Kolejna edycja rybki w 3Mieście

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#16 Post autor: Dukii »

Przemek pisze:
Dukii pisze: właśnie napisałeś "Chce zorganizować rozpoczęcie sezonu" :lol: :lol: :wink:
Nie śmiałbym panu organizatorowi wchodzić w drogę :shock:
Poza tym świetnie znasz 3Miasto :wink: :twisted:
Każdy musi poczuć smak organizacji :lol: :wink: więc tym razem pozostanę w cieniu i dam się wykazać innym :lol: :wink:

znam dobrze :lol: to fakt, ale na pewnie nie tak dobrze jak Ty.... jesteś przecież mieszkańcem :lol: :lol: :wink:

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#17 Post autor: Przemek »

Dukii pisze: ...znam dobrze :lol: to fakt, ale na pewnie nie tak dobrze jak Ty.... jesteś przecież mieszkańcem :lol: :lol: :wink:
Jaa, skromy i spokojny mały żuczek... tylko praca - dom, dom - praca :roll: :wink: :lol:
Nie dla mnie organizatorskie zaszczyty :P

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#18 Post autor: Dukii »

Przemek pisze:... tylko praca - dom, dom - praca :roll: :wink: :lol:
:lol: :lol: :wink: organizacja spotkania pozwoli Ci wyrwać sie z tych stereotypów :lol: :lol: :wink:

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#19 Post autor: Przemek »

Dukii pisze:
Przemek pisze:... tylko praca - dom, dom - praca :roll: :wink: :lol:
:lol: :lol: :wink: organizacja spotkania pozwoli Ci wyrwać sie z tych stereotypów :lol: :lol: :wink:
w moim wieku mogłoby to być niebezpieczne :P

Poza tym obserwuje w jakim jesteś organizatorskim gazie, i podziwiam :shock: . Nie mozesz zmarnować tak pieknie rozpoczętej kariery :twisted: . Ja nie mogę na to pozwolić. :D

stoldar

#20 Post autor: stoldar »

Jednym słowem super, jeszcze nie zamkneliśmy sezonu a już wiemy, że na rozpoczecie jedziemy pooddychać "jodem" :lol: :D nad morze :!:
Jesteśmy za ...
:twisted:

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#21 Post autor: Pretor »

eee tam. nie w temacie nieco ale mam pomysła.
Rozpoczęcie zrobimy w Bieszczadach. Dlaczego?
Bo wszyscy odprowadzą w ten sposób ekipę wyruszającą do Turcji ok 23 kwietnia:):):)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
kriswawa
Udaje motocyklistę
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa

mieszkalem 3 miesiace na wybrzezu...

#22 Post autor: kriswawa »

a jakos nie udalo mi sie z nikim z Was spotkac.a szkoda.moze w 2008... :)

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Rybka - tym razem solo

#23 Post autor: MarekM »

Korzystając z pięknej pogody, nieobecności żony i sporej samodzielności moich dzieci, postanowiłem, całkiem spontanicznie, wyskoczyć na świeżą rybkę, tym razem do Łeby.

Trasa (ok. 230 km) przez Wejherowo, Żelazno i Wicko do Łeby, a także powrotna przez Sasino, Żarnowiec, Krokową, Wejherowo i Szemud do Gdańska była o dziwo dość pusta. Słońce grzało w granicach 19 - 21 st. C.

Rybka, tym razem flądra, był wyśmienita. :D

Obrazek

Pozostałe fotki

PS. Rozmawiałem (mail'owo) z Bogdanem bc na temat lokalnego zamknięcia sezonu. Nic konkretnego nie ustaliśmy, po za trym, że warto takie spotkanie zorganizować. Termin - koniec października (jeżeli pogoda pozwoli). Bogdan wspomniał, że ma domek w Gołubiu. Warunki ponoć są spartańskie, ale grilla z browarkiem i gitarą można by urządzić. Potem kimanko i rano powrót. Impreza składkowa - browar i kiełbaski każdy przywozi we własnym kuferku. :D

Dam znać jak będzie wiadomo coś więcej, a Wy piszcie kto jest zainteresowany. Na lokalnym otwarciu sezonu było 13 motocykli !!!

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#24 Post autor: Przemek »

Bardzo fajna wycieczka. Przy takiej pogodzie trudno usiedzieć na tyłku.

Ja już wczoraj nie wytrzymałem, zakończyłem pracę przed czasem i poleciałem na Kaszuby. Na obiadek pierogi i żurek w Wyczechowie a na deser ok. 200 km bocznych kaszubskich tras.

Co do lokalnego zakończenia sezonu to jestem za - 3 x TAK. Ewa już stroi gitarę :D

Awatar użytkownika
szuler
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 290
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:29 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Suzuki
Model: DL650A Ruda Suzia
Rocznik: 2011
Lokalizacja: okolice Słupska

#25 Post autor: szuler »

Na lokalne zakończenie chętnie przyjadę z Dorotką - o ile tylko będę wolny.

W piątek na kolejnejnym wyjeździe do Gdańska, tym razem na moto miałem cd "zaprzyjaźniania" się z Viaderkiem - lubimy się coraz bardziej. :lol:

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#26 Post autor: Corab »

No jak tu do Was już trafiłem to Wam powiem, że mieszkanie nad morzem jest moim marzeniem. Urodziłem się w Sudetach, mieszkam teraz w centrum, ale chciałbym zamieszkać nad morzem.Najlepiej okolice 3miasta . W każdym razie blisko portu np.Łeba, Gdynia, Gdańsk,Sopot Więc jak znacie jakąś działeczkę budowlaną do 1000m2 do sprzedania to dajcie znać. :D :D :D :D :D
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”