Podkładki do układu hamulcowego

Tematy związane z częściami zamiennymi do Hondy Varadero.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Podkładki do układu hamulcowego

#1 Post autor: james »

Witajcie!

Przymierzam się zrobić "generalkę" układu hamulcowe, a co się z tym wiąże wymienić wszystkie podkładki przewodów/łączeń (niektóre są w lekko mówiąc złym stanie). Jako, że Pan Honda liczy sobie jak za większość elementów, postanowiłem poszukać jakąś alternatywę...
Podkładka jest dość nietypowa, ~11(10,5)x15x1 A2/A4. Czy ktoś z forumowiczów wymieniał takową u siebie w Viaderku i mógłby podać, gdzie ją kupił i/lub jaką kupić, żeby było dobrze?
Te w Viadrze, są splanowane, więc takie zwykłe chyba odpadają.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

Re: Podkładki do układu hamulcowego

#2 Post autor: płock1964 »

james pisze:Witajcie!

Przymierzam się zrobić "generalkę" układu hamulcowe, a co się z tym wiąże wymienić wszystkie podkładki przewodów/łączeń (niektóre są w lekko mówiąc złym stanie). Jako, że Pan Honda liczy sobie jak za większość elementów, postanowiłem poszukać jakąś alternatywę...
Podkładka jest dość nietypowa, ~11(10,5)x15x1 A2/A4. Czy ktoś z forumowiczów wymieniał takową u siebie w Viaderku i mógłby podać, gdzie ją kupił i/lub jaką kupić, żeby było dobrze?
Te w Viadrze, są splanowane, więc takie zwykłe chyba odpadają.

Pozdrawiam
Przepraszam, co to są podkładki przewodów/łączeń ? I w którym miejscu się znajdują ?
Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Szerokości.

Awatar użytkownika
zalmen3
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 563
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 9:21 am
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

#3 Post autor: zalmen3 »

Wszelkie podkładki/uszczelki przewodów hydraulicznych dostaniesz w sklepach z częściami do np. traktorów czy maszyn rolniczych ewentualnie budowlanych.

płock1964 wydaje mi się że koledze james chodzi o miedziane podkładki/uszczelki które są przy śrubach mocujących przewody do np. zacisków ( zawsze jedna między śrubą a przewodem i druga między przewodem a np. zaciskiem).

Pozdrawiam
Internetowy sklep komputerowy - http://mirwit.com.pl

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

#4 Post autor: james »

zalmen3 pisze:Wszelkie podkładki/uszczelki przewodów hydraulicznych dostaniesz w sklepach z częściami do np. traktorów czy maszyn rolniczych ewentualnie budowlanych.

płock1964 wydaje mi się że koledze james chodzi o miedziane podkładki/uszczelki które są przy śrubach mocujących przewody do np. zacisków ( zawsze jedna między śrubą a przewodem i druga między przewodem a np. zaciskiem).

Pozdrawiam
Tak, dokładnie o te podkładki chodzi. W takim razie wezmę jedną na wzór i udam się do takowego sklepu.
Dzięki za odpowiedź!

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

#5 Post autor: płock1964 »

james pisze:
zalmen3 pisze:Wszelkie podkładki/uszczelki przewodów hydraulicznych dostaniesz w sklepach z częściami do np. traktorów czy maszyn rolniczych ewentualnie budowlanych.

płock1964 wydaje mi się że koledze james chodzi o miedziane podkładki/uszczelki które są przy śrubach mocujących przewody do np. zacisków ( zawsze jedna między śrubą a przewodem i druga między przewodem a np. zaciskiem).

Pozdrawiam
Tak, dokładnie o te podkładki chodzi. W takim razie wezmę jedną na wzór i udam się do takowego sklepu.
Dzięki za odpowiedź!
Tak też mi się właśnie wydawało, ale nie pasowały do tego oznaczenia A2/A4, stąd pytanie uściślające.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Szerokości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”