Fanfara / trąba - używa ktoś ?

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kjuik
Udaje motocyklistę
Posty: 162
Rejestracja: śr cze 18, 2008 2:02 pm
Lokalizacja: the absolute middle of nowhere

Fanfara / trąba - używa ktoś ?

#1 Post autor: kjuik »

W Dragstarze zamontowane miałem fanfary chromowane ze sprężarką ze Srallegro - spaliłem ją podczas pierwszych prób działania - komentarze sąsiadów po 22:00 bezcenne. Zmieniłem sprężarkę na sprzęt Helli lecz zabawka odjechała z motocyklem.
Teraz przy Varadero brak mi efektu przerażenia u kierowców puszek gdy im się ryknie za uchem lecz bladego pomysłu nie mam gdzie takie trąby zamontować - sprężarkę zmieszczę pod kanapą.
Może ktoś założył u siebie i używa ? Na gmolu ciut nie baudzo toto wygląda a innego miejsca nie znajduję.
Proszę o pomysły.
Wyszukiwarka Forum nie znalazła takiego tematu.

pzdr
kjuik
* * *
Od urodzenia skazany na sukces,
a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie.

* * *

Awatar użytkownika
Hun996
Udaje motocyklistę
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 17, 2007 4:02 pm
Lokalizacja: Komorów

#2 Post autor: Hun996 »

Może spróbuj tak jak montuje sie halogeny p-mgielne do owiewek.
>> Skierniewice's Brotherhood of Beer <<

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#3 Post autor: Wojtek »

gdzie kupujesz to cudo, kiys to uzywalem i pare razy nie ukrywam ze zadziałało w ewidentych sytuacjach na moja korzysc
Pozdrawiam Wojtek

Awatar użytkownika
kjuik
Udaje motocyklistę
Posty: 162
Rejestracja: śr cze 18, 2008 2:02 pm
Lokalizacja: the absolute middle of nowhere

#4 Post autor: kjuik »

Wojtek pisze:gdzie kupujesz to cudo, kiys to uzywalem i pare razy nie ukrywam ze zadziałało w ewidentych sytuacjach na moja korzysc
Wojtek:
Trąbe kupiłem w sklepie InterCars w mieście Błonie, 30 km od Warszawy w kierunku Poznania. Sklep znajduje się na ulicy której nazwy nie pomnę lecz jest to droga przez Błonie na Nowy Dwór Mazowiecki ok 500 m po lewej stronie od świateł.
Jest jeszcze strona http://sklep.intercars.com.pl/ lecz na tę chwilę nie widzę tam tego zestawu.
Jeśli natomist szukałbyś w okolicach Krakowa tio może pod tymi adresami:
Kraków, ul. Przewóz 2, ul. Centralna 91, ul. Al. 29 Listopada 106, ul. Zakopiańska 301, ul. Żmujdzka 49.
Ot i tyle.

pzdr
kjujik
* * *
Od urodzenia skazany na sukces,
a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie.

* * *

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”