Czy Łódź ma plany na weekend 29-30.03?

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Viktor

Czy Łódź ma plany na weekend 29-30.03?

#1 Post autor: Viktor »

Czy Łodź ma jakies plany na weekendowe szaleństwo :?: Bo ja bynajmniej nie usiedze na d....... :lol: :lol: :lol: Praktycznie jak co weekend jak tylko pogoda dopisuje :D :D :D

stoldar

#2 Post autor: stoldar »

Taaak, okres rozliczeniowy się skończy w marcu to w kwietniu pewnie pojeździmy :lol:
Pogoda raczej nie zachęca na dłuższy wypad ... rano od +5 st.C
do +7 st.C

Viktor

#3 Post autor: Viktor »

Uuuu.Chodziło mi juz o ten weekend(30.03 dokładnie niedziele).Ja wybieram sie do Kazika (Kazimierz Dolny) z moim plecaczkiem,miało byc nas wiecej (ZX6-r,T-cat ,Drag Star,GS 500e)ale cała ekipa dała ciała :lol: ,jedni po ostatnich naszych wojazach stwierdzili ze maja jeszcze serwis do odwiedzenia :? no i tak to jest.No wiec mam nadzieje ze w kwietniu bedzie wieksze zgranie :wink: :wink: :wink:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#4 Post autor: smutek »

wmisiuk pisze:Uuuu.Chodziło mi juz o ten weekend(30.03 dokładnie niedziele).Ja wybieram sie do Kazika (Kazimierz Dolny) z moim plecaczkiem,miało byc nas wiecej (ZX6-r,T-cat ,Drag Star,GS 500e)ale cała ekipa dała ciała :lol: ,jedni po ostatnich naszych wojazach stwierdzili ze maja jeszcze serwis do odwiedzenia :? no i tak to jest.No wiec mam nadzieje ze w kwietniu bedzie wieksze zgranie :wink: :wink: :wink:
Propozycja jest taka:
Wylatujesz z Łodzi godzinkę wcześniej niż my i widzimy się w Zwoleniu :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Viktor

#5 Post autor: Viktor »

spokojnie,dam znac jak cos narazie czekam na odp na forum "mieszanym" Łódźkim :lol: :lol: :lol:
ALE OCZYWISCIE DZIEKI ZA PROPOZYCJE Z GÓRY....

Viktor

#6 Post autor: Viktor »

No to Łódź dała rade :roll: Jednostki mieszane :wink: KAZIMIERZ ZALICZONY.
PS:nie było gdzie spilki wbić na RYNKU GWARDIA CAŁEGO KRAJU :wink:

Viktor

#7 Post autor: Viktor »

smutek pisze:
wmisiuk pisze:Uuuu.Chodziło mi juz o ten weekend(30.03 dokładnie niedziele).Ja wybieram sie do Kazika (Kazimierz Dolny) z moim plecaczkiem,miało byc nas wiecej (ZX6-r,T-cat ,Drag Star,GS 500e)ale cała ekipa dała ciała :lol: ,jedni po ostatnich naszych wojazach stwierdzili ze maja jeszcze serwis do odwiedzenia :? no i tak to jest.No wiec mam nadzieje ze w kwietniu bedzie wieksze zgranie :wink: :wink: :wink:
Propozycja jest taka:
Wylatujesz z Łodzi godzinkę wcześniej niż my i widzimy się w Zwoleniu :D
widze ze u Was było luźno wiec nastepnym razem moze sie juz dołacze(a moze jaszcze wiecej regionów bedzie).U mnie też luz(ekipa łódzka mieszna),ale troszke za duzy expres na miejscu oczywiscie(ja w duszy jestem turystą 8) ) ,bo w drodze Varaderko :lol: spisywało sie cudnie (to mój pierwszy taki troszke dłuższy wypadzik na nim). :P :P :P
PS:a tu kilka zdjeć :wink:
http://picasaweb.google.com/gosowka/Kaz ... olny300308

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”