Potrzebny kask "S"

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Neshi

Potrzebny kask "S"

#1 Post autor: Neshi »

Poszukuję dobrodzieja, który byłby gotów na "majowy weekend" pożyczyc dla mojej lepszej połowy kask w rozmiarze "S" . Zamówiłem wprawdzie już nowy ale w Niemczech i obawiam się, że moze nie dojśc na czas. Woląc się zabezpieczyć śmiem poszukiwać wśród Was kogoś, kto taki wolny kask posiada i gotów jest go na tych kilka dni pozyczyć. :)

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#2 Post autor: Dobry »

Neshi mam wolny kask L (obwód głowy59-60). Jeżeli będziesz chciał go pożyczyć to nie ma problemu, możecie podjechać i przymierzyć. Mój telefon jest podany w użytkownikach. :lol:
troszeczkę już jeżdzę

Neshi

#3 Post autor: Neshi »

Jeden znajomy z pracy tez mi obiecał awaryjnie "L-kę" Shuberta tak więc bardzo dziękuję Dobry za ofiarność ale nie będe w takim przypadku zawracał głowy. Moja dziewczyna juz w nim jeździła i wolałaby na tych kilkaset km jakie planujemy przejechać jednak coś mniejszego i lzejszego. Jeśli z Niemiec nie dojdzie ten zamowiony na czas i nikt nie znajdzie się z "S-ką" to wówczas pozyczę tego Shuberta - kolega przywiezie mi go do pracy w środę i nie będe nikomu głowy zawracał :).

Awatar użytkownika
Krzysiek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 360
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: Krzysiek »

ja mam XS - może będzie pasował? Mogę Ci pożyczyć. I mam jescze L lub M, nie wiem dokładnie.

Gizmo
Udaje motocyklistę
Posty: 173
Rejestracja: śr lis 23, 2005 11:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Gizmo »

siema...
ja mam chyba M-kę, która jest dość mała...
więc śmiało..... :)

Neshi

#6 Post autor: Neshi »

O! ta "M-ka" to już blisko ideału :)
Gizmo, jeśli tylko nie dotrze ten zamówiony kask do środy to się zgłoszę. Z góry wielkie dzięki.

Neshi

#7 Post autor: Neshi »

Bardzo dziękuję raz jeszcze za wszystkie odpowiedzi :) :) :)
Jak się okazało weekend majowy był brzydki i sam kask mojej pannie przy brakującym stroju i tak niewiele by się zdał. Jej Nolan N84 N-Com doszedł dopiero wczoraj wraz z drugą przesyłką z kompletem ciuszków. No teraz to się prezentuje jak należy :)
No i możemy gadać do siebie n-comem podczas jazdy. Jutro testujemy system w praktyce :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 360
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#8 Post autor: Krzysiek »

Neshi pisze: No i możemy gadać do siebie n-comem podczas jazdy. Jutro testujemy system w praktyce :)
No ja nie wiem, nawet w drodze chwili spokoju :wink: :lol: :D

Neshi

#9 Post autor: Neshi »

No i wykrakales ... :wink:
cos nie tak z tym ustrojstwem :x nie chce działać. Musze to opisać w osobnym temacie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”