woda z pod przedniego kółka

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

woda z pod przedniego kółka

#1 Post autor: boras »

W piątek leciałem na zlot w Polanowie i pół drogi leciałem po drodze po deszczu i powiem wam że w miejscu gdzie się kończy boczna przednia owiewka ( tu na dole przy piszczelu) to tak się zbiera woda i wali na piszczel i buty że szok.
Czy ktoś może robił coś co by nie zbierało tak wody??
Może jakieś propozycje??


Ps. na początku mi to przeszkadzało ale drugie pół drogi to tak deszcz zacinał że już mi było wszystko jedno. koleiny na drodze Płoty - Koszalin to masakra jak jeszcze ulewa z nieba.prysznic z pod kół samochodów taki jak z wozu strażackiego. ledwo się utrzymałem. co się nie robi żeby zdążyć na koncert DŻEMU. ( to już nie ta sama kapela co kiedyś :cry: )

Awatar użytkownika
Oleg
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:35 pm
Lokalizacja: Rybnik

Re: woda z pod przedniego kółka

#2 Post autor: Oleg »

boras pisze:W piątek leciałem na zlot w Polanowie i pół drogi leciałem po drodze po deszczu i powiem wam że w miejscu gdzie się kończy boczna przednia owiewka ( tu na dole przy piszczelu) to tak się zbiera woda i wali na piszczel i buty że szok.
Czy ktoś może robił coś co by nie zbierało tak wody??
Może jakieś propozycje??


Ps. na początku mi to przeszkadzało ale drugie pół drogi to tak deszcz zacinał że już mi było wszystko jedno. koleiny na drodze Płoty - Koszalin to masakra jak jeszcze ulewa z nieba.prysznic z pod kół samochodów taki jak z wozu strażackiego. ledwo się utrzymałem. co się nie robi żeby zdążyć na koncert DŻEMU. ( to już nie ta sama kapela co kiedyś :cry: )
Najlepszy patent na deszcz przedstawił kolega Corab na rozpoczęciu sezonu.Bardzo skuteczny patent na suche stopy.
pozdrawiam,Oleg
Witam wszystkich,dopiero poznaję moje varadero

amigo

#3 Post autor: amigo »

Bardzo dobrze sparwe zalatwia dokladka na przedni blotnik (przedluzenie dolnej czesci blotnika) w moim przypadku z firmy PYRAMID woda z przedniego kola nie wali prosto na silnik i moto. jak bedzie chwilka czasu to podesle ci fotke tego wynalazku

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#4 Post autor: smutek »

amigo pisze: w moim przypadku z firmy PYRAMID
I to jes bardzo cenna informacja .Miałem taki w starym wiaderku i to prawda że rozwiązuje sprawe
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#5 Post autor: Dukii »

amigo pisze:Bardzo dobrze sparwe zalatwia dokladka na przedni blotnik (przedluzenie dolnej czesci blotnika) w moim przypadku z firmy PYRAMID woda z przedniego kola nie wali prosto na silnik i moto. jak bedzie chwilka czasu to podesle ci fotke tego wynalazku
co to za firma? można u nich zamówić?

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

#6 Post autor: boras »

No właśnie jakieś namiary na coś takiego.

Awatar użytkownika
kriswawa
Udaje motocyklistę
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa

:)

#7 Post autor: kriswawa »

od kiedy co weekend posuwam nad morze przestałem zwracac uwage na warunki atmosferyczne. na buty i na rękawice zakladam worki od smieci-wazne by w miare sztywne-te miekkie wiatr rozrywa....dodatkowo zakladam condoma (nie mylic z prezerwatywa) i sunę....i juz nic mnie nie rusza. :):) nawet mam z tego przyjemnosc... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”