Krótkie Alpy - wrzesień 2012

Opisy, zdjęcia, linki z podróży w 2012 roku.
Wiadomość
Autor
bearl
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 20
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:35 am
Lokalizacja: Poznań

#16 Post autor: bearl »

Jak wystartujecie z Zell am See po śniadaniu, to w Heiligenblut będziecie po 3-4h licząc przejazd drogą 107 plus trochę czasu na Edelweissspitze, FJ-Hohe plus inne postoje np. na zdjęcia i nacieszenie oczu widokami. I będzie około 14:00.

Potem macie około 120km żółtą drogą do autostrady. Czyli nie lecąc na wariata pewnie 2.5h (16:30), potem 160km autostradą. Gdzieś jeszcze trzeba zatankować po drodze. I zjeść :-)

Zakładając że jest dobra pogoda o 19:00 macie metę pod Wenecją.

Czarny dobrze mówi, że po 2 dniach "w siodle" te 370km to może być więcej niż się wydaje.

Wyruszacie z PL 27 maja w poniedziałek?

Awatar użytkownika
Artur O-ka
Uczy się jeździć
Posty: 92
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 9:06 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

#17 Post autor: Artur O-ka »

No właśnie właśnie. Obawiam się że do Wenecji możemy nie dobić na wieczór. Plan wycieczki przewiduje wyjazd 25 maja ale liczymy się z tym, że pogoda może go przesunąć i możemy wyjechać każdego dnia aby najpóźniej 30 maja.
Varadero XL 1000 VA DS 02

bearl
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 20
Rejestracja: pt lip 20, 2012 12:35 am
Lokalizacja: Poznań

#18 Post autor: bearl »

Byłem we Włoszech w 2011, w tym również w Wenecji. Jadąc z PL - jak zaczęło lać w połowie Niemiec, tak przestało dopiero we Włoszech. Zaplanowaliśmy sobie pierwszy nocleg nad Gardą, ale dojechaliśmy tylko do Innsbrucka i tam musieliśmy nocować, bo się noc zrobiła. Ale potem już było pięknie :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z podróży - 2012”