GPS-czy ktoś używał lub zna ten model?

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
Wiadomość
Autor
Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#16 Post autor: Konrad »

Z uwagi na kolejny wyjazd (Toskania) jestem zmuszony nabyć nawigację. Moje pytanie - gdzie kupić i kto w profesjonalny sposób może zamontować z zasilaniem do vfr-ry. Generalnie jest mi wszystko jedno czy Garmin czy TT. Musi być tylko możliwość dogrywania map np. USA

rambo

#17 Post autor: rambo »

garmin i Igo(mio) jak cos słuze softem i pomocą.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#18 Post autor: Dukii »

Konrad pisze:Z uwagi na kolejny wyjazd (Toskania) jestem zmuszony nabyć nawigację. Moje pytanie - gdzie kupić i kto w profesjonalny sposób może zamontować z zasilaniem do vfr-ry. Generalnie jest mi wszystko jedno czy Garmin czy TT. Musi być tylko możliwość dogrywania map np. USA
w które rejony dokładnie się wybierasz??? byłem tam w zeszłym roku w maju wiec mogę służyć pomocą....
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#19 Post autor: Konrad »

Dukii pisze:
Konrad pisze:Z uwagi na kolejny wyjazd (Toskania) jestem zmuszony nabyć nawigację. Moje pytanie - gdzie kupić i kto w profesjonalny sposób może zamontować z zasilaniem do vfr-ry. Generalnie jest mi wszystko jedno czy Garmin czy TT. Musi być tylko możliwość dogrywania map np. USA
w które rejony dokładnie się wybierasz??? byłem tam w zeszłym roku w maju wiec mogę służyć pomocą....
Niedaleko Florencji. Mam niemiłe doświadczenia z jeżdżeniem z mapą po Toskanii bo jak to we Włoszech jest tam wszystko „po włosku” a po angielsku się niedojadasz. Autostradami jeździć na pewno nie będę a drogi lokalne tym bardziej w miastach są oznaczone w sposób zrozumiały chyba tylko dla rodowitego Włocha.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#20 Post autor: Dukii »

Konrad pisze:
Dukii pisze:
Konrad pisze:Z uwagi na kolejny wyjazd (Toskania) jestem zmuszony nabyć nawigację. Moje pytanie - gdzie kupić i kto w profesjonalny sposób może zamontować z zasilaniem do vfr-ry. Generalnie jest mi wszystko jedno czy Garmin czy TT. Musi być tylko możliwość dogrywania map np. USA
w które rejony dokładnie się wybierasz??? byłem tam w zeszłym roku w maju wiec mogę służyć pomocą....
Niedaleko Florencji. Mam niemiłe doświadczenia z jeżdżeniem z mapą po Toskanii bo jak to we Włoszech jest tam wszystko „po włosku” a po angielsku się niedojadasz. Autostradami jeździć na pewno nie będę a drogi lokalne tym bardziej w miastach są oznaczone w sposób zrozumiały chyba tylko dla rodowitego Włocha.
jak chcesz jakieś inforamcje o Toskani to wal śmiało.. chętnie pomogę...
Obrazek



Obrazek
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#21 Post autor: Przemek »

Konrad, kiedy wybierasz się do Toskani? Ja będę tam od 26 lipca do 9 sierpnia, najpierw na południe od Livorno a potem w Pino 30 km na południe od Florencji. Może się gdzieś spotkamy?

Wyprawa rodzinna więc niestety puszka :?
nieaktualne

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#22 Post autor: Konrad »

Przemek pisze:Konrad, kiedy wybierasz się do Toskani? Ja będę tam od 26 lipca do 9 sierpnia, najpierw na południe od Livorno a potem w Pino 30 km na południe od Florencji. Może się gdzieś spotkamy?

Wyprawa rodzinna więc niestety puszka :?
Cholera, niestety ja wyjeżdżam dopiero 28 sierpnia a wracam 14 września :evil: .
Zrób dobre przedpole :wink: . Spróbuj tegorocznego winka i daj znać czy jest dobre :lol: . Pozdrawiam i udanego wypoczynku 8) .

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#23 Post autor: Przemek »

Konrad pisze:Zrób dobre przedpole :wink: . Spróbuj tegorocznego winka i daj znać czy jest dobre :lol:.
Ok. Może trochę wina zostawie :D i uprzedzę miejscowych że przyjeżdżasz :lol:
nieaktualne

Viktor

#24 Post autor: Viktor »

Przemek pisze:
Konrad pisze:Zrób dobre przedpole :wink: . Spróbuj tegorocznego winka i daj znać czy jest dobre :lol:.
Ok. Może trochę wina zostawie :D i uprzedzę miejscowych że przyjeżdżasz :lol:
mam nadzieje ze dla mnie też zostanie,i bedę mógł "po ulicach sie włuczyć, w tłoku miast podchmielony najradośniej sie śmiać".Termin 10-24sierpnia :lol: :lol: :lol: pozdrawiam

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#25 Post autor: Dukii »

Czy ktoś może krótko porównać Garmina Zumo 500 do 550???
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#26 Post autor: Dukii »

już wiem... poprostu 500 nie ma mocowania do samochodu w zestawie..
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Viktor

#27 Post autor: Viktor »

Dukii pisze:już wiem... poprostu 500 nie ma mocowania do samochodu w zestawie..
i tylko tyle :roll: :?: :?: :?:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#28 Post autor: Dukii »

wmisiuk pisze:
Dukii pisze:już wiem... poprostu 500 nie ma mocowania do samochodu w zestawie..
i tylko tyle :roll: :?: :?: :?:
z tego co wyczytałem w necie tylko... :?
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”