Opony w niezłej cenie

Tematy związane z częściami zamiennymi do Hondy Varadero.
Wiadomość
Autor
Wojtasso
Udaje motocyklistę
Posty: 136
Rejestracja: pn maja 03, 2010 12:51 pm
Lokalizacja: Ostrowice/Rzeszów

#16 Post autor: Wojtasso »

Ja ze swojej strony polecam Michelin Pilot. Opona zbudowana jest z dwóch rodzajów gumy. Pierwsz znajduje sie na brzegach opony-miekka guma ktora dosłownie klei się do asfaltu. Drugi na środku opony-twarda guma która zapewnia takze dosc dobrą przyczepnosc ale bardzo powoli sie zużywa . Niestety w teren sie nie nadają ale mi pasują ponieważ jezdze tylko po asfalcie, no i może troszke po utwardzonych drogach leśnych.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Michał_P
Udaje motocyklistę
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 27, 2010 9:21 pm
Lokalizacja: Zgierz - k. Łodzi

#17 Post autor: Michał_P »

MICHELINY SIRAC to niezły stosunek ceny do jakości. Jest jeden problem, nie ma rozmiarówki do wiadra. Do dzika zresztą też. Maksymalny rozmiar to 130.
jak to nie ma do Viadra...??? do małego Varadero pasują jak ulał :D Proszę nie dyskryminować VIADERKA 125 :!: :!: :!: :D :D :D
Niesztuka uciec, kiedy w dupie sztuciec!

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#18 Post autor: Przemek »

Michał_P pisze:
MICHELINY SIRAC to niezły stosunek ceny do jakości. Jest jeden problem, nie ma rozmiarówki do wiadra. Do dzika zresztą też. Maksymalny rozmiar to 130.
jak to nie ma do Viadra...??? do małego Varadero pasują jak ulał :D Proszę nie dyskryminować VIADERKA 125 :!: :!: :!: :D :D :D
ups :shock: sorry
ale napisałem, że nie ma rozmiarówki do wiadra a nie do wiaderka :wink:
nieaktualne

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#19 Post autor: Pretor »

Witam. To prawda że mam mały geszeft i serwisik i że mogę załatwić w dobrej cenie m.in opony. W tej chwili na allegro mam TKC80.
Inne gumki też mogę mieć. Tak wogóle to właśnie się zastanawiam jakie kolejne zamówić na stan.
Te ciemne miniaturki to moje:
http://www.allegro.pl/listing.php/searc ... ring=tkc80
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
Michał_P
Udaje motocyklistę
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 27, 2010 9:21 pm
Lokalizacja: Zgierz - k. Łodzi

#20 Post autor: Michał_P »

Przemek pisze:
Michał_P pisze:
MICHELINY SIRAC to niezły stosunek ceny do jakości. Jest jeden problem, nie ma rozmiarówki do wiadra. Do dzika zresztą też. Maksymalny rozmiar to 130.
jak to nie ma do Viadra...??? do małego Varadero pasują jak ulał :D Proszę nie dyskryminować VIADERKA 125 :!: :!: :!: :D :D :D
ups :shock: sorry
ale napisałem, że nie ma rozmiarówki do wiadra a nie do wiaderka :wink:

OK, OK... :D Zwracam honor :D
Niesztuka uciec, kiedy w dupie sztuciec!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”