wyświetlacz biegów

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

wyświetlacz biegów

#1 Post autor: rumun »

wyświetlacz biegów Acumen DG8
http://www.allegro.pl/item392738140_wys ... n_dg8.html

pytanie moje to nie czy fajne i czy warto , tylko kto mi to do viaderka wepnie z Warszawki lub okolic bo chce to miec no i zaprogramowac trzeba oczywiście

Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: wyświetlacz biegów

#2 Post autor: rumun »

rumun pisze:wyświetlacz biegów Acumen DG8
http://www.allegro.pl/item392738140_wys ... n_dg8.html

pytanie moje to nie czy fajne i czy warto , tylko kto mi to do viaderka wepnie z Warszawki lub okolic bo chce to miec no i zaprogramowac trzeba oczywiście
no i co cisza ????? chłopaki bo to juz do mnie jedzie >>>>>>

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

#3 Post autor: boras »

kiedyś sie nadziałem na coś takiego na necie może skontaktuj się z nim
http://www.varadero.qzn4.com/index1.html

Neshi

#4 Post autor: Neshi »

Doradzić - nie doradzę, ale chętnie wysłucham opinii z użytkownia. Często się łapię opdczas jazdy na wrzucaniu "nieistniejących" biegów ;) (np. 6 w SD01). Wprawdzie nauczyłem się w końcy patrzeć na prędkościomierz i obrotomierz razem, co pozwala dość precyzyjnie określić załączony bieg ;) ale .. kto wie ... może i ja zainteresowałbym sie takim gadżetem ?

rambo

#5 Post autor: rambo »

ja jeżdże sd02 codziennie po 8h, 7 dni w tygodniu i jakby mnie ktos zapytał na jaki biegu jestem w danej chwili... nie wiedziałbym. jeździłem tez sd01 i tam skrzynia jest taka sama jak w sd02 tylko bez 6stki. w 5cio biegowej afri nie ma wogóle tego problemu.

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#6 Post autor: Dukii »

Grzesiu, u Ciebie widziałem coś takiego... skrobnij coś...
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Viktor

#7 Post autor: Viktor »

a moim skromnym zdaniem to zbędny gadżet,ale nie rozpisuje sie bo i tak do kolegi juz leci przesyłka i pewnie wyświetlacz pojawi sie na kokpicie Bajadery 8) pozdrawiam serdecznie :lol: :wink: :wink: :wink:

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#8 Post autor: Grzesiek »

Dukii pisze:Grzesiu, u Ciebie widziałem coś takiego... skrobnij coś...
Mam wyświetlacz ale w GS'ie , w wiadereczku miałem tylko "odliczanie w pamięci " :lol: :lol: :lol:
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#9 Post autor: Dukii »

Grzesiek pisze:
Dukii pisze:Grzesiu, u Ciebie widziałem coś takiego... skrobnij coś...
Mam wyświetlacz ale w GS'ie , w wiadereczku miałem tylko "odliczanie w pamięci " :lol: :lol: :lol:
wydawało mi się ze widziałem u Ciebie...
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Dobry
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 260
Rejestracja: pt paź 12, 2007 8:29 pm
Lokalizacja: Łomianki

#10 Post autor: Dobry »

Z tego co pamiętam taki wyświetlacz miał kolega z Opola, który przyjechał z nami pojeżdzić na rozpoczęciu sezonu ( ale mogę się mylić ,miałem wtedy ok 2% we krwi tak jak wszyscy , może mi się tylko tak wydawało .......... ):oops: :lol: :lol:
troszeczkę już jeżdzę

Adaśko
Udaje motocyklistę
Posty: 188
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 11:33 pm
Lokalizacja: RP

#11 Post autor: Adaśko »

Bartek z Opola ma taki wyświetlacz...Z tego co opowiadał jest zadowolony z jego działania.
Poproszę go by napisał słów kilka....

Awatar użytkownika
BartekR
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 22
Rejestracja: czw lip 17, 2008 12:43 pm
Lokalizacja: Opole

#12 Post autor: BartekR »

Cześć, witam!
Tak, posiadam takowy wyświetlacz, mało tego, on wyświetla bieg na którym aktualnie jadę.
Z tym ustrojstwem Viaderko już kupiłem więc nie miałem dylematu czy zbędny czy niezbędny to gadżet. Viaderko to mój pierwszy motor w karierze motocyklisty i może właśnie dlatego wskazanie nr biegu przydaje mi się, nie narzekam na jego obecność i działanie. A co gdyby go nie było? Też bym jeździł, jakoś musiał bym sobie dać radę :)
A co do jego działania, pokazuje bieg kiedy sprzęgło jest włączone (klamka puszczona), kiedy z jakichkolwiek przyczyn w czasie jazdy wyłączę sprzęgło (klamka wciśnięta) wskaźnik wariuje ale sytuacja wraca do normy po puszczeniu klamki.
Z perspektywy czasu i przejechaniu około 5500 km - jestem zadowolony, że już był zamontowany kiedy kupowałem Viaderko :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
endurasek
Udaje motocyklistę
Posty: 119
Rejestracja: sob lis 24, 2007 7:47 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#13 Post autor: endurasek »

Tak prawde mowiac ja bym potrzebowal wyswietlacz ale tylko ostatniego biegu ;p bo zawsze jak sie rozpedzam to juz nie wiem czy mam ten 6bieg czy jeszcze nie. A jesli juz jest na 6 biegu to szukam 7 ;p. Tak ze od pierwszego do piatego biegu mnie nie interesuje jedynie 6bieg :) ma ktos jakis pomysl tylko prosze nie pisac " to sobie licz " bo to nie wchodzi w rachube :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”