Czołem Krzyżaki !!!!

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
M@rio
Zapalony motocyklista
Posty: 859
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 8:30 pm
Imię: Mariusz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Toruń

Czołem Krzyżaki !!!!

#1 Post autor: M@rio »

Niech się zameldują koledzy z Kuj-Pom. i może się bliżej poznamy. Proszę więc o wpisy do naszego działu. :lol:
Satysfakcja, gdy zrobisz coś, co wcześniej uważałeś za nierealne.

Awatar użytkownika
Mr.Lisek
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 9:22 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000 VA
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Solec Kujawski

#2 Post autor: Mr.Lisek »

Witam

A już myślałem że w tych stronach Polski nie miłośników Viaderka.
Może i inni się ujawnią aby wspólnie pokazać reszcie bractwa iż Kujawsko-pomorskie jest na mapie Honda Varadero Polska
Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
LEWUŚ
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 10:00 am
Lokalizacja: ŚWIECIE

Re: Czołem Krzyżaki odp na wezwanie

#3 Post autor: LEWUŚ »

M@rio pisze:Niech się zameldują koledzy z Kuj-Pom. i może się bliżej poznamy. Proszę więc o wpisy do naszego działu. :lol:
Cześć
Stawiam się na wezwanie tj. melduję się i ujawniam po długim zimowym śnie.
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś ...
Krzysztof :wink:
po pierwsze primo: z jeżdżeniem jest jak z piciem - trzeba umieć
po drugie primo: dwie rzeczy podobno nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.
LEWUŚ

Rafik
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 27, 2012 6:14 pm
Lokalizacja: Inowrocław

#4 Post autor: Rafik »

Witam, pozdrowienia z Inowrocławia! Jestem na etapie poszukiwania Varadera, ale myślę, że po nabyciu moto można by pośmigać razem! :lol:

Awatar użytkownika
LEWUŚ
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 10:00 am
Lokalizacja: ŚWIECIE

POZDROWIENIA ZE ŚWIECIA

#5 Post autor: LEWUŚ »

Rafik pisze:Witam, pozdrowienia z Inowrocławia! Jestem na etapie poszukiwania Varadera, ale myślę, że po nabyciu moto można by pośmigać razem! :lol:
Cześć Rafik :lol: Miło mi Cię "zobaczyć na forum", wszak straciłem już nadzieję na kontakt od kokoś z Kuj-Pom.
Może będzie nam dane poznać się osobiści i gdzieś razem pojechać jeszcze w tym sezonie. Ja jestem oczywiście chętny. Pozdrawiam z okolic Świecia LEWUŚ :wink:
po pierwsze primo: z jeżdżeniem jest jak z piciem - trzeba umieć
po drugie primo: dwie rzeczy podobno nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.
LEWUŚ

Awatar użytkownika
LEWUŚ
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 10:00 am
Lokalizacja: ŚWIECIE

POZDROWIENIA ZE ŚWIECIA

#6 Post autor: LEWUŚ »

Rafik pisze:Witam, pozdrowienia z Inowrocławia! Jestem na etapie poszukiwania Varadera, ale myślę, że po nabyciu moto można by pośmigać razem! :lol:
Cześć Rafik :lol: Miło mi Cię "zobaczyć na forum", wszak straciłem już nadzieję na kontakt od kokoś z Kuj-Pom.
Może będzie nam dane poznać się osobiści i gdzieś razem pojechać jeszcze w tym sezonie. Ja jestem oczywiście chętny. Pozdrawiam z okolic Świecia LEWUŚ :wink:
po pierwsze primo: z jeżdżeniem jest jak z piciem - trzeba umieć
po drugie primo: dwie rzeczy podobno nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.
LEWUŚ

piotr1981
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 3:32 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

#7 Post autor: piotr1981 »

Witam wszystkich z kuj-pom i nie tylko:)Jak ktoś ma temat na polatanie w okolicy to dajcie mi znać.Miło będzie poznać lokalnych posiadaczy Viaderka i innych maszyn!

Rafik
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 27, 2012 6:14 pm
Lokalizacja: Inowrocław

#8 Post autor: Rafik »

Panowie i jak są Panie. Dzisiaj latałem sobie po okolicy Bydzi. Szkoda, że nie przeczytałem wcześniej Waszych postów.. Moja propozycja to sobota lub niedziela (22 lub 23.09) Jak jesteście chętni śmiało pisać.. Miejsce przejażdżki / spotkanie wszystko do ustalenia! Jakieś 100-200km taki lajcik.. Będzie fajna okazja poznać się i spotkać kujawiaków ;) :)

piotr1981
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 3:32 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

#9 Post autor: piotr1981 »

No widzisz a ja wczoraj okolice Ino.zwiedzałem (trasę koło jeziora Pakoskiego). Mi też raczej weekend pasuje,więc około czwartku można się u zastanowić nad jakąś traską w sob. lub niedz.

Awatar użytkownika
LEWUŚ
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 10:00 am
Lokalizacja: ŚWIECIE

#10 Post autor: LEWUŚ »

Rafik pisze:Panowie i jak są Panie. Dzisiaj latałem sobie po okolicy Bydzi. Szkoda, że nie przeczytałem wcześniej Waszych postów.. Moja propozycja to sobota lub niedziela (22 lub 23.09) Jak jesteście chętni śmiało pisać.. Miejsce przejażdżki / spotkanie wszystko do ustalenia! Jakieś 100-200km taki lajcik.. Będzie fajna okazja poznać się i spotkać kujawiaków ;) :)
Cześć Panowie 8)
Ja generalnie jestem na tak za tą inicjatywą, ale nie w tym terminie.
Wspomniany termin koliduje z moim innym wyjazdem :cry:
Ale jak będziecie coś organizować to dajcie znać, może uda nam się spotkać.
pozdrawiam
LEWUŚ :lol: 8)
po pierwsze primo: z jeżdżeniem jest jak z piciem - trzeba umieć
po drugie primo: dwie rzeczy podobno nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.
LEWUŚ

borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

Re: Czołem Krzyżaki !!!!

#11 Post autor: borys »

M@rio pisze:Niech się zameldują koledzy z Kuj-Pom. i może się bliżej poznamy. Proszę więc o wpisy do naszego działu. :lol:
Melduję się. Jestem Marcin mieszkam w Chełmży od kilku lat śmigam Viadrem. Pozdrawiam osoby z okolic

piotr1981
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 3:32 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

#12 Post autor: piotr1981 »

Pozdrowienia dla Chełmży z Bdg. Trzeba się zebrać na wiosnę z kolegami z okolic i wymienić doświadczenia na temat viaderek!

borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

#13 Post autor: borys »

piotr1981 pisze:Pozdrowienia dla Chełmży z Bdg. Trzeba się zebrać na wiosnę z kolegami z okolic i wymienić doświadczenia na temat viaderek!
Jak najbardziej trzeba wybrać fajne miejsce i zebrać towarzystwo.

Awatar użytkownika
M@rio
Zapalony motocyklista
Posty: 859
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 8:30 pm
Imię: Mariusz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Toruń

Re: Czołem Krzyżaki !!!!

#14 Post autor: M@rio »

borys pisze:
M@rio pisze:Niech się zameldują koledzy z Kuj-Pom. i może się bliżej poznamy. Proszę więc o wpisy do naszego działu. :lol:
Melduję się. Jestem Marcin mieszkam w Chełmży od kilku lat śmigam Viadrem. Pozdrawiam osoby z okolic
Od lipca ja i moje viaderko będziemy mieszkali w Chełmży. Ciesze się że będę miał tam kolegę.
Satysfakcja, gdy zrobisz coś, co wcześniej uważałeś za nierealne.

Awatar użytkownika
LEWUŚ
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 10:00 am
Lokalizacja: ŚWIECIE

Re: Czołem Krzyżaki !!!!

#15 Post autor: LEWUŚ »

borys pisze:
M@rio pisze:Niech się zameldują koledzy z Kuj-Pom. i może się bliżej poznamy. Proszę więc o wpisy do naszego działu. :lol:
Melduję się. Jestem Marcin mieszkam w Chełmży od kilku lat śmigam Viadrem. Pozdrawiam osoby z okolic
Cześć
Ja 8) Krzysztof również się melduję. Mieszkam koło Świecia i też od kilku sezonów pomykam Viaderkiem. Pozdrawiam wszystkich miłośników Hondy Varadero :D DO ZOBACZENIA :P
po pierwsze primo: z jeżdżeniem jest jak z piciem - trzeba umieć
po drugie primo: dwie rzeczy podobno nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.
LEWUŚ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”