plastiki za zegarami

Tematy związane z częściami zamiennymi do Hondy Varadero.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

plastiki za zegarami

#1 Post autor: boras »

Witam
Powiedzcie mi jak to u was jest:
u mnie jak jade po drodze bardzo nie równej ( osiedlowa z trelinki) plastik za zegarami (z napisem honda od czoła) i zegary wpadają w takie wibracje na wertepach ze szok. nie rozbierałem jeszcze tego może poprostu coś musi byc miedzy zegarami a tym plastikiem.

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#2 Post autor: smutek »

zrób fotkę
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Adaśko
Udaje motocyklistę
Posty: 188
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 11:33 pm
Lokalizacja: RP

#3 Post autor: Adaśko »

moze zegary masz nie przykrecone. Ja rozbierałem bo wymieniałem zarowke wskaznika temp. Nic tam nie ma. Zegary trzymaja sie na 2 srubach

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

#4 Post autor: boras »

już rozwiązałem problem
zdemontowałem czachę i zegary faktycznie trzymają się na 2 śrubach i jeszcze na kołku plastikowym i guma która trzyma ten korek plastikowy była obrócona i ten kołek nie siedział sztywno w tym.
Ale już jest ok. Trzyma się lepiej.

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

#5 Post autor: boras »

A powiedzcie mi jeszcze jedno mam varadero od paru dni i jeszcze go nie zarejestrowałem i nie jeździłem w nocy ale wydaje mi się że słabo są podświetlone zegary. jak to jest u was????????

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#6 Post autor: smutek »

boras pisze:A powiedzcie mi jeszcze jedno mam varadero od paru dni i jeszcze go nie zarejestrowałem i nie jeździłem w nocy ale wydaje mi się że słabo są podświetlone zegary. jak to jest u was????????
U nas jest ok, bo jeździmy w nocy z otwartą blendą przeciwsłoneczną :wink: :D :D :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7 Post autor: Pretor »

boras pisze:A powiedzcie mi jeszcze jedno mam varadero od paru dni i jeszcze go nie zarejestrowałem i nie jeździłem w nocy ale wydaje mi się że słabo są podświetlone zegary. jak to jest u was????????
A to trzeba mieć zarejestrowany motocykl aby zobaczyć jak w nocy świecą zegary? :wink: :wink:
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Viktor

#8 Post autor: Viktor »

dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: U mnie zegary też dobrze świecą. :roll: :roll: :roll: :roll:

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

#9 Post autor: boras »

a nie wiesz że wszędzie nas podsłuchują????
i jeszcze olej i filtry muszę zmienić nie wiem ile poprzedni właściciel latał na tym oleju

Adaśko
Udaje motocyklistę
Posty: 188
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 11:33 pm
Lokalizacja: RP

#10 Post autor: Adaśko »

podswietlenie zegarów nie jest powalajace....gorzej jest z "krótkimi"...Mogłyby byc dłuzsze ;-)

Awatar użytkownika
endurasek
Udaje motocyklistę
Posty: 119
Rejestracja: sob lis 24, 2007 7:47 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#11 Post autor: endurasek »

to zalezy jakie masz viadro bo w SD1 masz podswietlanie zegarów na zarówka zdaje (chyba 3 sztuki) a w nowym wiaderku podswietlanie jest na diodach led (SMD) musze jeszcze inno zobaczyczy czy tak przypadkiem nie da sie regulowac w nowym modelu jasności przez kombinacje przycisków w czasie przekrecania stacyjki. Niektóre motorki tak maja :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”