zielona dioda POMOCYYYYY

Tematy dotyczące problemów z elektryka i elektroniką.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
świrus
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: bialogard

zielona dioda POMOCYYYYY

#1 Post autor: świrus »

Witam.Panowie co to może być.Po tankowaniu motocykla już nie odpalił pali sie zielona kontrolka taka z namalowanym kluczykiem .Tak jakby nieprzyjmowal kluczyka.jestem wściekły bo pchałem go 3km ,a jakie mu wiązki słałem rany.Prosze pomóżcie moze ktoś miał coś takiego :evil:viaderko z roku 2001

Awatar użytkownika
eneron
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 750
Rejestracja: czw lis 03, 2011 8:46 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Hajnówka

#2 Post autor: eneron »

Miałem tak samo w Transalpie XL650 z 06r też 2 razy nie chciał skubany odpalić. Nie pamiętam już dokładnie jaką kombinacją udało mi się odpalić ale z tego co mi świta w głowie to chyba "na sucho" kręciłem rozrusznikiem, później wyjąłem kluczyk, włożyłem, i znowu się świeciła lampka z kluczykiem i znowu kręcenie "na sucho", wyjęcie kluczyka i później wszystko wróciło do normy. W Varadero też czasami nie chce zgasnąć kontrolka wtrysków i kontrolka HISS wtedy dosłownie wystarczy zakręcić "na sucho" rozrusznikiem, i ponownie przekręcić kluczyk i już wsio gra :) Rzadko się to zdarza ale się zdarza :roll:
Honda Varadero XL1000VA - 2006r - sprzedana
Jest:
Suzuki DRZ 400S - 2002r
Kawasaki Z650 B - 1978r
SHL 175 M11 S32 - 1964r
SHL 175 M11 S32 - 1961r

świrus
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: bialogard

#3 Post autor: świrus »

hej eneron.sprawdziłem to co napisałeś i okazało sie ze niestety niemiałeś racji.ale po rozebraniu całego przodu i dojscie do imobilajzera znalazłem przyczyne.... były przetarte 3 kable.podłączyłem je na nowo i viadro pieknym głosem zagadało,a ja poczułem ulge.pozdrawiam wszystkich nara

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”