2010 SUDETY , PO PROSTU REWELACJA !!!!!

Opisy, zdjęcia, linki z podróży w 2009 roku.
Wiadomość
Autor
Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

2010 SUDETY , PO PROSTU REWELACJA !!!!!

#1 Post autor: Grzesiek »

Gorąco wszystkim polecam :!: Naprawdę warto , jak wiecie jestem miłośnikiem gór i smigania po winkielkach , ale chylę czoła przed Sudetami ...
Nasze Beskidy czy Tatry są piękne ale to co oglądaliśmy przez cztery dni powaliło na kolana . Nie znałem tych terenów , po raz pierwszy byłem tam na rozpoczęciu sezonu na Jamrozowej Polanie . Jak pamietacie pogoda była "rewelacyjna " +6 mgła i padało . Dopiero wypad w niedzielę pokazał walory okolicy .
Ukształtowanie poszczególnych pasm górskich jest rewelacyjne a do tego spokój jak w Bieszczadach ! Oczywiście nie w kurortach ale bocznych , pustych dróg nie brakuje .
Skorzystałem z rady Konrada i odwiedziłem Kletno , miejsce rewelacyje pomomo lejącego deszczu widoki rewelacyjne - na szczęście padało nam tylko we czwartek .Ludzie super , klimat też , chętni do wspólpracy i balang . Coś dla naszego klubiku :!: :wink:
Mam nadzieję że zorganizujemy tam kiedyś imprezę klubową .
Gorąco polecam drogę wzdłuż dzikiej Orlicy - Łasica / Niemojów - Zieleniec , drogę wzdłuż Bobru z wieloma Pałacami w różnym stanie technicznym ale w większości bardzo urokliwymi .
Karpacz,Swierardów ,Szklarska Poreba i drogi wokół nich przepiękne !
Koniecznie trzeba przejechać przez Czeskie góry Orlickie :!: :!: :!: :!:
Parę zdjęć :http://picasaweb.google.pl/grzegorz.abd ... directlink
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#2 Post autor: Przemek »

piknie w tych górach, ale wpadnij kolego na nasze nizinno-bagienne Kaszuby, to pokażemy Ci kilka fajnych miejsc
balanga też będzie, a co :D :wink:
nieaktualne

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#3 Post autor: Grzesiek »

Przemek pisze:piknie w tych górach, ale wpadnij kolego na nasze nizinno-bagienne Kaszuby, to pokażemy Ci kilka fajnych miejsc
balanga też będzie, a co :D :wink:
mówisz i masz , tylko żebyś nie żałował :lol:
prawdopodobnie 12 osób na początku sierpnia w Twoich okolicach , zaczynamy od Borów Tucholskich przez Kaszuby , Mazury , Suwalszczyznę , ścianę wschodnią w Bieszczady ...
w sumie 15 dni
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#4 Post autor: Konrad »

No to fajną trasę zrobiliście :lol: , warto tam jeszcze wrócić za jednym razem nie sposób objechać nawet większej części.

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#5 Post autor: Zimny »

No Grzeniu klimaty super no i oczywiście ekipa wspaniała .

Pozdrawiam

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#6 Post autor: Dobry »

fajne fotki i pozdrowienia dla ekipy :lol:
troszeczkę już jeżdzę

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#7 Post autor: Przemek »

Grzesiek pisze:
Przemek pisze:piknie w tych górach, ale wpadnij kolego na nasze nizinno-bagienne Kaszuby, to pokażemy Ci kilka fajnych miejsc
balanga też będzie, a co :D :wink:
mówisz i masz , tylko żebyś nie żałował :lol:
prawdopodobnie 12 osób na początku sierpnia w Twoich okolicach , zaczynamy od Borów Tucholskich przez Kaszuby , Mazury , Suwalszczyznę , ścianę wschodnią w Bieszczady ...
w sumie 15 dni
jeśli tylko będę w tym terminie na miejscu to oczywiście bardzo chętnie się z Wami zobaczę i przeciągnę po nizinie :)
daj cynk kiedy będziecie w okolicy :D
nieaktualne

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#8 Post autor: Grzesiek »

Przemek pisze:
Grzesiek pisze:
Przemek pisze:piknie w tych górach, ale wpadnij kolego na nasze nizinno-bagienne Kaszuby, to pokażemy Ci kilka fajnych miejsc
balanga też będzie, a co :D :wink:
mówisz i masz , tylko żebyś nie żałował :lol:
prawdopodobnie 12 osób na początku sierpnia w Twoich okolicach , zaczynamy od Borów Tucholskich przez Kaszuby , Mazury , Suwalszczyznę , ścianę wschodnią w Bieszczady ...
w sumie 15 dni
jeśli tylko będę w tym terminie na miejscu to oczywiście bardzo chętnie się z Wami zobaczę i przeciągnę po nizinie :)
daj cynk kiedy będziecie w okolicy :D
oczywiście , będziemy w kontakcie :lol:
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

Awatar użytkownika
Medman
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 466
Rejestracja: pt sty 02, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: 3miasto

#9 Post autor: Medman »

Grześ! No jak zwykle powaliłeś wszystkich na łopatki !!! :D :D Czemu Ty tak daleko mieszkasz !!!! Pozdrów dziewczyny i chłopaków!!!! Jakby co serwis Suzuki w Warszawie zawsze pomoże !!!!! :D :D :D
Prawda Czarny ??????? :D :D :D
Jutro to dziś tyle że jutro !! (Lem)

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#10 Post autor: Czarny »

No baaaaa...

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#11 Post autor: Grzesiek »

Medman pisze:Grześ! No jak zwykle powaliłeś wszystkich na łopatki !!! :D :D Czemu Ty tak daleko mieszkasz !!!! Pozdrów dziewczyny i chłopaków!!!! Jakby co serwis Suzuki w Warszawie zawsze pomoże !!!!! :D :D :D
Prawda Czarny ??????? :D :D :D
To nie ja , to natura ...
Nie mam zdjęć z czeskich gór Orlich , wszyscy mieli opad szczęki i nikt nie myslał o zdjęciach :lol: :lol: :lol:
Problem urokliwych miejsc jest taki , że większość ludzi delektuje się pięknymi widokami i nie mysli o ich uwiecznieniu ...
Wielokrotnie mi polecano tamte tereny i muszę przyznać , że to najpiekniejsze góry w Polsce :!:
Dzięki , przekażę pozdrowienia , już za parę dni jedziemy razem w Alpy .
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z podróży - 2009”