Fotelik dla dziecka

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Bajka

Fotelik dla dziecka

#1 Post autor: Bajka »

Czy spotkaliście się z jakimś rozwiązaniem, które umożliwia w bezpieczny sposób podróżowanie na motocyklu z dwulatkiem? Są foteliki rowerowe to może są i motocyklowe. Inaczej trzeba dziecko sznurkiem do siebie przywiązać :wink: :cry:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

Re: Fotelik dla dziecka

#2 Post autor: Dukii »

Bajka pisze:Czy spotkaliście się z jakimś rozwiązaniem, które umożliwia w bezpieczny sposób podróżowanie na motocyklu z dwulatkiem? Są foteliki rowerowe to może są i motocyklowe. Inaczej trzeba dziecko sznurkiem do siebie przywiązać :wink: :cry:
Halo.. a kiedy Koleżanka zdawała prawko na moto?? bo jakoś niedawno... i co mówią przepisy?? od ilu lat można dzieciaki wozić?? :wink: :roll:

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

Re: Fotelik dla dziecka

#3 Post autor: Zimny »

Dukii pisze:
Bajka pisze:Czy spotkaliście się z jakimś rozwiązaniem, które umożliwia w bezpieczny sposób podróżowanie na motocyklu z dwulatkiem? Są foteliki rowerowe to może są i motocyklowe. Inaczej trzeba dziecko sznurkiem do siebie przywiązać :wink: :cry:
Halo.. a kiedy Koleżanka zdawała prawko na moto?? bo jakoś niedawno... i co mówią przepisy?? od ilu lat można dzieciaki wozić?? :wink: :roll:
No właśnie od ilu :wink:

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: Pretor »

Pal licho przepisy. Mnie bardziej zdziwił pomysł. :shock: :shock:
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Bajka

#5 Post autor: Bajka »

Halo, Koledzy chyba zdawali dawno temu i nie pamiętają :oops: :lol: Dziecko można wozić i dwuletnie pod warunkiem, że jedziesz z prędkością nie większą niż 40 km/h, a jak już skończy 7 lat to prujesz jak się da, yyy.... czyli zgodnie z ogólnymi przepisami :wink: .
A pierwsze próby jazdy z naszym dzieckiem mięliśmy jak skończył półtora roku, siedział między nami ale minę miał przeszczęśliwą. Ciekawe po kim ten zapał motocyklowy :?: :roll:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#6 Post autor: smutek »

Fotelika nie ma ale moze ta opcja :twisted: :wink:
http://www.endurogespanne.de/DB/HaFe-pi ... hts480.JPG
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
senior1975
Rekrut
Posty: 36
Rejestracja: sob paź 20, 2007 1:02 am
Lokalizacja: Kielce, Radom, Zwoleń

#7 Post autor: senior1975 »


Bajka

#8 Post autor: Bajka »

Dzięki, w katalogu Luisa znalazłam podobny (miał dodatkowo taką uprząż na nogi jak w siodle dla konia - nie wiem jak to się fachowo nazywa :lol: , dla dzieci, które nie sięgają do podnóżków), nie widzę tylko czy dzidziuś jest jakoś przypinany.

Awatar użytkownika
senior1975
Rekrut
Posty: 36
Rejestracja: sob paź 20, 2007 1:02 am
Lokalizacja: Kielce, Radom, Zwoleń

#9 Post autor: senior1975 »

musisz zadzwonic do nich i zapytac ja dzwoniłem w sprawie torby na bak i kolesie sąmili i chetnie odpowiadaja na pytania pozdr.

marauder

#10 Post autor: marauder »

Witam mam taki fotelik do sprzedania, z którego mój dzieciak już wyrósł. Jest używany i owszem ale wygląda jak nowy. - fotelik dokładnie wygląda jak w linku podanym przez kolegę. I dodam tylko od siebie, że nie wyobrażam sobie jazdy na motocyklu z takim maluchem bez tego zabezpieczenia (i nie mówię tego żeby sprzedać fotel tylko jeździłem z dzieckiem i wiem jak było bez fotelika, a jak się zachowywał mały pasażer w foteliku, nie wspomnę o moim lepszym samopoczuciu:)) ! Cóż to my decydujemy o bezpieczeństwie dziecka. Mój telefon 604 245 485 Piotr - jak coś proszę dzwoń.

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#11 Post autor: JAQB »

Bajka, po co inwestujesz w fotelik? Kup dzieciakowi to :wink: :
http://www.youtube.com/watch?v=qwsnk1pd ... re=related

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12 Post autor: Pretor »

Bajka została zdelejtowana z tego forum wraz z mężem więc raczej nie odpowie. Mam nadzieję.
-------------------
Moderator
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”