opony do varadero

Tematy związane z częściami zamiennymi do Hondy Varadero.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#106 Post autor: JAQB »

Duże prawdopodobieństwo, że reportaż był sponsorowany przez jakiegoś producenta. Lepiej się zdać na opinie użytkowników, są bardziej obiektywne niż redaktorów kolorowych pisemek.

Awatar użytkownika
Red
Rekrut
Posty: 35
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 11:05 am
Marka motocykla: HONDA
Model: Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

#107 Post autor: Red »

Mam okazję jeździć na co dzień sprzętem ubranym w Anakee2, i powiem że na górskich serpentynach ścigi po prostu wymiękają i wąchają za mną spalinki, naprawdę bardzo zacne gumki, i z czystym sumieniem mogę je polecić.

Awatar użytkownika
Tomekm
Udaje motocyklistę
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 29, 2008 5:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

#108 Post autor: Tomekm »

lotnik pisze:W "Motocyklu" jest test opon do naszych sprzętów, lecz wydaje mi się tendencyjny -Anakee2 miejsce 6 na 7 :)
Jak jeżdzice na "wygranych" oponach to moze jakiś komentarz?
Ja również czytałem ten test i muszę przyznać, że budzi moje wielkie zdziwienie. Co do Conti Trail zgadzam się, że na suchym są bardzo dobre ale już na mokrym miałem pewne obawy. Teraz ujeżdzam Anakee 2 i szczególnie nie rozumiem zarzutów co do szybkiej jazdy po suchym asfalcie. Czy rzeczywiście test może być aż tak tendencyjny?
Pośpiech na motocyklu nie jest wskazany.

R0bi
Rekrut
Posty: 32
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 1:13 pm
Lokalizacja: Koluszki

#109 Post autor: R0bi »

Tomekm pisze:Czy rzeczywiście test może być aż tak tendencyjny?
Może.

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#110 Post autor: smutek »

Z ciekawości kupiłem dzisiaj ten numer i powiem wam ,że utwierdza mnie on tylko w przekonaniu ,że nie ma większego gówna na rynku . Ten test jest tak wiarygodny jak prezes Jarosław .
Battle Wing przed Anakee . Takie żeczy tylko ... za pieniądze :D :D :D
Robią wam wodę z mózgu dupki od reklamy przy pomocy szmacących się za kasę driver-ów . Żenada
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#111 Post autor: smutek »

Albo to :
"Aby sprawdzić ,jak jazdę po asfalcie znoszą klasyczne gumy off-roadowe, ósmy GS dostał Continentale TKC 80 . Biker musiał wykazać stalowe nerwy : duży hałas przy stałej prędkości autostradowej , brak spokoju podczas jazdy na wprost , kiepski feedback w trakcie dynamicznego śmigania po winklach .Jeśli zaś chodzi o trwałość , to mimo grubych kostek Continentale po takiej jeździe były out ."
..... Co to ma qrwa być :!: :!: :!: :?:
Wydawało mi się ,że off-road to pojęcie międzynarodowe , ale widze ,że niemcom to trzeba przetłumaczyć :roll:

Abstachując od tego ,że TKC to opona dual-owa a nie "klasyczna off-roadowa "

Oddawać moje 7.95PLN :!: :!: :!:
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#112 Post autor: JAQB »

Żeś się Smutek zagotował. Tego typu periodyki dobrze palą się w kominku. Tylko drogo wychodzi taki opał :lol: :wink:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#113 Post autor: smutek »

JAQB pisze:Żeś się Smutek zagotował. Tego typu periodyki dobrze palą się w kominku. Tylko drogo wychodzi taki opał :lol: :wink:
Wqrwia mnie ,że za sponsorowaną 148 stronną ulotkę reklamową musialem zapłacić a w Tesco gazetki są za darmo
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Midmere
Uczy się jeździć
Posty: 66
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 7:36 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Gliwice

#114 Post autor: Midmere »

Odświeżając lekko temat: serwisówka mówi, że oponki mają mieć indeks 69H przód i tył. W sklepie proponują 59H, twierdzą, że wsytarczy.

Czy aby na pewno ?
Honda Varadero XL 1000

marcinbig
Rekrut
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 12, 2012 6:02 pm
Lokalizacja: Gniezno

#115 Post autor: marcinbig »

Przód 110/80-R19M/C (59H)
Tył 150/70-R17M/C (69H)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”