa krwi?
Jutro to dziś, tyle że jutro.

Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: zzbig1 »

To nie istotne. Krew od dawców idzie do banku i tam jest badana i kwalifikowana , następnie szpitale pobierają taką jaka jest im potrzebna.
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”