akumulator

Tematy dotyczące problemów z elektryka i elektroniką.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Wojo
Udaje motocyklistę
Posty: 150
Rejestracja: wt paź 05, 2010 8:42 am
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000 ABS
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Mysłowice

akumulator

#1 Post autor: Wojo »

Panie i Panowie z racji że, moj aku umarł prosze o podpowiedz czy takowa aukcja jest korzystna oraz czy wymiarowo oraz parametrami zrobie mojej Hondzi "dobrze"? Dzieki za info i pozdrawiam
http://allegro.pl/akumulator-quand-ytx1 ... 88329.html
Przyjemność jazdy Varadero jest równie wielka jak seks, tak więc ideałem było by uprawiać seks jadąc na varadero.

Awatar użytkownika
lobijabi
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 8:18 pm
Lokalizacja: Bielany/Pisarzowice
Kontakt:

#2 Post autor: lobijabi »

Hej hej

To jest jakaś chińszczyzna. Lepiej doinwestuj i kup Yuase. Takie akumlatory są na rok, tak jak i te z firmy M-line. Sprawdzone juz jest że lepiej kupic aku troche droższe z dobrej firmy (Yuasa, Warta Bosch) i wytrzymuje o wiele dłużej jak te tanie.

Baza
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 237
Rejestracja: śr lip 30, 2008 5:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

#3 Post autor: Baza »

W Olek motocykle mają jakieś Holenderskie kurde wyleciała mi nazwa z głowy.Jakiś ...Land. Dałem 100zł aku mega sprawdzone kumpel już na nim 3 sezony śmiga. Po co przepłacać? Nawet jak by po dwóch latach padł to zakłądasz znów taki i masz znów nówkę a i tak drugie aku masz taniej niż jedną Yuhasę.

Wojo
Udaje motocyklistę
Posty: 150
Rejestracja: wt paź 05, 2010 8:42 am
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000 ABS
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Mysłowice

#4 Post autor: Wojo »

Dzis właśnie kupilem Landport 12ah prąd 200a, wymiary ideał, za 150zł z przesyłka więc będzie git a firma faktycznie zaraz po yuasie jedna z lepszych i napewno lepsza od chinoli i trzy lata wypróbowane (Yuasa 5 lat) tak wiec zamiast 230-250 dałem tyle i mysle ze bedzie oki, dzieki za info.
Pozdrawiam
WB
Przyjemność jazdy Varadero jest równie wielka jak seks, tak więc ideałem było by uprawiać seks jadąc na varadero.

Baza
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 237
Rejestracja: śr lip 30, 2008 5:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

#5 Post autor: Baza »

Właśnie miałem dopisać bo mi się przypomniało że firma sę nazywa LandPort ale widzepost wyżej że już mnie ktoś ubiegł.Porządne baterie.

Awatar użytkownika
Mr.Lisek
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 9:22 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000 VA
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Solec Kujawski

Akumulator EXIDE YTX20CH-BS

#6 Post autor: Mr.Lisek »

Witam wszystkich :D

Chciałem poinformować wszystkich którzy poszukują nowego akumulatora do swojego Viaderka model SD02 i mają problem z zakupem jakiejś normalnej firmy( nie chińszczyzny lub drogiej Yuasy). Od czerwca 2010 roku firma EXIDE wprowadziła do swojej oferty akumulator pasujący do viadra.
Symbol akumulatora zawarty jest w temacie. wymiary 150/87/161, 12V, 18AH, 270 A prąd rozruchu. W dniu dzisiejszym dostałem info że właśnie dotarły do centrali w Poznaniu. Można je zakupić w sklepie firmowym na ul. Gdyńskiej 31 cena to 270 zł brutto.
Mi dali 15% rabatu, czyli cena 230 zł

Pozdrawiam
Mr. Lisek :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”