Poszerzenie lusterek

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Poszerzenie lusterek

#1 Post autor: Pretor »

Buszując nieco po stronie SW-MOTECH znalazłem patent na poszerzenie pola widzenia w lusterkach. Głównie chodzi o to aby lusterko bardziej wychylić. Miałem okazję ost dzięki Ewie i Przemkowi ujeżdżać mała CBFkę która jak dla mnie miała zbyt mały rozstaw lusterek. Aby coś zobaczyć co jedzie z tyłu musiałem się mocno nagimnastykować. Ten patent dość w prosty sposób temu zaradza.

http://www.mo-tech.de/produkt/index.php ... ken_id=423
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Baza
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 237
Rejestracja: śr lip 30, 2008 5:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

#2 Post autor: Baza »

Kumpel w Viaderku włożył lusterka z Suki Burgmana i powiem że o niebo lepiej niż seryjnie też widać. Tak żę patenty patentami ale czasem wystarczy poszukać lepszych lusterek poprostu.

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

Re: Poszerzenie lusterek

#3 Post autor: płock1964 »

Pretor pisze:Buszując nieco po stronie SW-MOTECH znalazłem patent na poszerzenie pola widzenia w lusterkach. Głównie chodzi o to aby lusterko bardziej wychylić. Miałem okazję ost dzięki Ewie i Przemkowi ujeżdżać mała CBFkę która jak dla mnie miała zbyt mały rozstaw lusterek. Aby coś zobaczyć co jedzie z tyłu musiałem się mocno nagimnastykować. Ten patent dość w prosty sposób temu zaradza.

http://www.mo-tech.de/produkt/index.php ... ken_id=423
Larsson 5333039 - 217,40 zł 30% rabat dla firm

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: Pretor »

Sam coś takiego skonstruowałem do mojego gsa. Efekt dobry choć jak wszystko ma swoje minusy. W moim wypadku to przedłużenie, kolejne elementy mocowania spowodowały, że lusterko łapie więcej drgań i obraz staje się mniej widoczny.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”