Wpadka w serwisie Hondy w Gdańsku

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
bream73
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:10 pm
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Wpadka w serwisie Hondy w Gdańsku

#1 Post autor: bream73 »

Witam,
Chciałbym podzielić się żalem (a może ostrzec) ze współpracy z serwisem Honda Pomirski z Gdańska. Pomogli mi zgarnąć moje Viadro z ulicy gdy poszła sprężynka naciągu łańcucha rozrządu (naprawiali ją 3 miesiące wcześniej). Gdy motor odebrałem sprężynkę naprawili ale motor chodził bardzo nie równo. Pomimo to miałem do zapłaty 350 pln. Pan mechanik poinformował mnie grzecznie że motor jest do regulacji dosłownie cyt: "pokonał nas ten silnik... (tu pominę długą listę czynności jaką wykonał Pan mechanik wspomnę jedynie że wymienił świece) ...ale da się jeździć". Tak więc pojechałem. Po przejechaniu 200 km wybrałem się na samotną przejażdżkę do Szczecina. Stanąłem ok 25 km przed Koszalinem. Mechanicy z Koszalina powiedzieli że ten motor nie mógł dłużej jeździć. Gaźniki i wszystkie filtry do czyszczenia, świece w ogóle nie takie jak być powinny (powinny być irydowe a nie są). Naprawa już na teraz przekroczy 1000. Smutne tylko to: "jest do regulacji, ale można jeździć"...

BAJO
Udaje motocyklistę
Posty: 106
Rejestracja: czw paź 03, 2013 9:05 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2000

Re: Wpadka w serwisie Hondy w Gdańsku

#2 Post autor: BAJO »

a ja się tam wybieram pierwszy raz , teraz się troche boję bo też mam łańcuszki do remontu i klekotanie przy schodzeniu z obrotów. Poinformuję jak będzie po wszystkim

bream73
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 22, 2012 10:10 pm
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Wpadka w serwisie Hondy w Gdańsku

#3 Post autor: bream73 »

BAJO pisze:a ja się tam wybieram pierwszy raz , teraz się troche boję bo też mam łańcuszki do remontu i klekotanie przy schodzeniu z obrotów. Poinformuję jak będzie po wszystkim
Nie wiem czy już po naprawie ale jest w Gdyni mały warsztat gdzie koleś nie zdziera skóry z ludzi a zna sie na robocie... służe namiarami (tel. 888 234 482 - Tomek)

BAJO
Udaje motocyklistę
Posty: 106
Rejestracja: czw paź 03, 2013 9:05 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2000

Re: Wpadka w serwisie Hondy w Gdańsku

#4 Post autor: BAJO »

jestem juz po naprawie ( luty) wszysto jest ok.Były już długie jazdy i jest git.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”