13 - 15.02.09 – MOTOCYKL EXPO WARSZAWA (WYSTAWA)

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
giemziorek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 369
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 12:37 pm
Lokalizacja: Warszawa

#46 Post autor: giemziorek »

Niestety mnie, Stanleya i Krzyska nie bedzie :( Pozdrowimy Szczyrk od Was ;)

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#47 Post autor: Corab »

jestem :)
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#48 Post autor: Czarny »

Byłem dzisiaj rano, moim zdaniem porażka.
Od cholery ludzi, ciężko przejść, wystawy raczej skromne (poza Yamahą), parkingi za małe i nie wpuszczają, korek jak cholera.
Hondy niema.
Hostessy 3+
Ale to moje subiektywne zdanie.

Awatar użytkownika
Jezier
Udaje motocyklistę
Posty: 128
Rejestracja: wt lis 06, 2007 10:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

#49 Post autor: Jezier »

Czarny pisze:Byłem dzisiaj rano, moim zdaniem porażka.
Od cholery ludzi, ciężko przejść, wystawy raczej skromne (poza Yamahą), parkingi za małe i nie wpuszczają, korek jak cholera.
Hondy niema.
Hostessy 3+
Ale to moje subiektywne zdanie.
Zgadzam się z przedmówcą, ciasno jak ch...., następą razą sobie odpuszczę chyba że wrócą do expo.
Ride Eat Sleep - Repeat!

Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

#50 Post autor: rumun »

Coś można tam kupić jakies kurtki, kaski czy tylko oblukać ?

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#51 Post autor: Czarny »

Kurtki i rękawice można kupić, kaski chyba też, ale np Schubert się nie wystawiał.

Awatar użytkownika
Hary
Udaje motocyklistę
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 02, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: WARSZAWA

#52 Post autor: Hary »

Na targach byłem wczoraj koło południa ,dojazd do ul.Marsa od Grochowskiej to porażka,naszczęście ominąłem parking i zaparkowałem 500 metrów dalej,masa zwiedzających-jak w ulu-co do sprzedaży byłem zainteresowany kupnem butów Suomy i sprzedawca odpowiedział że sprzedaż na targach jest zabroniona :(

gmasluch

#53 Post autor: gmasluch »

Cześć,
Ja byłem na targach dzisiaj. Zgadzam się z przedmówcami, że jest ciasno i generalnie wyszedłem trochę wkurzony... Miałem wrażenie, że prawie wszyscy odwiedzający stanowisko Suzuki przyszli pooglądać i sfotografować panienki. Nie mogłem nawet obejrzeć Hayabusy, bo dookoła stała zgraja facetów z aparatem lub kamerą w ręku skierowaną w stronę sceny... :(
Ale ja nie o tym chciałem....
Jeśli ktoś na kask Shoei, to informuję, że na targach można zrobić gratisowy serwis kasku. Mi wymienili mechanizmy mocujące wizjer na nowe no i oczywiście wyregulowali. Teraz szybka chodzi jak w nówce i przylega dobrze do uszczelki.
Widziałem gościa, który pytał o możliwość zakupu plastiku zamykającego wlot powietrza (swój połamał) i dostał takowy gratis.
Wiem, że trochę późno jest, ale może komuś się to przyda. Podobno taka akcja jest co roku.

Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

#54 Post autor: rumun »

Czarny pisze:Kurtki i rękawice można kupić, kaski chyba też, ale np Schubert się nie wystawiał.
Byłem dzisiaj i lipa co prawda pojawiła się honda i schubert ale brak pełnej rozmiarówki , braki w modelach ciuchów , i generalnie lipa tłum ludzi każdy z aparatem jak japoński turysta - kolesie na stanowiskach też mało zorientowani co i jak - zakupiłem modeke - kurtkę na lato i tyle kolega ubrał sie we wszystko tylko po kask poleci do larssona - bo na jego łeb to tylko nolan 103 pasował i w nim się czuł b.dobrze -shoei przegięcie cenowe 2230 za kask lakierowany multitec

Awatar użytkownika
Tomekm
Udaje motocyklistę
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 29, 2008 5:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

#55 Post autor: Tomekm »

Witam. Ja byłem na targach 2 razy, w piątek i niedzielę.
W piątek było zdecydowanie mniej ludzi i można było kupić kurtki, kaski, rękawiczki i inne ciuchy. Hostessy też jakby świeższe niż dziś. Szczególnie jedna blondynka z Suzuki dała prawdziwy popis.
Kaski Schuberta wystawiał sklep z Targowej.
Brakowało Hondy, H-D i KTM-a.
Rok temu było jednak lepiej. Ale cóż kryzys.

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#56 Post autor: kolim »

Obrazek
I kto sie najlepiej reklamowal?? A mialo Varadero nie byc na targach:)

Obrazek

Obrazek
Mozesz odlozyc ten telefon?? Na targach jestes!!

Obrazek
Nowy sponsor??

Obrazek
We dwoch zawsze razniej:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bonusik ;)
Obrazek

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#57 Post autor: Czarny »

rumun pisze:
Czarny pisze:Kurtki i rękawice można kupić, kaski chyba też, ale np Schubert się nie wystawiał.
Byłem dzisiaj i lipa co prawda pojawiła się honda i schubert ale brak pełnej rozmiarówki , braki w modelach ciuchów , i generalnie lipa tłum ludzi każdy z aparatem jak japoński turysta - kolesie na stanowiskach też mało zorientowani co i jak - zakupiłem modeke - kurtkę na lato i tyle kolega ubrał sie we wszystko tylko po kask poleci do larssona - bo na jego łeb to tylko nolan 103 pasował i w nim się czuł b.dobrze -shoei przegięcie cenowe 2230 za kask lakierowany multitec
Hondy jako takiej nie było, pojawili sie tylko przedstawiciele nowego dilera na Warszawę.

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#58 Post autor: Corab »

Tak trochę się zabawiałem ze zdjęciami, ale z braku czasu wreszcie wysyłam jak leci bo stracą na aktualności.

Też byłem na targach
Ostatnio zmieniony ndz kwie 05, 2009 3:00 pm przez Corab, łącznie zmieniany 1 raz.
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#59 Post autor: JAQB »

Corab pisze:http://picasaweb.google.pl/piotr.chojec ... directlink
Tak trochę się zabawiałem ale brak czasu i wreszcie wysyłam jak leci bo stracą na aktualności.
Bardzo mi marka Suzuki przypadła do gustu :lol: :shock: :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”