łożyska kół symbol,wymiary

Tematy związane z częściami zamiennymi do Hondy Varadero.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
swiety

łożyska kół symbol,wymiary

#1 Post autor: swiety »

Jęsli nie będzie nietaktem witam wszystkich i pozdrawiam ale moje pytanie tu brzmi- Czy ktoś dysponuje wiedzą jakie powinny być zastosowane łożyska do kół np wybrany producent chodzi o wymiary?Mnie interesuje przód ale tył wymiarowo też pewnie komuś się przyda.Pozdrawiam

swiety

Re: łożyska kół symbol,wymiary

#2 Post autor: swiety »

swiety pisze:Jęsli nie będzie nietaktem witam wszystkich i pozdrawiam ale moje pytanie tu brzmi- Czy ktoś dysponuje wiedzą jakie powinny być zastosowane łożyska do kół np wybrany producent chodzi o wymiary?Mnie interesuje przód ale tył wymiarowo też pewnie komuś się przyda.Pozdrawiam
no i sam sobie chyba odpowiem prosze o potwierdzenie szanownych Grupowiczów
cytując:
http://pitstopmotorcycles.co.uk/store-i ... 08&cat=333
Wymary to dla Varadero rok 99-2001 wymiary
przód lewy i prawy i tył lewy
20x47x14
Tył
20x52x15
25x62x17 co do tego ostatniego wymiarowania nie zgadza mi się średnica wewnętrzna 25 ośki coś tutaj jest chyba nie tak

swiety

Re: łożyska kół symbol,wymiary

#3 Post autor: swiety »

DANE:
cytując:
http://pitstopmotorcycles.co.uk/store-i ... 08&cat=333
Wymiary to dla Varadero rok 99-2001
przód lewyi prawy oraz tył lewy
20x47x14 symbol 6204

Tył
20x52x15 symbol 6304
25x62x17 symbol 6305
oznaczenia znormalizowane należy pamiętać że łożyska powinny być dwustronnie kryte co dla łożysk CX kończy się oznaczenie 2RS przykład:
CX 6204 2RS

Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: zzbig1 »

Po IV edycji Beskidzkiej włóczęgi w moim varabzyku uległo istotnemu zmęczeniu łożysko tylnego koła. Na szczęście zrezygnowałem z ostatniej tułaczki po Bieszczadach (nieświadom nadchodzących problemów)bo to pozwoliło mi powrócić na dwóch kółkach do Warszawy zatrzymując się co ok 50 km by nasączyć łożysko olejem.
Aby ułatwić poszukiwania tych łożysk i uzupełnić powyższe informacje dodam kody zestawów naprawczych (do SD-1 i prawdopodobnie SD-2 do 2008r) tj. łożyska+uszczelniacze
---koło przód - 25-1379 obecnie ok.60zł
---koło tył -25-1268 ---,,--- ok.100zł
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”